18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kwas79

2021-02-06, 15:07
kryzyspl napisał/a:

a da się wjechać z drogi na posesję bez skręcania?



Owszem, np. wjazd na posesję może być na wprost, gdy droga biegnie po łuku.

banerr

2021-02-06, 15:21
htp napisał/a:

Jak wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji, kierująca pojazdem marki opel nie upewniła się, że może wykonać manewr skrętu w lewo i rozpoczęła go w momencie, kiedy wyprzedzał ją już kierowca pojazdu marki skoda.



Czyli baba. No i już wszystko jasne.

bloodwar

2021-02-06, 15:23
"Nie będe włączała kierunkowskazu bo przecież każdy we wsi wie, że ja tu mieszkam i skręcam do domu"

Jesse.Pinkman

2021-02-06, 15:34
Spotkanie dwóch debili - jeden zapie**ala jak poj***ny a drugi nie patrzy w lusterka.

pajdaq

2021-02-06, 15:45
mogł szybciej jechac to by zdarzył

Zbysław

2021-02-06, 15:54
wina po obu stronach bo tak jest policji najwygodniej

colo123

2021-02-06, 16:13
Wyprzedzający miał przerywana linie cały czas , ten gość co skręcał miał patrzeć w lusterka a nie ch*j wie gdzie ... Fakt wyprzedzający miał za duża prędkość więc to jest jedyny dowód obciążający gościa który wyprzedzał . Pozdro

pazuzu

2021-02-06, 16:24
Ale tu k***a sami eksperci, ilu z was skręcając w lewo patrzy w lusterka? Założę się że nikt

Recydywista

2021-02-06, 16:36
pazuzu napisał/a:

Ale tu k***a sami eksperci, ilu z was skręcając w lewo patrzy w lusterka? Założę się że nikt



zwlaszcza z prawego pasa ?

dżonyłojlker

2021-02-06, 16:40
Recydywista napisał/a:

zwlaszcza z prawego pasa ?



p*zdy nie znajo

Doherty

2021-02-06, 16:44
Pies j***ł skręcającego tłumoka, ale jeszcze bardziej pies j***ł zapie**alającego szeryfa, bo takich, co stanowią zagrożenie dla innych nie trawie bardziej.

Pees4

2021-02-06, 17:00
Skręcający to debil bez dwóch zdań, jeszcze takie uj***ne auto że nie było szans zobaczyć kierunkowskazu.

Ze skody też debil, typowy kierowca dla tego auta. Octawia/focus/rapid te auta zrzeszają największych idiotow, wieśniaki ktorzy dostali służbowe auto i pierwszy raz w życiu jadą czymś lepszym niż matiz. Siedzi taki na autostradzie 2 m za zderzakiem przy 160 km/h i daje długimi, czekam na okazje zeby kiedyś napie**olić takiemu kmiotowi. :-)

ququa

2021-02-06, 17:13
colo123 napisał/a:

Wyprzedzający miał przerywana linie cały czas , ten gość co skręcał miał patrzeć w lusterka a nie ch*j wie gdzie ... Fakt wyprzedzający miał za duża prędkość więc to jest jedyny dowód obciążający gościa który wyprzedzał . Pozdro





Na nagraniu nie widac czy ten skrecajacy miał właczony kierunkowskaz, jeśli miał właczony to wina wyłacznie zapierdającej p*zdy, wyprzedzajacej na trzeciego.




Ale, nie to mnie w tym nagraniu zszokowało, tylko to co usłyszałem w radiu pod koniec nagrania. Co w tym Poznaniu sie odpiedala.


ritu4l

2021-02-06, 17:14
bloodwar napisał/a:

"Nie będe włączała kierunkowskazu bo przecież każdy we wsi wie, że ja tu mieszkam i skręcam do domu"



Bardziej "nie włączam kierunkowskazów bo kogo to jebie gdzie ja jadę"

Dupaapud

2021-02-06, 17:32
Mieszkanie dla dorosłych poznaniaków LGBT+ - to jest k***a lepsza informacja niż to że jeden debil zapie**alał a drugi debil nie patrzył w lusterka!