18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadectwo prawie doskonałe

0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? ;-) Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...




stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-01, 23:42
Ja mówie tylko prawde ja mam racje racje mówie tylko ja,a ty ch*ja się nie znasz znam się tylko ja

Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!

Ni...........ny

2019-06-01, 23:43
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Dobrze wiesz o co mi k***a chodzi ,ich waluta zyskała 65% wartości,a w latach 90 była 1-1.Teraz z innej beczki rudy Tusk z rozstowkimiem rozmontowujue OFE,ale jest cisza bo było 160 mld rudy wziaał równe 80mld żeby zasytpać dziurę kryzysu z 2008 r.Rozwiązują coś co uratowało kraj przed bankructwem,a Kaczyński do domyka,bo ma nie chybha miał drugie 80mld.A ten filar się sprawdził po kryzysie przy dobrej koniunkturze powinno znowu być i wrosnąć do 160 mld,bo kryzys przyjdzie jeszcze nie jeden,a w zusie nie ma żadnych pieniędzy.Likwidują coś razem co pozwoliło Rzeczpospolitej odbić sie od dna Rowstowswki z rudym,a jarek zapina,dopina,a rosja nam pomoże



No właśnie nie do końca, rudy przeniósł obligacje skarbu państwa wykupione przez OFE do ZUS , czyli umorzył dług państwa wobec OFE, i przerzucił spłatę tego długu z państwa na ZUS i z tej operacji nie przybyło ani złotówki w budżecie.

A PISowski pomysł zakłada realne zaj***nie kilkunastu miliardów żeby rozdać patusom za głosy.

Sutowendlin

2019-06-01, 23:47
Na bank jesteś beneficjentem 500 + albo regionalnym ssakiem socjalnym.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-01, 23:48
ludzie wezmą,ale nie winie ich za to w końcu to ich pieniądze...Dają trzeba brać,to puste pułki ludzi nauczyli,żeby łapać co jest cokolwiek bez zastanowienia.Bieda lata robią swoje

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-01, 23:48
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

...ty ch*ja się nie znasz znam się tylko ja



k***a mać jaki Ty masz zryty łeb....

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-01, 23:51
No nie ukrywasz się ze zj***niem swego bereta...

banerr

2019-06-02, 00:08
Fejk jak ch*j i troll.

fumoffu0_0

2019-06-02, 00:14
Na siłę cię przypuszczali z klasy do klasy żeby za parę lat to już nie był ich problem...

Powinno być tak, debili jak ty zostawiać na rok by powtarzali materiał a jak dalej będą sprawować problemy wyj***ć ze szkoły i tyle, jak rodzice chcą byś mimo wszystko kontynuował edukację to prywatnie a nie za państwowe pieniądze ....

banerr

2019-06-02, 00:23
Jak na szkołę specjalną to świetne świadectwo.

krukibiale

2019-06-02, 01:14
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że złotówka jest dwa razy droższa od korony, ale to Czesi mają silniejszą walutę.... k***a wyjaśnij to, bo nijak nie kumam tematu, tym bardziej, że nie jest tajemnicą, jak kształtował się kurs korony w ostatnich kilkunastu latach.



Sprawa jest prosta. Czesi mają niezdenominowaną walutę. Gdyby ucięli sobie zero (tak jak my ucinaliśmy zera w 1995) to nagle kurs wynosiłby 1,7 zł za jedną koronę czeską :) Jakby tego było mało Czesi zazwyczaj (mediana) dostają wyższe pensje w koronach od Polaków (mediana to ca 23 000 koron netto, co daje +/- 3910 zł netto, przy polskich ca 2800 netto).
Przewaga Czechów wynika z różnych kwestii:
- mniejsze zniszczenia w czasie 2ws
- w okresie komunizmu nastawienie gospodarki głównie na przemysł lekki (nie na ciężki jak my), co pozwoliło im płynniej przejść do fazy "gospodarki rynkowej" (czyt. nie musieli "prywatyzować na dziko"),
- sprawniejsza dekomunizacja (oni przynajmniej ją mieli...),
- sąsiedztwo Bawarii...

nie jesteśmy mniej zaradni od Czechów, pracujemy ciężej i dokładniej (wg różnych badań), po prostu mieliśmy i mamy mniej szczęścia (za komuny i do rządów teraz).
Gdybyśmy z naszą pracowitością i solidnością zamienili się miejscami z Czechami (powiedzmy od 1945 roku) to dzisiaj byśmy tam zarabiali zapewne ok. 5000 zł netto (mediana).
Także pracujmy dalej solidnie i rozsądniej głosujmy ;-)

r061071

2019-06-02, 01:47
mierny ale wierny

fdM

2019-06-02, 03:00
Szkoła w obecnej postaci przynosi więcej szkody niż korzyści. Przede wszystkich hamuje wyobraźnie, kreatywność i podporządkowuje ludzi. Ja się nie zdziwię, jeżeli gość sobie bardzo dobrze teraz radzi.

rafal.szejny

2019-06-02, 03:04
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Tez mialem takie oceny. Cala klasa ze mnie brechtała...
Potem zostalem dekarzem, trzepie kase i teraz ja brechtam z nich i ich piatek z biologii i fizyki

:-)