18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

Legon

2012-03-20, 19:30
ja tam nie czytam gazet typu GW i nie ogladam wiadomosci typu tefauen od czasu do czasu tylko na tvp dziennik jak mnie najdzie rzadza aby sie posmiac z tych pseudo wiadomosci

Piotrkowski

2012-03-20, 20:52
TVN, Fakt.pl, Wyborcza, Radio Zet - same rzetelne źródła...

azerbejdzanification

2012-03-20, 21:38
j***na komuna, a bydło to ogląda i wierzy. I potem idzie ci taki bencwał i głosuje przez pryzmat tego co obejrzał w tym srajdołku.

faluch

2012-03-20, 21:39
Moi drodzy, zapewne nie zdajecie sobie sprawy z pewnych rzeczy, ale już spieszę z pomocą.
Otóż pracuje w mediach więc wiem, że 80% wszelkich mediów, gazet, portali internetowych itp. skupuje kontent, czyli informację od 1-2 głównych dostawców w kraju. Jednym z nich jest PAP. I wystarczy kontrolować tylko tą jedną komórkę, żeby reszta jak małpy bez namysłu powielała tą samą manipulowaną lub oszukaną wiadomość.
Pozdrawiam i życzę popsucia telewizora.

gogloslaw

2012-03-20, 22:12
Ktoś kojarzy nazwę bitu który zaczyna się w 1:02 ???

Eftar

2012-03-20, 22:57
Szkoda, że wiele ludzi jeszcze nie przejrzy na oczy. Media były i będą najemnikami.

hellmartin

2012-03-20, 22:58
gdzie tu ta manipulacja?? przeciez prezes PIS powiedzial co wiedzial a poniej to pokazali... nic nie przekrecili, nic nie wycieli itd...

Pan_Doktur

2012-03-20, 23:00
pieto90 napisał/a:

k***a, masz w tytule "itd." :facepalm:



nie masz na co narzekać?


Po drugie autor filmu na rmf niech nie narzeka,wydaje się być obiektywny, choć z muchą (minister) wywiad był dobry a jej wpadka nt. 3 ligi hokeja to mały ch*j, dobrze wtedy prawiła polecam posłuchać

hellmartin napisał/a:

gdzie tu ta manipulacja?? przeciez prezes PIS powiedzial co wiedzial a poniej to pokazali... nic nie przekrecili, nic nie wycieli itd...



przepraszam ile masz lat? nie poj***ł się zegarek na serwerze?

Eftar

2012-03-20, 23:07
hellmartin napisał/a:

gdzie tu ta manipulacja?? przeciez prezes PIS powiedzial co wiedzial a poniej to pokazali... nic nie przekrecili, nic nie wycieli itd...


Masz, k***a, z napisami i jeszcze tego nie widzisz? Ba, nawet ci pokolorowali... :idzwch*j:

pieto90

2012-03-20, 23:14
toopik napisał/a:



nie masz na co narzekać?



a ogarniasz co satyr w pierwszym poście napisał?
dlatego mu napisałem "k***a, masz w tytule "itd." bo jak widać ciężko u niego z czytaniem.

DeSpeRaDo_CS

2012-03-21, 16:47
Cytat:

ja tam nie czytam gazet typu GW i nie ogladam wiadomosci typu tefauen od czasu do czasu tylko na tvp dziennik jak mnie najdzie rzadza aby sie posmiac z tych pseudo wiadomosci



No jakoś k***a nie widzę w tym nic śmiesznego, że jebią nas w dupę na każdym kroku...

the_satyr

2012-03-21, 21:54
Pieto mówisz o manipulacji , a sam manipulujesz. Ten twój tytuł jest śmiechu wart.
To tak jak napisać, że w Polsce kradną, gwałcą i zabijają cyganie, rumuni itd.
I wcale nie sugerujesz, które media fajne, a które be, więc nie pie**ol ,że coś u mnie nie tak z czytaniem, bo to u Ciebie coś nie tak z pisaniem.

pieto90

2012-03-21, 22:15
the_satyr napisał/a:

Pieto mówisz o manipulacji , a sam manipulujesz. Ten twój tytuł jest śmiechu wart.
To tak jak napisać, że w Polsce kradną, gwałcą i zabijają cyganie, rumuni itd.
I wcale nie sugerujesz, które media fajne, a które be, więc nie pie**ol ,że coś u mnie nie tak z czytaniem, bo to u Ciebie coś nie tak z pisaniem.



dla Twojego widzimisię miałem dopisać wszystkie gazety i telewizje funkcjonujące w Polsce, abyś się nie czepiał? Dałem przykład i specjalnie napisałem "itd." aby nikt się nie dowalał, że twierdzę, iż tylko TVN, czy GW manipulują. Zresztą bez sensu się o to ciskasz, skoro napisałem, że moim celem nie jest pokazać, kto manipuluje (mniej, czy bardziej), ale żeby do niektórych ludzi dotarło, że jednak w mediach na każdym kroku jest manipulacja, bo krew mnie zalewała jak jeden z drugim pisał "hehehe, jaka manipulacja, to schizofrenia". Nie będę wymieniać dwóch nicków, które zapamiętałem ,ale powiem tyle: nie widzę ich w komentarzach.

Pilot_Tupolewa

2012-03-21, 22:58
azerbejdzanification napisał/a:

j***na komuna, a bydło to ogląda i wierzy. I potem idzie ci taki bencwał i głosuje przez pryzmat tego co obejrzał w tym srajdołku.


Nie wypowiadaj się o czasach, w których nie było Ci dane żyć.
Za komuny przynajmniej każdy kto chciał miał pracę. Zakłady pracy dopłacały sporo do wakacji. Te większe posiadały własne ośrodki wczasowe w kilku miejscach w kraju. Wsparcie socjalne było dużo większe.
Patrząc przez pryzmat biedniejszej części naszego społeczeństwa. Czyli dość sporej części. Było lepiej.

A jeśli ktoś głosuje na podstawie sondaży, spotów telewizyjnych i tego typu gówna. To gratuluję, jest on/ona na liście wyhodowanych kretynów.

lapps

2012-03-22, 13:22
ccrossfire napisał/a:

Poczytaj wiecej o traktacie lizbonskim, bo wk***ia mnie juz pie**olenie jacy z nich "zdrajcy". W Polsce zrobiono to samo co w Irlandii i UK, wytresowano spoleczenstwo. Pamietasz kampanie pro UE z tamtych lat? Czy chcial czy nie chcial postapil "demokratycznie" i poprzez nakaz wiekszosci glosow podpisal TL. Dalo to kaczorowi niezla pozycje do negocjacji w PE, ktora wykorzystywal (okrutnie drenowalismy kielnie UE, tzn zabieralismy wiecej niz dawalismy, ostatnio jest odwrotnie, pomimo zalosnego statusu gospodarczo-finansowego Polski).



coo?? u nas nie bylo referendum przeciez. co ma do tego tresowanie spoleczenstwa skoro to prezydent podejmowal decyzje? to, ze dal z siebie zrobic idiote to raczej kiepsko o nim swiadczy. a jak tak okrutnie drenowalismy to gdzie te pieniadze sie podzialy?

LK nt traktatu
"Lech Kaczyński: "Polska w istocie wywalczyła wszystko, co chciała" – prezydent powiedział w Lizbonie, że w czasie negocjacji nad traktatem reformującym UE Polska "uzyskała mnóstwo rzeczy". Jak wyliczał, chodzi m.in. o przepis dotyczący energetyki, przepisy, które gwarantują pewien zakres suwerenności państw narodowych oraz fakt, że UE nie będzie miała symboli charakterystycznych dla państwa. Prezydent zastrzegł, że tę ostatnią kwestię osiągnęliśmy razem z innymi państwami. "Sukcesów było dużo", podkreślił prezydent i dodał, że bardzo dobrze, iż trwające sześć lat prace nad traktatem zakończyły się"

mnostwo rzeczy.... przepisy dotyczace energetyki...z suwerennoscia juz niestety nie wypalilo, a ze ue nie ma symboli charakterystycznych dla panstwa to juz wogole kpina.
kaczynscy sa wlasnie swietni w gadaniu pustoslowia, odwracaniu kota ogonem i zwalaniem wszystkiego na innych. teraz sie wydaja w porzadku, bo wszyscy sie przekonali jacy z po sk***iele, ale dasz im rzadzic 4 lata i bedzie na odwrot.

przy ostatniej nowelizacji ustawy antynarkotykowej (tej z odstapieniem od scigania) obejrzalem sobie pelne nagranie debaty w sejmie. bez zadnych wycinek ani nic. i powiem ci, ze po tym jakim belkotem popisali sie politycy pisu, to juz chyba wolalbym glosowac na po mimo, ze wiem jakie kurestwo tam siedzi

no i wlasnie w tym jest problem, ze poki ludzie nie uwierza, ze taki jkm moze wygrac(bo kto inny z knp to juz wogole) to nic sie w tym kraju nie ruszy. ja to bym chcial zeby przynajmniej z pare mandatow zdobyl, to moglby przynajmniej cos dzialac w tym sejmie i ciezej by im bylo przepychac te durne ustawy
X