18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadectwo prawie doskonałe

0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? ;-) Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...




SpijaczWymiotów

2019-06-02, 03:57
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.


Pewnie włazi na fora i pierdzieli, że wina państwa bo zarabia 10zł brutto, jaki to on biedny i poszkodowany heh
Zresztą trzeba być niezłym zjebem genetycznym aby w PODSTAWÓWCE mieć takie oceny, Taka osoba idzie na głosowanie i jej głos jest tak samo ważny jak mój głos czy twój :roll:

0.0

2019-06-02, 05:22
Cytat:

=
świadectwo miałem bardzo podobne, ukończyłem tylko szkołę podstawową, nie wstydzę się tego, mam firmę na brak kasy nie narzekam, pracuje dla mnie od 9 do 12 osób z czego 8 od lat więc chyba też dobrze zarabiająnie matura lecz chęć szczera ....
teraz zrobią studia za grube tysiące i jak roboty nie mają to płacz, bo takie szkoły pokończył



Czaisz to, bo jesteś normalny. Też kiedyś zatrudniałem ludzi, ale tylko dwie babki, miałem małe prywatne przedszkole. Zostawiłem to babie, kończąc jakiś etap życia, pewnie istnieje do dziś Ci durnie, którzy tak mnie próbują besztać nie rozumieją zupełnie o co nam chodzi, bo oni chyba już od dziecka zbierają sobie "bonusy", rozpoczynając od świadectw. Nie wiem, nie chce mi się wczówać w te tępe umysły... Zapodajesz na luzie ciekawostkę, bo ile można czytać o tych czarnych "moto****ach", a oni próbują twoim kosztem się jakoś dowartościować plotąc coś bez sensu.. Oni nie kminią tego, że normalny człowiek co chwilę coś tworzy, potem to porzuca, tworzy coś nowego, za chwilę tym pogardza, bo ma już inną zajawkę i znowu mu wychodzi, po to tylko żeby o tym zapomniał i do czegoś innego dążył... Chyba się urodzili z jakąś cegłą zamiast mózgu,,a zamiast się tego wstydzić, to się tym chwalą porażka :)

Ja...........ro

2019-06-02, 05:33
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Jest wyjątkowo duża szansa na to, że, jeżeli to prawdziwy sadysta, to właśnie ma uberpompę z każdego z nas. Możliwe, że gościu jednocześnie wrzuca materiał na sadola i podpisuje kolejną ustawę o wyj***niu pieniędzy z ZUS i filarów szykując w zanadrzu podniesienie wieku emerytalnego do 71r życia, podniesienie VAT to 25% oraz cyzeluje podatek "nawałniczy" od ludzi zapie**alających po 350h miesięcznie za - bo skoro mają dużo pracy to mogą zapłacić podatek od jej nadmiaru.

Tak kończą nieuki.

0.0

2019-06-02, 06:12
Jaczuro napisał/a:

J
Tak kończą nieuki.



Nieuki zaczynają i kończą naukę w szkole, matołku. Ludzie rozumni nie potrzebują nauczycieli, ponieważ sięgają do źródeł wiedzy, oraz sami tworzą rzeczywistość,...

Cytat:

Zresztą trzeba być niezłym zjebem genetycznym aby w PODSTAWÓWCE mieć takie oceny,


Dlaczego miałbym zabiegać o pozytywną opinię osób, którymi gardzę.? Czujesz się lepiej, bo te życiowe przegrywy zatrudnione na nauczycielskich etatach wystawiły ci dobrą opinię? Widocznie jesteście siebie warci. Oni udają, że uczą, a ty, udajesz że się uczysz, gdy ja za tą hucpę płacę partycypując w kosztach przypadającej tobie subwencji oświatowej, tępy gówniarzu.
Nie biorę "pińcet" , to wy ode mnie bierzecie szmal, na tą "naukę" z której h*j będzie dla społeczeństwa. Na to wasze świadectwo "lepsze" od mojego płacę, żebyście się mogli nim pochwalić, a potem błaźnić w świecie przedstawiając pozorami wiedzy, zdobytymi w szkole. Jak by ci "pani z matematyki" nie powiedziała, że 2+2=4, to byś się nigdy tego nie dowiedział, pilny uczniu... :) To wy mnie okradacie, nie ja was., dzieciaki... Ale nie mam z tym problemu, stać mnie :) A ty dymaj do kolejnej szkoły, może ci pomoże zaciągnąć tą upragnioną krechę na 30 lat, bo pewnie nawet "zdolności" nie masz, biedactwo :)

jbone

2019-06-02, 09:00
ale z ciebie badboy.a teraz idź do kąta nieuku.

qrcok

2019-06-02, 09:12
A mnie trochę się nie chciało wierzyć, że to autentyk. Przecież w pierwszej kolejności wyszłoby to w jakości używanej polszczyzny. I teraz uwaga - nie czepiam się ortografii, jedynie wskazuję, co mnie przekonało, że świadectwo jest autentyczne.

pewnie istnieje do dziś Ci durnie - "ci z dużej, mimo że chodzi o wskazanie osób trzecich"
Oni udają, że uczą, a ty, udajesz - "ty z małej, mimo że pisze się z dużej, zwracając się bezpośrednio do pojedynczej osoby"
a potem już "wczówać" itp.

Ale ok... serio, szacun, że ogarniasz całą masę innych zasad. Przyznam tylko, że pierwszy raz widzę kropkopytajnik, kropkoprzecinek, dwuprzecinek itp. :)


Natomiast najważniejsze, że znalazłeś dla siebie drogę, rozwiązanie i nie jest to kradzież, chlanie czy dawanie komuś po ryju.
Mam w rodzinie kogoś, kto miał całe życie bardzo dobre świadectwa, lepsze od moich i po skończeniu szkoły siedzi w domu. Już 20 lat. A, i jeśli ktoś po ocenach wróży preferencje polityczne, to tak, głosował na PiS.

Wniosek z tego taki, że zarówno stereotypy odnośnie poglądów politycznych, jak i tego, jak kto sobie życie ułoży często budowane są na kiepskich podstawach, częściej pasujących do tego, by siebie móc postawić w lepszym świetle.
Mnie uczono, by równać do lepszych przez co podświadomie gorzej traktowałem gorszych. Ale życie to nie tylko oceny z podstawówki. Ważne jest, co zrobisz ze swoim życiem, nawet jeżeli nie od razu miałeś nastawienie powszechnie rozumiane jako właściwe. Nie każdy miał też dobry start.

Zakładając, że nie strzeliłeś kibla - żółwik dla tego samego rocznika :)

PieronJasnySzlag

2019-06-02, 09:31
Akurat w takich sytuacjach jest wiele wyjątków od regóły. Każdy dzieciak inaczej dojrzewa i tak ch*jowe świadectwo wcale nie musi oznaczać że w całej edukacji mu tak szło.
Mam koleżanke która podstawówke zrobiła na czerwonych paskach, ogólniak też idealnie... a dziś jeździ z transparentami na marsze KODu i czarne protesty.
Mam też kumpla po zawodówce i po kryminale który godzine może opowiadać o przyczynach rewolucji francuskiej.

A kolejna kwestia to inteligencja czesto nie idzie w parzez z sukcesem zawodowym. Więc autorze, fakt że radzisz sobie finansowo świadczy jedynie o tym że jesteś pracowity, zaradny i obrotny.

zomos

2019-06-02, 09:48
Stwierdzam wszem i wobec że Polacy jako całokształt to debile. Widać to po tym wątku.

0.0

2019-06-02, 10:12
Cytat:


Zakładając, że nie strzeliłeś kibla - żółwik dla tego samego rocznika



Ojej, takie chciałem mieć i takie miałem, (poza tą techniką, trudno). Potem trochę był problem, bo nie dostałem się do zawodówki, zabrakło miejsc, (32 przyjęli) a miałem najniższą" średnią" :) Starzy to jakoś załatwili. Z tych 33 ukończyło ją może piętnaście osób, niektórzy z listy w ogóle nie pojawili się w szkole, no ale bym się nie dostał gdyby nie jakaś "łapówa", czy coś.... Kij z tym, teraz mogą na mnie liczyć, taki miałem styl i nadal go mam. Nienawidzę ściemy, blagi, kitu, bajery - no wszelkiego udawania, a szkoła nic ponad to mi nie przedstawiła, a wy dostaliście od niej coś więcej? Nic takiego, tacy ludzie się zdarzają...

GorQ20

2019-06-02, 10:17
Fejk, od 1991 roku o ile dobrze sie orientuje byla juz normalna skala oceniania.

Dupaapud

2019-06-02, 10:19
U mnie było tak:
- podstawówka, średnia 3.2
- technikum średnia 4.5
- studia wyższe (informatyka, rocznik 2004) średnia 4.97
- pierwsza praca (2004) - 2500 netto/mc + zyski z firmy własnej
- dziś: 1,7mln / rok

;)

Podstawówka nauczyła mnie palić papierosy, pić wódkę i cenić przyjaciół. Reszty nauczyło mnie życie i nie równanie, a wyprzedzanie lepszych!

Pozdrowienia ze słonecznej Polski!

0.0

2019-06-02, 10:26
GorQ20 napisał/a:

Fejk, od 1991 roku o ile dobrze sie orientuje byla juz normalna skala oceniania.



Źle się orientujesz. Ale pochlebia mi ten "fejk", bo myślałem, że przez tą tróję jest ono nic nie warte :) Myślicie, że nie ma "gorszego"? :) Świadectwo - czelendz , kto ma gorsze ode mnie ? ;)

jbone napisał/a:

ale z ciebie badboy.a teraz idź do kąta nieuku.



A ty naucz się czytać ze zrozumieniem, pilny uczniu :)

Breivik007

2019-06-02, 10:35
ch*j_WIELKI napisał/a:

Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...



Utkaj p*zde

przemas1234

2019-06-02, 11:11
jak bardzo trzeba być niedorobioną amebą r*chaną przez starego żeby się takim niby świadectwem chwalić ,po wytarciu dupska po sraniu widziałem ładniejsze rzeczy na papierze

0.0

2019-06-02, 11:13
Cytat:

U mnie było tak:
- dziś: 1,7mln / rok




No to jesteś lepszy ode mnie, ja takiego szmalu nie haratam, nawet nie zbliżam się do niego, ale też go nie potrzebuję.
Mam jednak taki komfort, że nie przerasta mnie stanowisko i nie "dygam" w "krytycznych" sytuacjach. No, jakby
krzywa morda prezesa nie staje się nigdy bezpośrednio moim problemem, chociaż stówę mogę stracić przez jego zły humor...
Muszę wreszcie zmienić robotę. Może praca na roli, sam nie wiem...