18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




programista4k

2020-11-24, 15:36
"wolność równość pomoc wzajemna" ale dzieci to by mordowali

Jokerd

2020-11-24, 15:41
Do garów k***iska z niewyparzonymi mordami wracac!
Ksiezniczki co im sie z pyska leje...to maja byc kobiety? Idz pan w ch*j!

zdun

2020-11-24, 15:41
co oni krzyczą? nie spać ,zwiedzać, zapie**alać?!

Radbug

2020-11-24, 15:44
Widać, ze prostytutkom widocznym na filmikach brakuje pał, wiec gdyby im ich policjanci dostarczyli, najlepiej w dużych ilościach, to wyszłoby to wszystkim na zdrowie.

Husarz12

2020-11-24, 15:46
Jaki stan umysłu OPie? Ci ludzie mają rację i bronią podstawowych wartości. W tym zacofanym przez chrześcijaństwo kraju trudno jednak te podstawowe wartości poznać. Aborcja jest prawem kobiety i choć zawsze jest zabójstwem na nienarodzonym dziecku to jest mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia. To kobieta jest wartością dla społeczeństwa a nie jakaś bezrozumna ameba w jej brzuchu.

Macx83wwww

2020-11-24, 15:51
Husarz12 napisał/a:

Jaki stan umysłu OPie? Ci ludzie mają rację i bronią podstawowych wartości. W tym zacofanym przez chrześcijaństwo kraju trudno jednak te podstawowe wartości poznać. i choć zawsze jest zabójstwem na nienarodzonym dziecku to jest mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia. .



Chyba cię po..bało, że 8 czy 9 dziecko nazywasz bezrozumną amebą, dla ciebie ci awanturnicy i anarchiści to inteligencja ?!

Jokerd

2020-11-24, 15:55
Husarz12 napisał/a:

Jaki stan umysłu OPie? Ci ludzie mają rację i bronią podstawowych wartości. W tym zacofanym przez chrześcijaństwo kraju trudno jednak te podstawowe wartości poznać. i choć zawsze jest zabójstwem na nienarodzonym dziecku to jest mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia. .


A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?

Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...

Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk

Strielok1

2020-11-24, 15:57
Husarz12 napisał/a:

Jaki stan umysłu OPie? Ci ludzie mają rację i bronią podstawowych wartości. W tym zacofanym przez chrześcijaństwo kraju trudno jednak te podstawowe wartości poznać. i choć zawsze jest zabójstwem na nienarodzonym dziecku to jest mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia. .



Bezrozumną amebą jesteś ty skiro nawet nie zauważyłeś jak się zaorałeś. A co do tych niedorozwojów na filmiku... chyba czas żeby ktoś im przypomniał w praktyce lekcję z placu Tiananmen.

wertuqq

2020-11-24, 16:00
Soros płaci, Soros wymaga.

piter52

2020-11-24, 16:07
A ja na miejscu policjantów zacząłbym skandować chórkiem do protestujących to samo co oni... :-D

głest

2020-11-24, 16:13
Husarz12 napisał/a:

W tym zacofanym przez chrześcijaństwo kraju trudno jednak te podstawowe wartości poznać.



Jak daleko sięga twoja pamięć historyczna?

Husarz12 napisał/a:

i choć zawsze jest zabójstwem na nienarodzonym dziecku to jest mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia. .



Mniejsze zło to jest wtedy gdy niegrzecznemu dziecku dasz klapsa aniżeli spuścisz wpie**ol kablem od prodziża :szczerbaty:

Ni...........ny

2020-11-24, 16:22
Jokerd napisał/a:

Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...



Po co tak daleko jeździć jak ksiądz dobrodziej z pobliskiej parafii chętnie wyr*cha na miejscu ;-)

htp

2020-11-24, 16:47
Jokerd napisał/a:

A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?
Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...
Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk



Byłem nie raz w Berlinie, ale nikt tam mnie nie r*chał. Może nie odwiedzałem tych miejsc, co ty.

Strielok1 napisał/a:

Bezrozumną amebą jesteś ty skiro nawet nie zauważyłeś jak się zaorałeś. A co do tych niedorozwojów na filmiku... chyba czas żeby ktoś im przypomniał w praktyce lekcję z placu Tiananmen.



Po nicku widzę rosyjskie wpływy. Kolega z rosyjskiej agencji badań internetowych? W takiej sytuacji rozumiem poglądy.

Autor

2020-11-24, 17:03
@htp
htp napisał/a:

Byłem nie raz w Berlinie, ale nikt tam mnie nie r*chał. Może nie odwiedzałem tych miejsc, co ty.
Po nicku widzę rosyjskie wpływy. Kolega z rosyjskiej agencji badań internetowych? W takiej sytuacji rozumiem poglądy.


To PKS z Grodziska dojeżdża do Berlina?
I standardowo jeden wyuczony argument ogłupiałego od propagandy trolla...