18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DickSet

2021-02-06, 14:30
Skręcający debil. Ciekawe czy znajdzie sie tu jakiś jego obrońca bo na youtube i na facebooku było ich całkiem sporo :D

banerr

2021-02-06, 14:31
Wina skręcającego i bez dyskusji.

Payan

2021-02-06, 14:33
Zak***ił i to zdrowo.

Rebeliant

2021-02-06, 14:39
pie**olony sk***iel wykonał skręt nie na skrzyżowaniu, czyli tam, gdzie wyprzedzający ma pierwszeństwo nad sk***ielem, a sk***iel powinien się upewnić, że może wykonać manewr.

Jedyna nadzieja dla ludzkości jest taka, że sk***iel zdechł.

gorczański

2021-02-06, 14:39
banerr napisał/a:

Wina skręcającego i bez dyskusji.





DickSet napisał/a:

Skręcający debil. Ciekawe czy znajdzie sie tu jakiś jego obrońca bo na youtube i na facebooku było ich całkiem sporo




Kodeks Ruchu Drogowego - Art. 24 pkt 5:
"Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony."

Sam miałem podobną sytuację, ja na szczęście wyhamowałem. Nawet by mi do głowy nie przyszło że to mogła być wina skręcającego, i powyższy wpis to chyba potwierdza.

Rebeliant

2021-02-06, 14:42
gorczański napisał/a:

Kodeks Ruchu Drogowego - Art. 24 pkt 5:
"Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony."
Sam miałem podobną sytuację, ja na szczęście wyhamowałem. Nawet by mi do głowy nie przyszło że to mogła być wina skręcającego, i powyższy wpis to chyba potwierdza.



Oddaj prawo jazdy. On nie skręcał, on opuszczał drogę, tam nie ma skrzyżowania.

gorczański

2021-02-06, 14:44
Nie k***a, w ogóle nie skręcał, pajacu zasrany

camson

2021-02-06, 14:48
Kolejny k*** z lusterkami dla ozdoby.

kryzyspl

2021-02-06, 14:51
Rebeliant napisał/a:

Oddaj prawo jazdy. On nie skręcał, on opuszczał drogę, tam nie ma skrzyżowania.



a da się wjechać z drogi na posesję bez skręcania?

Lolekmko11

2021-02-06, 14:52
Ustępuje się tym z naprzeciwka a nie tym za sobą lol

hdposter

2021-02-06, 14:54
Wina jest po obu stronach jeden nie spojrzał w lusterko drugi jechał ewidentnie za szybko.

Usztafik

2021-02-06, 14:55
gorczański napisał/a:

Kodeks Ruchu Drogowego - Art. 24 pkt 5:
"Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony."
Sam miałem podobną sytuację, ja na szczęście wyhamowałem. Nawet by mi do głowy nie przyszło że to mogła być wina skręcającego, i powyższy wpis to chyba potwierdza.



Oddaj prawo jazdy, jesteś debilem. Wina skręcającego, a debil od Skody dostanie co najwyżej mandat za zapie**alanie.

OpenStreetMaps

2021-02-06, 15:00
DickSet napisał/a:

Skręcający debil. Ciekawe czy znajdzie sie tu jakiś jego obrońca bo na youtube i na facebooku było ich całkiem sporo



I właśnie takie komentarze twórców filmów na YT cieszą najbardziej oraz gównoburza jaką wywołują.
A każdy wie że duża ilość komentarzy pod filmem podbija pozycjonowanie filmu.
Ja będę bronił Ciebie!
Nie daj się ośmieszyć dostawco zabawnych treści na tym portalu.

Zobacz nawet piwo za komentarz ci wystawiłem :-)

htp

2021-02-06, 15:05
Lolekmko11 napisał/a:

Ustępuje się tym z naprzeciwka a nie tym za sobą lol



Jak wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji, kierująca pojazdem marki opel nie upewniła się, że może wykonać manewr skrętu w lewo i rozpoczęła go w momencie, kiedy wyprzedzał ją już kierowca pojazdu marki skoda.