18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadectwo prawie doskonałe

0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? ;-) Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...




~_Yarko_

2019-06-01, 20:39
No dobra, może dałbym Ci przybić gwoździa.
Ale nie jestem pewny. :-/

saves

2019-06-01, 20:42
Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.

kmiecioslaw

2019-06-01, 20:42
Najważniejsze znaleźć w życiu sposób na siebie. A szkoła jest zj***na. Ja sprzedaję maszyny do przemysłu a udaję przed swoimi pracownikami magistra inżyniera :)

Ni...........ny

2019-06-01, 20:46

0.0

2019-06-01, 20:59
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Zasadniczo niczego mi nie brakuje, Mógłbym nawet powiedzieć, że posiadam pokój ducha, sumienia i trzosu.,.. No ale gdybyś chciał zrealizować jakąś
zbiórkę dla mnie to przyjmę ten szmal, czemu nie... ;)

HAL9000/2 napisał/a:

teraz lepiej?



Zdecydowanie. Tak właśnie miało wyglądać.


azerbejdzanification

2019-06-01, 21:01
Po pierwsze - kiedyś to było trudniej w szkołach - jak to mawiają starzy. Serio nie wiem bo skończyłem liceum przeszło 11 lat temu. Ale patrząc na coraz debilniejszy system nauczania można wysnuć daleko idące wnioski, że rzeczywiście "kiedyś to k***a było"
Tak więc twoje mierne to dziś byłby pewnie bardzo dobre:D

Po drugie - 90% ludzi z ch*jowymi ocenami "jebie szkołe i jebie nauczycieli i wogole JP na 100%" i te 90% potem zamiata chodniki albo klepie druty na budowach narzekając jaki to świat jest zły i nie sprawiedliwy.

Po trzecie - jeżeli ktoś znalazł sposób na życie mimo ch*jowych ocen i niechęci do szkoły i nie kradnie to nic tylko gratki:)

Ja też nie nawidziłem budy jednak starałem się mieć jak najlepsze oceny(tak jakby jednak gadanie starej o sadzeniu kwiatków na skwerku to nie była ściema :mrgreen:

Dobra koniec tego mojego pie**olenia.

Ch...........KI

2019-06-01, 21:10
Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...

0.0

2019-06-01, 21:10
azerbejdzanification napisał/a:


Ja też nie nienawidziłem budy jednak starałem się mieć jak najlepsze oceny(tak jakby jednak gadanie starej o sadzeniu kwiatków na skwerku to nie była ściema
Dobra koniec tego mojego pie**olenia.



No, a ja się postarałem o jak najgorsze, a to też było wyzwanie. Dostać dwóję z wuefu, plastyki, czy muzyki, albo niedostateczny z religii naprawdę nie było łatwo. :)

Cz...........as

2019-06-01, 21:15
ch*j_WIELKI napisał/a:

Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...



Ale ty k***a typowy światowiec jesteś, wyborco ch*j wie której opcji.

0.0

2019-06-01, 21:15
ch*j_WIELKI napisał/a:

Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...



Taki jestem, oto ja...

Ch...........KI

2019-06-01, 21:18
Idę po popcorn. Komuś jeszcze przynieść?

Hrabia Drapula

2019-06-01, 21:22
azerbejdzanification napisał/a:

Po pierwsze - kiedyś to było trudniej w szkołach - jak to mawiają starzy. Serio nie wiem bo skończyłem liceum przeszło 11 lat temu. Ale patrząc na coraz debilniejszy system nauczania można wysnuć daleko idące wnioski, że rzeczywiście "kiedyś to k***a było"
Tak więc twoje mierne to dziś byłby pewnie bardzo dobre:D
.


no właśnie nie bardzo, ja skończyłem ponad 20 lat temu, córka jest w czwartej klasie, takie rzeczy jak ma ona my mieliśmy w piątej, a niektóre to i w szóstej
świadectwo miałem bardzo podobne, ukończyłem tylko szkołę podstawową, nie wstydzę się tego, mam firmę na brak kasy nie narzekam, pracuje dla mnie od 9 do 12 osób z czego 8 od lat więc chyba też dobrze zarabiają
nie matura lecz chęć szczera ....
teraz zrobią studia za grube tysiące i jak roboty nie mają to płacz, bo takie szkoły pokończył