18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadectwo prawie doskonałe

0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? ;-) Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...




sanon

2019-06-01, 21:26
Nie ma to jak pochwalic sie szerokiej spolecznosci, ze jest sie kompletnym kretynem.
Wzorowy wyborca PiS.

0.0

2019-06-01, 21:38
sanon napisał/a:

Nie ma to jak pochwalic sie szerokiej spolecznosci, ze jest sie kompletnym kretynem.
Wzorowy wyborca PiS.



Ale ja jestem czarną feminazistką z wackiem , Przepraszam, że wcześniej nie napisałam o tym.
To był akt dyskryminacji rasowo-płciowej, typowy dla zacofanego polszackiego społeczeństwa.
Z pewnością wszyscy, którzy mi wówczas te niskie noty wystawili głosują dziś na PiS, a ja kocham Roberta
Donalda , Adama, (Michnika oczywiście), Jurka, no i w ogóle wszystkich, których trzeba...
No poza tym oczywiście nienawidzę "tego kraju', emigruję i tak dalej....

Serek4

2019-06-01, 21:54
No dobra a powie ktoś na ch*j ch*jowe zachowanie dają , przecież to chyba nie ma zwiazku z ocenami ?..

0.0

2019-06-01, 22:04
Serek4 napisał/a:

No dobra a powie ktoś na ch*j ch*jowe zachowanie dają , przecież to chyba nie ma zwiazku z ocenami ?..



Bo nie ogarniają tych dzieci i liczą na to, że one same się ogarną w obawie przed 'napiętnowaniem'? Zresztą nie wiem, ja miałem zawsze jakieś kijowe i mnie to nie ruszało, a jest tu ktoś 'wzorowy"? :)

ingen

2019-06-01, 22:05
Jak nic poszedł w politykę. Pewnie w sejmie teraz siedzi.

R41NM4N

2019-06-01, 22:14
A!e z was debile
Przecież to świadectwo z podstawówki
Tam wynik liczy się zero-jedynkowy
Zdał/nie zdał
Z resztą wykształcenie jest ch*ja warte w życiu, chyba że chcecie do emerytury na kogoś zapie**alać to spoko

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-01, 22:22
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz.....



Jak k***a czym???? Jest ministrem, "MIERNY, bierny, ale wierny". Kwalifikacje ma stuprocentowe. ;)

I najważniejsze, DOSTATECZNIE jest inteligentny, by wiedzieć, kto faktycznie tym burdelem rządzi i jaka jest najlepsza karma dla kota... :mrgreen:

0.0

2019-06-01, 22:23
R41NM4N napisał/a:

A!e z was debile
...
Z resztą wykształcenie jest ch*ja warte w życiu, chyba że chcecie do emerytury na kogoś zapie**alać to spoko



Kurde, wzorowi uczniowie, czerwone paski, czy coś? Pewnie ich "nauka jarała", jak tą Oksanę.. Biedactwa, uczyli się w szkole od tych imbecyli śpiewających o "piorunie w prącie", czy jak to leciało...

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-01, 22:31
AyCaramba napisał/a:

Ale ty k***a typowy światowiec jesteś, wyborco ch*j wie której opcji.



Ty masz osobisty ból dupy do pewnych sobie tam osób.Ja ostatnio rozmawiałem z Czechem,który mówi po Polsku,bo się hajtnął z polką.Powiem tak że 15 lat temu złotówka była równa z koroną,a dziś jest już dwa razy droższa.Czesi nie mają dostępu do morza,a ich dziś jest bardziej stać na taki program 500+ czy trzynastki w maju,ale nie kopiują tego wspaniałego pomysłu,żeby kupować głosy,bo są odpowiedzialni idą do przodu.,bo to nie zbieg okoliczności,że silne państwo ma silną walutę.Niby śmieszne pepiki,ale robią co raz większe kroki.Polacy mając dwoje dzieci wola siedzieć i wpie**alać knedliki tam,niż brać 500+ tutaj.Za 10 lat będziemy sprzątać,skręcać rury razem Białorusinami w Hradec k***a Kralowe,bo dajemy się kupić za socjal który zaraz opłatami za prąd,śmieci i resztę podatków odda się znowu.A ty sprowadzasz wszystko do kilku nazwisk,które przeminą,a Po0lska w bieda gównie zostanie pie**olac ach te ruskie ach te żydy nic mi nie dyły,tylko zabrali,bo to inni są winni...Ale to nie wina ludzi,bo ludzie bidowali przez komunę,wiec dają trzeba brać i przeżreć wysrać rozwój Polski towarem z biedronkiii

freaky

2019-06-01, 22:34
Ale dzisiaj to Ty robisz karierę na sadolu, a oni dalej siedzą w oświacie.

0.0

2019-06-01, 22:44
freaky napisał/a:

Ale dzisiaj to Ty robisz karierę na sadolu, a oni dalej siedzą w oświacie.



Nie robię żadnej kariery, nudzę się jak każdy z was, ale zdziwiło mnie to z jaką krytyką się spotkałem przedstawiając
taki fajny dokument. Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze wierzy w wartość tej powszechnej edukacji... Ja się niczego nie nauczyłem w szkole. Po tej podstawówce jeszcze wymęczyłem zawodówkę i technikum wieczorowe, ale tam też nauczycielami byli jacyś wykolejeńcy. Może miałem pecha, czy jak...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-01, 22:57
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

...Powiem tak że 15 lat temu złotówka była równa z koroną,a dziś jest już dwa razy droższa.Czesi ... idą do przodu.,bo to nie zbieg okoliczności,że silne państwo ma silną walutę.



Z Twojej wypowiedzi wynika, że złotówka jest dwa razy droższa od korony, ale to Czesi mają silniejszą walutę.... k***a wyjaśnij to, bo nijak nie kumam tematu, tym bardziej, że nie jest tajemnicą, jak kształtował się kurs korony w ostatnich kilkunastu latach.




zdun

2019-06-01, 23:05
Prawdziwy z ciebie sadol, brakuje cię na hardzie. Czekamy z niecierpliwością.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-01, 23:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że złotówka jest dwa razy droższa od korony, ale to Czesi mają silniejszą walutę.... k***a wyjaśnij to, bo nijak nie kumam tematu, tym bardziej, że nie jest tajemnicą, jak kształtował się kurs korony w ostatnich kilkunastu latach.



Dobrze wiesz o co mi k***a chodzi ,ich waluta zyskała 65% wartości,a w latach 90 była 1-1.Teraz z innej beczki rudy Tusk z rozstowkimiem rozmontowujue OFE,ale jest cisza bo było 160 mld rudy wziaał równe 80mld żeby zasytpać dziurę kryzysu z 2008 r.Rozwiązują coś co uratowało kraj przed bankructwem,a Kaczyński do domyka,bo ma nie chybha miał drugie 80mld.A ten filar się sprawdził po kryzysie przy dobrej koniunkturze powinno znowu być i wrosnąć do 160 mld,bo kryzys przyjdzie jeszcze nie jeden,a w zusie nie ma żadnych pieniędzy.Likwidują coś razem co pozwoliło Rzeczpospolitej odbić sie od dna Rowstowswki z rudym,a jarek zapina,dopina,a rosja nam pomoże

:mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-01, 23:33
Jeżeli w latach 90 była 1-1 a teraz jest 6-1, to wartość korony spadła sześciokrotnie... k***a przestań ćpać chłopie.