18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




janlew

2020-11-24, 20:14
Niezwyciężony napisał/a:

Incele z sadistica to na szczęście tylko margines


Lewackie zjeby to naszczęście margines. A twój kantar dawał też 70% komorowskiemu.
Poza tym to pewnie badanie kto jest za utrzymaniem kompromisu, a kurewki aborterki chcą zabijać zdrowe dzieci.

Niezwyciężony napisał/a:

Po co tak daleko jeździć jak ksiądz dobrodziej z pobliskiej parafii chętnie wyr*cha na miejscu


To że twoj stary, za pewne rabi, dymał cię za dzieciaka nie znaczy że tak jest w innych religiach. Mimo pie**olenia w waszej polsko-języcznej hazarskiej prasie, Ksiądz, lekarz i nauczyciel, to najbardziej etyczne i wolne od pedofilii zawody 0.01%. Was sodomitów jest za to wśród pedofilów 40%

Ni...........ny

2020-11-24, 20:17
janlew napisał/a:

Lewackie zjeby to naszczęście margines. A twój kantar dawał też 70% komorowskiemu.



Bo tyle miał, strata 20% nie jest niczym nadzwyczajnym.

janlew napisał/a:

To że twoj stary, za pewne rabi, dymał cię za dzieciaka nie znaczy że tak jest w innych religiach



Myślę że sam albo jesteś czarodziejem w sutannie albo r*chasz dzieci, że ich tak zawsze bronisz ;-)

Rebeliant

2020-11-24, 20:18
Husarz12 napisał/a:

Aborcja jest (...) mniejszym złem niż zmuszanie do rodzenia.




To jest chyba kwintesencja sp***olenia umysłowego lewackiego ścierwa. Ich moralność to jakiś defekt ewolucyjny.

Ciąża i poród to naturalna rzecz do której organizm kobiety jest w 100% przystosowany i przeznaczony.

A jeśli dla kogoś zabicie człowieka (nienarodzonego zwłaszcza, bo najmniej winny) jest mniejszym złem niż ciąża i poród, to jest po prostu najbardziej sp***oloną bestią o genotypie człowieka, pie**olonym zwierzęciem do odstrzału poza sezonem jak i w trakcie sezonu.

Ni...........ny

2020-11-24, 20:20
Rebeliant napisał/a:

A jeśli dla kogoś zabicie człowieka (nienarodzonego zwłaszcza, bo najmniej winny) jest mniejszym złem niż ciąża i poród, to jest po prostu najbardziej sp***oloną bestią o genotypie człowieka, pie**olonym zwierzęciem do odstrzału poza sezonem jak i w trakcie sezonu.



Nawet jeżeli wyrośnie na komunistę ? :amused:

35i

2020-11-24, 20:26
Rebeliant napisał/a:

To jest chyba kwintesencja sp***olenia umysłowego lewackiego ścierwa. Ich moralność to jakiś defekt ewolucyjny.
Ciąża i poród to naturalna rzecz do której organizm kobiety jest w 100% przystosowany i przeznaczony.
A jeśli dla kogoś zabicie człowieka (nienarodzonego zwłaszcza, bo najmniej winny) jest mniejszym złem niż ciąża i poród, to jest po prostu najbardziej sp***oloną bestią o genotypie człowieka, pie**olonym zwierzęciem do odstrzału poza sezonem jak i w trakcie sezonu.


https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiz_9vV85vtAhXS4uAKHSmgASoQFjAAegQIAhAC&url=https%3A%2F%2Fwww.focus.pl%2Fartykul%2Fbrutalny-swiat-zwierzat-dzieciobojstwo&usg=AOvVaw2Ni9WkjHkvgR9AEElS6pUQ
Polecam, czytała Krystyna Czubówna.

Rebeliant

2020-11-24, 20:38
Niezwyciężony napisał/a:

Nawet jeżeli wyrośnie na komunistę ?



Oczywiście, bo póki jesteś niewinny, to życie jest ważne. A jak zawinisz, to powinieneś ponieść konsekwencje. Komuniści na ten przykład powinni być eliminowani jak każdy wróg, który napada twój kraj - kula w łeb, do rowu i zasypać wapnem. Bo są niczym innym jak wrogiem każdego jednego kraju na tej planecie.

Ni...........ny

2020-11-24, 20:41
Rebeliant napisał/a:

Oczywiście, bo póki jesteś niewinny, to życie jest ważne. A jak zawinisz, to powinieneś ponieść konsekwencje. Komuniści na ten przykład powinni być eliminowani jak każdy wróg, który napada twój kraj - kula w łeb, do rowu i zasypać wapnem. Bo są niczym innym jak wrogiem każdego jednego kraju na tej planecie.



Jacy komuniści napadają ci kraj ? :shock:

35i

2020-11-24, 20:49
Niezwyciężony napisał/a:

Jacy komuniści napadają ci kraj ?



Nie karm trolla.
Cytat:

A jeśli dla kogoś zabicie człowieka (nienarodzonego zwłaszcza, bo najmniej winny) jest mniejszym złem niż ciąża i poród, to jest po prostu najbardziej sp***oloną bestią o genotypie człowieka, pie**olonym zwierzęciem do odstrzału poza sezonem jak i w trakcie sezonu.


Cytat:

Komuniści na ten przykład powinni być eliminowani jak każdy wróg, który napada twój kraj - kula w łeb, do rowu i zasypać wapnem. Bo są niczym innym jak wrogiem każdego jednego kraju na tej planecie.


Typowy obrońca życia.

Jokerd

2020-11-24, 20:52
Gorlami napisał/a:

Czytam te komentarze i aż mi się ch*j w trąbkę zwija. Wszyscy co pie**olą ze „zmywary do kuchni” to za mordę do pługa i k***a rzepę orać łapami. Nie wiem czy tylko ja jestem wychowany w szacunku do kobiety czy bycie dżentelmenem jest już ch*jowe!? Akurat jako jedyne kobiety się wk***iły i wyszły na ulice! W przeciwieństwie do górników którzy tak wielce ogłaszali ze spalą tą warszafke (eeee kaj som nosze pietnostki osiemnostki i wgl ch*j k***a wyngiel) Czy k***a rolnicy co w ramach protestu wylewali gowno na drogi, no Ja jebie



Hahaha czekalem na to. Szacunek do KOBIETY? Tyk***a nazywasz kobietamy te ordynarne babska co im sie z pyska leje jak gówno z kanału? Takich transparentow to strajki komunistyczne nawet nie znaly.
Pomijam fakt ze jak zobaczylem protest w moim rodzinnym miescie to 3/4 to byly zbuntowane 14 latki ktore ni ch*j nie maja pojecia po co tam przyszly. Znaczy sie maja pojecie - bo mozna bylo sobie napisac, pokrzyczec na legalu „jebac tych czy tamtych”
To ma zaslugiwac na szacunek? Chyba zartujesz
W Zyciu bym sie nie zwiazal ze szczawiem ktory operuje takim slownictwem, w zyciu bym sie nie zwiazal ze szczawiem, ktory twierdzi ze ma prawo usuwac dziecko.

I tak, mam dzieci, mam zone, ktora mysli tak samo jak ja. I mam tez w rodzinie chore nieuleczalnie dziecko, ktorego rodzic nigdy w zyciu mimo „zmarnowanego zycia” nie pomyslal ze mogl je usunac.

gr3go

2020-11-24, 20:56
Niezwycieżony??niedor*chany chyba .Dawno nie czytalem postów większego debila a bylo ich tu wielu...

outsidethebox86

2020-11-24, 20:57
Nie rozumiem o co tyle krzyku, wystarczy się trochę doedukowac i same mogą sobie parzyć herbatki poronne. Składniki znaleźć można praktycznie wszędzie, las, łąka, ogródek. Po ch*j wyłazić na ulice i robić taką rozp***uche???

Strielok1

2020-11-24, 20:59
Niezwyciężony napisał/a:

Była założycielką strajku kobiet, więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi, wszystkie które protestują.
A fakt że nie potrafisz znaleźć prostej informacji w internecie nie najlepiej świadczy o twoim IQ.



O czyjejś inteligencji napewno... kobiety nie wyszły na ulice pod jej szyldem tylko spontanicznie po wyroku tk, dlatego miały takie poparcie, i protestowaly przeciwko uznaniu za niekonstytucyjną przeslanki eugenicznej a nie o aborcję na życzenie. Poparcie dla strajku zaczęło spadać kiedy Lempart postanowiła go zawlaszczyc i wykorzystać do wlasnych celów. Widzę że kiepsko u Ciebie z kojarzeniem faktów.

Cycu320

2020-11-24, 21:00
Spidzio199 napisał/a:

To całkowicie jasne i zrozumiałe dlaczego PiS chce zakazać aborcji upośledzonych płodów - to ogromna okazja do zwiększenia bazy wyborców na przyszłość. A jak trafi się wyjątkowy debil, to może jeszcze go wezmą do partii.



Miejsce dla Ciebie jest zaklepane, stanowisko: Minister ds. sp***olenia Umysłowego

Rebeliant

2020-11-24, 21:00
Niezwyciężony napisał/a:

Jacy komuniści napadają ci kraj ?



Wszyscy. Komunizm to ideologia wymierzona przeciw narodom, wszystkim jednocześnie. Komunizm dąży do internacjonalistycznej komuny, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości.

Geneza komunizmu jest tak naprawdę w każdym przypadku zewnętrzna. Do Rosji ich wstrzyknięto z zewnątrz, do Polski, do Niemiec, wszędzie. To jest międzynarodowa grupa przestępcza o charakterze zbrojnym.

Ich działalność to działalność na szkodę poszczególnych nacji jak i całej ludzkości.

Analogicznie do reakcji wobec wrogim armiom, tak samo się powinno traktować komunistów - zbrojny opór, eliminacja ścierwa do ostatniej nogi.

Jak masz polskie obywatelstwo, ale jesteś komunistą, to nie jesteś już Polakiem, bo dla takiego ścierwa Polska to kraj jaki chcesz zniszczyć, wymazać z mapy świata.

To jest naprawdę aż tak proste. I tylko intelektualne odpady wierzą w idee marksistowskie, czyli sedno komunizmu. To jest naukowo niespójne, obalone wielokrotnie. Marksiści musieli nawet stworzyć własną naukę ekonomiczną jak i polityczną, bo prawdziwa nauka rozpie**ala te dyrdymały w drobny mak.


@35i: Wojna obronna to jedyna dopuszczalna forma zabijania > konieczność w obronie własnej, w obronie życia własnej rodziny czy narodu czy też mienia. Musisz być kompletnym kretynem jeśli tego nie potrafisz zrozumieć. Wojna sprawiedliwa, in. słuszna. Ideologia ludzi oświeconych, mądrych, czyli nie komunistów, agresorów w czystej postaci. Znana od starożytności, ale i polscy pionierzy oświecenia pisali o tym w swych dziełach.

35i

2020-11-24, 21:12
Rebeliant napisał/a:

@35i: Wojna obronna to jedyna dopuszczalna forma zabijania > konieczność w obronie własnej, w obronie życia własnej rodziny czy narodu czy też mienia. Musisz być kompletnym kretynem jeśli tego nie potrafisz zrozumieć. Wojna sprawiedliwa, in. słuszna. Ideologia ludzi oświeconych, mądrych, czyli nie komunistów, agresorów w czystej postaci. Znana od starożytności, ale i polscy pionierzy oświecenia pisali o tym w swych dziełach.



Jak ja jestem kretynem, to ty totalną sp***oliną umysłową, albo nie pojmujesz swojego samozaorania, albo próbujesz odwracać kota ogonem, próbując wybrnąć z sytuacji. Wytłumaczę więc jak dziecku w przedszkolu. Kreujesz się na obrońcę życia poczętego, po czym namawiasz do zabijania. Nie mają znaczenia w tym momencie ich przekonania, idiotyczne czy nie, nadal są to ludzie.