18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadectwo prawie doskonałe

0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? ;-) Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...




SeryjnaSamobójczyni

2019-06-02, 11:26
Czyli nie skończyłeś nawet szkoły podstawowej rozumiem? czy "kiedyś to było" inaczej ?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-02, 11:27
krukibiale napisał/a:

Sprawa jest prosta. Czesi mają niezdenominowaną walutę. Gdyby ucięli sobie zero (tak jak my ucinaliśmy zera w 1995) to nagle kurs wynosiłby 1,7 zł za jedną koronę czeską Jakby tego było mało Czesi zazwyczaj (mediana) dostają wyższe pensje w koronach od Polaków (mediana to ca 23 000 koron netto, co daje +/- 3910 zł netto, przy polskich ca 2800 netto).
Przewaga Czechów wynika z różnych kwestii:
- mniejsze zniszczenia w czasie 2ws
- w okresie komunizmu nastawienie gospodarki głównie na przemysł lekki (nie na ciężki jak my), co pozwoliło im płynniej przejść do fazy "gospodarki rynkowej" (czyt. nie musieli "prywatyzować na dziko"),
- sprawniejsza dekomunizacja (oni przynajmniej ją mieli...),
- sąsiedztwo Bawarii...
nie jesteśmy mniej zaradni od Czechów, pracujemy ciężej i dokładniej (wg różnych badań), po prostu mieliśmy i mamy mniej szczęścia (za komuny i do rządów teraz).
Gdybyśmy z naszą pracowitością i solidnością zamienili się miejscami z Czechami (powiedzmy od 1945 roku) to dzisiaj byśmy tam zarabiali zapewne ok. 5000 zł netto (mediana).
Także pracujmy dalej solidnie i rozsądniej głosujmy



To prawda ale Czesi mówią,że jakby mieli dostęp do morza, jak Polska to byliby na poziomie Danii,bo to ogromne możliwości od rybołówstwa po budowanie jednostek pływających...Norwegowie Szwedzi mają swoje wielkie wycieczkowce,które budują w własnych stoczniach.Ogromna przestrzeń na pływające pola czystej energii,takie jakie robia np Chinach.Państwo się nie rozwija,bo u władzy są ludzie po to,żeby być u władzy.Czesi Słowacy idą w górę a my patrzymy,na dwa razy biedniejsze Węgry,czyli chcemy zubożeć

0.0

2019-06-02, 12:08
przemas1234 napisał/a:

jak bardzo trzeba być niedorobioną amebą r*chaną przez starego żeby się takim niby świadectwem chwalić ,po wytarciu dupska po sraniu widziałem ładniejsze rzeczy na papierze



Masz problem, a my nie pomożemy ci go rozwiązać.. Ty masz naprawdę duży problem...

SeryjnaSamobójczyni napisał/a:

Czyli nie skończyłeś nawet szkoły podstawowej rozumiem? czy "kiedyś to było" inaczej ?



A ty potrafisz czytać? Przecież rzeczone świadectwo przedstawia ci, że ukończyłem szkołę podstawową. Ludzie, nie zmuszajcie mnie do tego, żebym was upokarzał. Pomyślcie zanim cokolwiek napiszecie, lub nie piszcie...Czy ja istnieję, czy żyję, kim ja jestem, bo przecież to jest niemożliwe, żeby ktoś miał takie świadectwo... Zrozumcie wreszcie, że jeżeli wam się to nie mieści w pale, to wasza głowa jest taka ciasna, więc jest to problem pojemności waszej pały. Bywają gorsze rzeczy na świecie, przyjaciele nas zdradzają, jak Enrique, i tak dalej...




przemas1234 napisał/a:

jak bardzo trzeba być niedorobioną amebą r*chaną przez starego żeby się takim niby świadectwem chwalić ,po wytarciu dupska po sraniu widziałem ładniejsze rzeczy na papierze



Jeżeli słyszysz o "r*chaniu przez starego", to wiedz, że coś się dzieje:) Mam wylane na wybory (kiedyś lubiłem Korwinaq, ale znudziło mi się dwadzieścia lat tamu), natomiast mój Starszy to totalny pisior, więc wczoraj wpadłem do niego świętować zwycięstwo. Ale w robocie mam paru takich zapiekłych platwormersów i gdy trochę ich podkręciłem to jeden z nich zaczął się zapluwać "czterdzieści procent polaków należy spalić w piecu" :) Kilka razy go pytałem o to, czy się nie myli, a on zawsze tak samo krzyczał :) Wyborców pisu trzeba spalić w piecu, taki miał przekaz :) No nic, wolno mu...

SeryjnaSamobójczyni napisał/a:

Czyli nie skończyłeś nawet szkoły podstawowej rozumiem? czy "kiedyś to było" inaczej ?




Ukończyłem. Formalnie jestem technikiem elektronikiem, bo po zawodówce "ukończyłem" też technikum wieczorowe, pracując w tym czasie. Odpowiadałem wówczas zawodowo za łączność w granicach województwa (17 central strefowych systemu tdx-1b i międzymiastowa 5ess). Jakoś sobie radziłem, ale szkoła mi w tym nie pomogła.
A ty, co "ukończyłeś" miszczu?

dashadow

2019-06-02, 12:10
ale żeby z wuefu mieć mierny to trzeba być p*zdą.

niemamskarpet.

2019-06-02, 12:26
tak k***a wysrajcie się tu ze wszystkich swoich danych, koniecznie wklejcie swoje świadectwa, zeznania podatkowe a najlepiej kopie swoich dowodów osobistych.......

0.0

2019-06-02, 12:36
dashadow napisał/a:

ale żeby z wuefu mieć mierny to trzeba być p*zdą.




Trzeba chcieć i umieć. Gdyby twoja morda spotkała się z moją pięścią, to może zrozumiałbyś ile finezji skutecznie musiałem użyć dla uzyskania tej oceny, pomimo iż miałem wówczas tylko 15 lat...

Verano

2019-06-02, 13:22
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Ja miałem podobne, a teraz mam firmę w branży IT :) szkoła to nie wszystko, jak się jest tłukiem to i studia nie pomogą :)

~_Yarko_

2019-06-02, 13:24
Dobrnąłem do końca...
Po lekturze uważam,że @O.O to luzak i fajny gość.

edek.bajzel

2019-06-02, 13:33
0.0 napisał/a:

Trzeba chcieć i umieć. Gdyby twoja morda spotkała się z moją pięścią, to może zrozumiałbyś ile finezji skutecznie musiałem użyć dla uzyskania tej oceny, pomimo iż miałem wówczas tylko 15 lat...



witaj w klubie nieuków, swoją drogą taka ciekawostka bo wczoraj spotkałem na stacji benzynowej kolegę z podstawówki, jednego z najlepszych uczniów.... fajnie było porownać nasze samochody, TAK miałem satysfakcję,
co do nauczycieli współczesnych to jest totalne dno, a znam ich wielu

0.0

2019-06-02, 13:48
_Yarko_ napisał/a:

Dobrnąłem do końca...
Po lekturze uważam,że @O.O to luzak i fajny gość.




Spoko. Masz ten wrodzony rozum , o którym gdzieś tam pisał Schopenhaer, więc wiesz, o co chodzi - czujesz to. Robiłem sobie jakieś porządki, coś ciekawego mi wpadło pod rękę, więc chciałem się podzielić dla śmiechu z kolegami, których posty w celu zajęcia nudy czytam okazjonalnie od lat. Naraz zostałem otoczony przez jakichś niedorozwojów zdziwionych, że ja w ogóle żyję, bo przecież mając takie słabe oceny nie można istnieć :) Tak im chyba te niedorobione nauczycielki powiedziały, a może z domu to wynieśli.? Czort ich znajet, no ale jakoś się wypada bronić, choć mnie tak brzydzi ich głupota... Mogliby się naprawdę zacząć uczyć, bo marnują ten czas....
Zresztą kij im w twarz, nie mój problem...

TB303

2019-06-02, 13:51
Czy wy naprawdę jesteście takimi debilami, że oceniacie czyjąś inteligencję przez pryzmat ocen w szkole? W sumie, tak - jesteście konformistycznymi debilami. Sam znam gościa, który też nie miał specjalnie dobrych ocen w szkole i jechał w dużej mierze na dwójkach, i co? Wyszło mu 137 IQ po profesjonalnych testach. Żenujący jesteście ludzi, naprawdę. Wy jesteście największymi baranami, nie autor tematu.

0.0

2019-06-02, 14:32
TB303 napisał/a:

Czy wy naprawdę jesteście takimi debilami, że oceniacie czyjąś inteligencję przez pryzmat ocen w szkole? W sumie, tak - jesteście konformistycznymi debilami.



Niestety większość z nich prawdopodobnie jest tak głupimi ludźmi, bo nie potrafią zastosować alternatywnych kryteriów oceny.
Żeby tego dokonać, musieliby zrozumieć o czym do nich mówię, a to ich przerasta, więc opierają się na tym, co im "starsi i mądrzejsi" wskazali w tym świadectwie. . Mogliby też uznać, że po prostu nie wiedzą, ale pycha nie pozwala im na to. Taka sytuacja :)

Najwyżej oceniany koment brzmi: "Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie."
Co go nie nastraja? To, że facet w młodości miał wylane na budę? A kto normalny nie miał? Po dzwonku na przerwę wylatywaliśmy z klasy i kto był szybciej przy drzwiach wyjściowych, ten był lepszy. :) Obok szkoły było targowisko, a tam gumy Turbo, flippery, jakieś "łoki-toki", czy inne, krzaki były w których można było ćmić pierwsze Stołeczne" albo Karo, czy Opale, no czy inne takie... No bez jaj nikt normalny nie marnował tej oceny z zachowania na utrzymanie wzorowego. Tym bardziej, że poniżej nagannego i tak nic nam nie mogli zrobić. Mnie jeszcze karnie przenieśli do innej klasy, a próbowali też do innej budy, jednak na jakichś badaniach u psychologa wyszło, że mieszczę się w normie,, więc im się nie udało :) Pamiętam jak matka odetchnęła, że jednak nie ma upośledzonego dziecka :) Mieliśmy tą budę w małym palcu, jak w książkach Edmundq Niziurskiego,... 8-)

Dupaapud

2019-06-02, 14:58
0.0 napisał/a:

No to jesteś lepszy ode mnie, ja takiego szmalu nie haratam, nawet nie zbliżam się do niego, ale też go nie potrzebuję.
Mam jednak taki komfort, że nie przerasta mnie stanowisko i nie "dygam" w "krytycznych" sytuacjach. No, jakby
krzywa morda prezesa nie staje się nigdy bezpośrednio moim problemem, chociaż stówę mogę stracić przez jego zły humor...
Muszę wreszcie zmienić robotę. Może praca na roli, sam nie wiem...



No mnie też nic nie stresuje no prezesowska morda należy do mnie ;)

M@recki

2019-06-02, 17:24
To jest świadectwo z 1993r. i widać na nim pozycję: "Elementy informatyki" ?