18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



lofi

2021-01-31, 23:20
Nie dajesz nie musisz ale nie krytykuj tych co zbierają i dają bo jest nas znaczna większość. Oby nikt z was którzy najeżdżacie na WOŚP nie musiał nigdy w szpitalu odmawiać własnemu dziecku korzystania z urządzeń od WOŚP !!!

Jestem katolikiem ale nigdy nie zrozumie że niektórzy księża tak się zachowują wobec pomocy dla innych nie ważne dla kogo. Klecha pomylił się z własnym powołaniem. Potem się dziwią że im wiernych ubywa...

Krzysztof3

2021-01-31, 23:24
BrunerOvned napisał/a:

Prowadzący taki kurs nie przyszedł za darmo. To, że nie zapłaciłeś, nie oznacza. że był za free... Może dla Ciebie, ale nie dla osoby, która go prowadziła. Na tym właśnie polega przejrzystość działalności - na każdą usługę i robotę jest papier. I być może przez tyle lat nikt nic nie zrobił znanej fundacji. Bo wyobraź sobie, że w rozliczeniach Owsiaka zabrakło stówy....



Był jakiś ratownik z fantomem pokazał co o jak i poszedł zgarniajac miliony tak było nie kłamie, a teraz to trzeba robić kursy kilkudniowe żeby kasy trochę wyfakturowac.

C0C0JUMBO

2021-01-31, 23:28
Jak czytam większość komentarzy to straszna ciemnota od Was bije... Poglądy średniowiecza. Pomimo ze wieszał bym lewice i lemparty, to Wasza glupota bije ich na starcie. Po co bronić j***ny kler? Bo jakaś pipa na publicznym chodniku kase zbiera? Co to k***a na jego ogrodzonym terenie było? ... A taki klecha itak ma Was za sowich sługusów którzy w dodatku mu płacą. To nie jest posługa ale usługa. ... Owsiak też menda ale nikt mu nic nie udowodnił, a sama zbiorka kierowana jest na sprzęt medyczny (no przecież nikt za darmo nie bedzie takiego cyrku odstawial wiec leci jakis% do szefa)... Ale chociaz coś pomaga. Wyłączcie to gówno TVP bo będziecie jak zombie... A przede wszystkim myślcie i oceniajcie sami. Przecież nikt nikogo nie zmusza do zakupu serduszka....

Ni...........ny

2021-01-31, 23:33
Krzysztof3 napisał/a:

Był jakiś ratownik z fantomem pokazał co o jak i poszedł zgarniajac miliony tak było nie kłamie, a teraz to trzeba robić kursy kilkudniowe żeby kasy trochę wyfakturowac.



Słuchaj, tak czy inaczej 5% każdej zbiórki idzie na cele fundacji, bo takie jest prawo w Polsce.
I nie ma znaczenia czy to idzie na szkolenia czy na woodstock, wszystko dzieje się zgodnie z prawem, a to co prezentujesz to zwykły ból dupska ;-)

pazuzu

2021-01-31, 23:34
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Co ma się WOŚP do lewactwa??? I co ma się to że ktoś nie lubi kościoła do tego że idzie pod niego bo tam można spotkać ludzi którzy wrzucają do puszki?

BrunerOvned

2021-01-31, 23:35
Krzysztof3 napisał/a:

Był jakiś ratownik z fantomem pokazał co o jak i poszedł zgarniajac miliony tak było nie kłamie, a teraz to trzeba robić kursy kilkudniowe żeby kasy trochę wyfakturowac.



Żeby przeprowadzić taki "kurs z fantomem", trzeba mieć skończoną odpowiednią szkolę (nie za darmo) i kurs (nie za darmo) - a fantom też nie jest wysyłany SMS-em. Przyjdź, zrób szkolenie za miliony (wg Twoich słów tak było) - pokażesz swoje papiery i z przyjemnością wystawię Ci fakturę po Twojej robocie. Mam firmę w tym temacie, miej jaja, napisz mi konkrety na maila. Czekam, ciąg dalszy nastąpi. Popiszemy sobie i pochwalimy n sadolu. No to jak? Czekam, bo w moim biznesie potrzebuję takich ludzi 8-)

Dave05

2021-01-31, 23:38
Bardzo dobrze, że przegonił wstrętne lewactwo.

kris75

2021-01-31, 23:41
Na zawsze tenu zorro banan w dupe Wlasnemu dziecku nie da

Krzysztof3

2021-01-31, 23:44
BrunerOvned napisał/a:

Żeby przeprowadzić taki "kurs z fantomem", trzeba mieć skończoną odpowiednią szkolę (nie za darmo) i kurs (nie za darmo) - a fantom też nie jest wysyłany SMS-em. Przyjdź, zrób szkolenie za miliony (wg Twoich słów tak było) - pokażesz swoje papiery i z przyjemnością wystawię Ci fakturę po Twojej robocie. Mam firmę w tym temacie, miej jaja, napisz mi konkrety na maila. Czekam, ciąg dalszy nastąpi. Popiszemy sobie i pochwalimy n sadolu. No to jak? Czekam, bo w moim biznesie potrzebuję takich ludzi



Gościu to było 18 lat temu

PieronJasnySzlag

2021-01-31, 23:45
BrunerOvned napisał/a:

Kiedy przyjdzie Ci spełnić ostatnie życzenie Twojej Mamy, zrozumiesz, w co się wpakowałeś. O ile krytycznie myślisz i masz honor, by spełnić ostatnie życzenie. Sam zobaczysz, jak będzie.


Przykra sprawa ale co to za argument? Ostatnie życzenie Twojej śp matki było Twoim obowiązkiem czy klecha?
Klechy są pazerne na hajs i to nie tajemnica więc czemu masz pretensje do klechy?
Idziesz do fryzjera - płacisz i dostajesz usługe, idziesz do dentysty - płacisz i dostajesz usługe, idziesz do klechy - płacisz i dostajesz usługe.
Dużo osób sra na kościół, nie wpuszcza kolendy, nie daje na tace... a potem jak coś potrzebują od księdza i słyszą że tak się nie da że trzeba zapłacić to nagle płacz i lament że jak on mógł, przecież to ksiądz.

Zresztą tak samo jest z sektą Owsiakową gdzie największe puszkowe utargi od lat zbierało się pod kościołami. Owsiak pluje na kościół i kościelne wartości a potem płacz że jak to ksiądz przegonił, nie dał do puchy, no jak on mógł?...

yoyobart napisał/a:

k***a mać..niejaki Insaner napisał k***a takie bzdety,że ch*j mi pękł...matkę ma się cwe*u jedną i jej życzenie jest święte-nienawidzę klechów,ale trzeba mieć szacun do rodziców...po ch*j to piszę do gówniaków?
ps. jakby co pało ,to owszem-siedziałem



A skąd Insaner miał wiedzieć że to było ostatnie życzenie jego matki skoro napisał to dopiero pare postów dalej?
Pomyśl troche następnym razem jak zaczniesz rzucać cwe*ami na lewo i prawo.

St...........on

2021-02-01, 00:31
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Ty j***ny hipokryto , a co ty k***a właśnie zrobiłeś ty j***ny lemingu?! Właśnie oceniłeś nawet nie znając tej klientki. Ja tam nie słyszę od nie żadnych przekleństw, zaś od czarnego k***ia aż żółć wypływa. Polałbym ch*ja benzyną i podpalił w ch*j. j***na nacja katoli. W niedzielę do kościółka pokomentowac kto się jak ubrał , potem spowiedź- reset, a od poniedziałku znów opie**alanie dupy wszystkim dookoła. Wcale mi was nie żal ,ze żydzi zrobili sobie z was popychadła, tylko do tego sie nadajecie- do plucia jadem i j***nia na żydów za miskę ryżu.

Pyzdra42

2021-02-01, 00:34
Varatas napisał/a:

Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik - tak to właśnie jest jak się ma w głowie zamiast mózgu lewackie g*wno,, do tego nałożone bezpośrednio do łba przez TVN i Wyborczą. Żyj dalej w swojej bańce.



A dlaczego kretynie? Bo ich uniwinniaja! Oto tajemnica wiary

TheExecutor

2021-02-01, 00:47
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



lewackie ścierwo i wośp? fajnie, jak wspieram wośp to tez jestem lewackim ścierwem?
j***ć to ciebie śmieciu i tobie podobnych, j***ć też narodowców i prawactwo które niszczy ten kraj.
Aż musiałem się zalogować po 5 latach żeby odpisać na taki ch*jowy komentarz jak twój.
Uprzedzam odpowiedzi nie jestem lewakiem, oj nie, ale prawactwo też trzeba tępić pamiętajcie!!

Rebeliant

2021-02-01, 01:08
BrunerOvned napisał/a:

Fundacja działa od 1993 roku. Miała setki audytów i kontroli - i jakoś skarbówka cudem nie zablokowała działalności - ciekawe, dlaczego? Czyżby kontroli skarbowej zabrakło argumentów? Przecież przez tyle lat pod kontrolą pewnej partii skarbówka chyba nie odmówiliby sobie przyjemności uj***nia Jurka, prawda? A jednak nic nie zrobili...
Nikt nie bierze pod uwagę faktu, że poza wpływami fundacji Owsiaka, wydawanymi na zakupy sprzętu medycznego, pieniądze idą m.in . na szkolenie ludzi z zakresu np. pierwszej pomocy, RKO i podobnych "pierdół". A tego przecież nie da się fachowo zrobić na placu parkingowym przed supermarketem, potrzeba do tego miejsca i przygotowanej kadry - a to niestety kosztuje. Niech mi tylko ktoś tu napisze, że kurs spawacza albo na wózki widłowe zrobi za darmo....
Ale większość Was ch*j to obchodzi, bo zamiast krytycznie i samodzielnie myśleć, macie puste baniaki, zj***ne pisowską telewizją i "prawdami" na fejsbuku. Nie wspomnę o tym, co słychać z ambony - bo do kościoła chodzę.
Coraz rzadziej.



Z tych samych powodów inny sk***iel nie siedzi. Jest nim Rydzyk, a jego wrogowie mieli przez ponad dekadę pełnię władzy i ch*ja mu zrobili, bo tak naprawdę obaj balansują na granicy prawa.

Obu kurew nie szanuję, obu nie daję ani grosza. W sumie to ja żadnej organizacji charytatywnej nie daję ani grosza, a jak pomagam, to bezpośrednio, tylko tak.

Gardzę biedakami, którzy dorobili się swego bogactwa z pieniędzy zbieranych przez organizacje charytatywne w szczytnym celu. Taki sk***iel jak Owsik i Rydzyk to właśnie ten typ. Dorobili się na ludzkim sercu i dalej to robią.

Prawidłowa forma filantropii to np. działalność Billa Gatesa, który najpierw stał się miliarderem, a potem dopiero zaczął prowadzić fundację. Uczciwie, swoją ciężką pracą stał się bogaty, a nie za pomocą ludzkiej empatii i pazernej łapy.

Pyzdra42 napisał/a:

A dlaczego kretynie? Bo ich uniwinniaja! Oto tajemnica wiary



Pretensje do sędziów, choć pewnie też do prokuratury, która nie potrafi prowadzić śledztwa, albo było to po prostu pomówienie. Przed sądem trzeba jednoznacznie udowodnić winę.

BTW: Poczytaj sobie, intelektualny odpadzie, ilu księży skazała prokuratura pod przywództwem SLD i spółki, gdy mieli władzę nad policją, prokuraturą, sądami ma do dziś, plus ma teczki. Zdziwisz się jak te k***y skutecznie bronili pedofilii.

Z resztą SLD, a teraz Lewica, non stop broni pedofilów > LGBT. To właśnie lewica jest największym piewcą pedofilii jak i ich największym sojusznikiem i obrońcą.

nwonigers

2021-02-01, 01:43
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



ksiedzem sie jest z powolania. dlaczego ten smietnik nie przebaczyl? dlaczego nie nastawil drugiego policzka? ksiadz powinien byc troche jak lekarz. nie chce mi sie dalej rozwodzic nad tym. slaby maly czlowieczek pie**olony.