18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

rdaneel

2021-02-06, 17:40
DickSet napisał/a:

Skręcający debil. Ciekawe czy znajdzie sie tu jakiś jego obrońca bo na youtube i na facebooku było ich całkiem sporo



Tak k..., jego wina. I to podwójna bo przez takich debili wszędzie potem wiszą "ograniczenia do 70". Bo kretyn jedyne co potrafi to wcisnąć gaz do dechy i zapie**alać.

Zapie**alasz? Myśl za innych. Inni mają prawo przypuszczać że jednak stosuje się do ograniczeń szybkości.

spaghetti

2021-02-06, 17:45
hdposter napisał/a:

Wina jest po obu stronach jeden nie spojrzał w lusterko drugi jechał ewidentnie za szybko.


Wina jest tylko i wyłącznie po stronie wyprzedzającego. Zrób kartę rowerową a później wróć

dżonyłojlker

2021-02-06, 17:50
ququa napisał/a:

Na nagraniu nie widac czy ten skrecajacy miał właczony kierunkowskaz, jeśli miał właczony to wina wyłacznie zapierdającej p*zdy, wyprzedzajacej na trzeciego.



Weź ty się lepiej nie odzywaj. Na trzeciego, dobrze, że nie na czwartego :facepalm3:

trufel71

2021-02-06, 18:12
Rebeliant napisał/a:

Oddaj prawo jazdy. On nie skręcał, on opuszczał drogę, tam nie ma skrzyżowania.



Tak ale skręt w lewo dokuje się z lewego pasa. Więc jeden przepis jest nadrzędny do 2 gigo. Jeden jechał szybko ( trudno ) Jeden skręca w lewo z prawego pasa ( trudno ) jednak po to są lusterka i przepisy ruchu drogowego by znaleźć winnego. Dla mnie do utylizacji koleś co skręca z prawego na lewo bo zapie**alać to wszyscy lubią ale kretynów im mniej tym lepiej

rdaneel napisał/a:

Tak k..., jego wina. I to podwójna bo przez takich debili wszędzie potem wiszą "ograniczenia do 70". Bo kretyn jedyne co potrafi to wcisnąć gaz do dechy i zapie**alać.
Zapie**alasz? Myśl za innych. Inni mają prawo przypuszczać że jednak stosuje się do ograniczeń szybkości.



Co ty przyspieszysz za kocopoły oby cie walce rozjechał z 5km na godzinę. Nawet jak masz kierunkowskaz to musisz sie upewnić a nie jechać na palę. Ograniczenia prędkości nic nigdy nie dają tylko debile na drogach co jeżdżą jak p*zdy powodują wypadki

Ci...........la

2021-02-06, 18:20
oczywista wina wyprzedzającego

rdaneel

2021-02-06, 18:23
trufel71 napisał/a:

Nawet jak masz kierunkowskaz to musisz sie upewnić a nie jechać na palę



jak zapie**alasz masz myśleć za innych a nie wychodzić z założenia że wszyscy na drodze powinni wiedzieć że jedziesz 120.

pazuzu

2021-02-06, 18:50
Recydywista napisał/a:

zwlaszcza z prawego pasa ?



A można z lewego pasa skręcić w lewo?? :shock: zapie**alasz pod prąd??

T-800

2021-02-06, 19:19
Wina skręcającego bo opuszczał drogę. Tam nie było znaku skrzyżowania. W okolicy mieliśmy taki wypadek busem przyj***l w tył zjeżdżającej z drogi osobówki. Kilka trupów na miejscu, kilkanaście rannych. Policja orzekła winę skręcającego tzn zjeżdżającego z drogi!!!!! h*j że masz kierunek włączony. Jak nie ma znaku to twoja wina.

dżonyłojlker

2021-02-06, 19:24
pazuzu napisał/a:

A można z lewego pasa skręcić w lewo?? zapie**alasz pod prąd??



Właśnie tak powinna zrobić. Każdy myślący człowiek tak robi. I nie będę pisał, że nie rozumieją tego tylko baby, bo człowiek jak każdy inny zwierz uczy się przez modelowanie. Jeśli baby czy zniewieściałe p*zdusie chcą jeździć autem, to powinny zanim wsiądą za kółko, przejeździć kilkaset godzin na fotelu pasażera z jakimś dobrym, myślącym kierowcą.

PryszczatyJeż

2021-02-06, 19:26
No to miałem identyczną sytuację tylko z ciągnikiem rolniczym. Policjanct z p*zdzochowa chciał mandat dać mi. Odmówiłem, do sądu, złożyłem zeznania na policji i policja skierowała to do sądu z winy traktorzysty. Co dalej jeszcze nie wiem.

kryzyspl

2021-02-06, 19:27
kwas79 napisał/a:

Owszem, np. wjazd na posesję może być na wprost, gdy droga biegnie po łuku.



jeśli na tym filmiku widziałeś łuk to gratuluję...

RazoR2011

2021-02-06, 19:29
Samochód wykonywał manewr wyprzedzania gdy kierujący włączył kierunkowskaz - zmieniał kierunek jazdy więc powinien sprawdzić czy może... koniec kropka.

kryzyspl

2021-02-06, 19:30
kwas79 napisał/a:

Owszem, np. wjazd na posesję może być na wprost, gdy droga biegnie po łuku.



jak na filmiku widziałeś łuk to gratuluję spostrzegawczości

PryszczatyJeż

2021-02-06, 19:31
No to miałem identyczną sytuację tylko z ciągnikiem rolniczym. Policjanct z p*zdzochowa chciał mandat dać mi. Odmówiłem, do sądu, złożyłem zeznania na policji i policja skierowała to do sądu z winy traktorzysty. Co dalej jeszcze nie wiem.

NafazowanyKoleś

2021-02-06, 19:34
Nie mógł wyprzedzać samochodu z kierunkiem włączonym w lewo. Jeśli był włączony - to wina wyprzedzającego. Jeśli nie to wina skręcającego patałacha. Prędkość nie ma nic do rzeczy, jeśli końska sp***olina włącza kierunek w momencie wykonywania manewru to sobie go w p*zdę może wsadzić. Poza tym choćby leciał i 300 to bez pomiaru prędkości nie ma dowodu obciążającego wyprzedzającego. Nienawidzę takich k***ów które są już w zakręcie/zjeździe itd i dopiero włączają kierunek. Ten sygnał służy do SYGNALIZOWANIA ZAMIARU, jeśli ktoś tego nie rozumie (jak kierowcy beeemeeek, tępe dzidy i stare dziady) to prawo jazdy powinno być zabrane z miejsca.