18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




Kepeszek

2020-11-25, 12:00
Jokerd napisał/a:

A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?
Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...
Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk



A niech Ci twoja dz**ka urodzi ulunga bez oka i połowy mózgu. Innaczej będziesz piał twardzielu

Spidzio199

2020-11-25, 12:01
Przynajmniej to prawidłowo zauważyłeś.

Po pierwsze, komunizm pamietam dobrze i nie chce jego powrotu. Niestety PIS to „wierzący w Boga komuniści” i jak nie znikną z polityki to wrócimy do lat 50-60 z tym ze zamiast czerwonych sztandarów będą czarne krzyże

Po drugie, tak uważam kler za największe zło tego kraju - za siłę która trzyma dużą część tego narodu w mentalnym średniowieczu i uniemożliwia postęp i rozwój - zresztą tak zawsze w Polsce było

Dlatego PIS + kler to dla mnie największa tragedia tego kraju.

Ergo: nie jestem ani klerykałem ani komunistą. Więcej: nie znoszę ani jednych ani drugich, więc Twoja analiza moich poglądów jest całkowicie błędna

bartzt

2020-11-25, 12:14
Co jest kuźwa nie tak z ludźmi na tym portalu? Oglądacie wypadki, śmierć, bicie, a przeszkadza wam usunięcie jakiegoś uszkodzonego flaka z ciała? Wy posrane kuce, tacy jesteście liberalni, a jednak wciąż katozjeby? Obyście dorośli kiedyś do własnego zdania.

Jokerd

2020-11-25, 13:09
Kepeszek napisał/a:

A niech Ci twoja dz**ka urodzi ulunga bez oka i połowy mózgu. Innaczej będziesz piał twardzielu


dz**ka twojego starego jakos urodzila i masz sie w miare dobrze


Po co mieszacie w to wiare?

@up co ci hamuje kosciol? Postepem i rozwojem nazywasz aborcje? :lol: a moze pedalowanie, adopcje przez pedalow dzieci to ten rozwoj?
Ja chyba wole to sredniowiecze.

Spidzio199

2020-11-25, 13:46
No dobrze - popatrzmy na to co kościół hamował:
- geocentryzm - mam nadzieje ze nazwisko Kopernik, Galileusz i Bruno są Ci znane
- teoria ewolucji niejakiego Karola Darwina
- sekcje zwłok w celach badawczych - zabronione bullą papieską w 1299 przez Bonifacego VIII
- 1559: powstanie indeksu ksiąg zakazanych wolą papieża Pawła IV. 1107 ksiąg zakazano na dzień dobry - głównie dzieła naukowe
- 1775 - zakaz szczepień przeciwko ospie. Ta tradycja jak widać żyje do dziś
- 1789 potępienie przez papieża Piusa VI francuskiej deklaracji praw obywatela - jak obywatel może mieć prawa nie pochodzące od Boga???
- 1847 sprzeciw wobec stosowaniu chloroformu - człowiek ma cierpieć, ból jest dobry

Wystarczy, czy ciągnąć temat dalej?

wertuqq

2020-11-25, 14:27
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że niejaki "Niezwyciężony", to ta gruba maciora Lempart.

Bonzacz92

2020-11-25, 14:50
wertuqq napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że niejaki "Niezwyciężony", to ta gruba maciora Lempart.



A ja doskonale wiem dlaczego mam wrażenie, że masz na profilowym swoje autentyczne zdjęcie

rawpanic

2020-11-25, 14:58
Spidzio199 napisał/a:

No dobrze - popatrzmy na to co kościół hamował:
- geocentryzm - mam nadzieje ze nazwisko Kopernik, Galileusz i Bruno są Ci znane
- teoria ewolucji niejakiego Karola Darwina
- sekcje zwłok w celach badawczych - zabronione bullą papieską w 1299 przez Bonifacego VIII
- 1559: powstanie indeksu ksiąg zakazanych wolą papieża Pawła IV. 1107 ksiąg zakazano na dzień dobry - głównie dzieła naukowe
- 1775 - zakaz szczepień przeciwko ospie. Ta tradycja jak widać żyje do dziś
- 1789 potępienie przez papieża Piusa VI francuskiej deklaracji praw obywatela - jak obywatel może mieć prawa nie pochodzące od Boga???
- 1847 sprzeciw wobec stosowaniu chloroformu - człowiek ma cierpieć, ból jest dobry
Wystarczy, czy ciągnąć temat dalej?



Kazda religia to bzdura

Sadijan

2020-11-25, 15:11
Dla wszystkich "obrońców" życia prośba abyście poczytali http://aborcja.org/aborcja-w-szwajcarii/
Cytat z artykułu: "Pomimo że właściwie hulaj dusza piekła nie ma, Szwajcarzy jakoś „kiepsko” z tej wolności korzystają. 6 na 1000 kobiet w okresie rozrodczym podejmuje decyzję o przerwaniu ciąży – jest to jeden z najniższych wskaźników na całym świecie. Porównajmy chociażby z Wielką Brytanią (17,5 / 1000), Francją (15 / 1000), czy Stanami Zjednoczonymi (18 / 1000). Na świecie ten wskaźnik szacuje się na około 29 na 1000 kobiet. Niestety danych odnośnie naszego kraju nie udało mi się znaleźć – podaje się wyłącznie liczbę przeprowadzonych zabiegów według danych NFZ, czego nie da się porównać z innymi krajami! Nie wiem jednak, czy takie dane byłyby wymierne. W końcu aborcja w naszym kraju dostępna jest wyłącznie w przypadku jasno określonych okoliczności (gwałt, wady płodu, zagrożenie zdrowia lub życia matki). Cała reszta przypadków to podziemie aborcyjne – temat bardzo trudny do oszacowania."
Takiego rozwiązania życzę polskim kobietom, a "obrońcom" takich niskich wskaźników aborcji w Polsce.

PieronJasnySzlag

2020-11-25, 19:18
Gwoli ścisłości - wolność i równość nie da się ze sobą zestawić. Albo jest równość albo wolność.
Wolność to nierówność a równość to nie wolność. Te dwie wartości nie idą ze sobą w parze.
Wolność to odpowiedzialność. Głupie c**y chcą wolności seksualnej, chcą się j***ć z każdym ale jeśli chodzi o odpowiedzialność to już nie nie, nie kcem.
To ja jako facet wyjde z transparemtem "CHCE JEBAĆ k***Y ALE NIECHCE HIFA" . No k***a to se neda. Albo są dorosłe i biorą odpowiedzialność kogo zapraszają do swojej c**y albo niech wogóle nie r*chają się w cipe tylko w anala jak ich koledzy z lgbt. Wtedy problemu z aborcją nie będzie.

Co mnie jeszcze śmieszy. 90% tych co krzyczą o wolności są przeciw poluzowaniu prawa o posiadaniu broni palnej. No to k***a jaka wolność?

Rebeliant

2020-11-25, 19:23
Spidzio199 napisał/a:

Najbardziej mnie wk***ia argument ze nie można usunąć wczesnej ciąży, bo to człowiek. Kto tak zdecydował? Ajatollah sekty rybackiej? Co mnie to k***a obchodzi? To nie moja bajka. Czy jak katole sobie postanowili że w piątki nie jedzą mięska tylko ziemniaczki, to ja też tak muszę?
Zakażcie sobie aborcji dla wierzących, a od ateistów czy innych religii się odpie**olcie.



Masz chyba stwierdzony kretynizm. Nauka stwierdza ten fakt. Człowiek zaczyna się w momencie poczęcia. To są podstawy ze szkoły podstawowej, klasa 5, przedmiot biologia. Zatem ponowię, że jednak musisz mieć stwierdzony kretynizm, bo tylko kretyni nie ogarniają materiału z piątej klasy szkoły podstawowej.

A jak mnie zaraz potraktujesz jak katola czy obrońców życia typu Godek, to tylko potwierdzisz, że jesteś kompletnym debilem, bo ja nie jestem przeciwnikiem zabijania ludzi, są odpowiednie kryteria, kiedy należy to zrobić.

Spidzio199

2020-11-25, 22:21
Możesz sobie wierzyć ze człowiek się zaczyna od poczęcia - Twoje prawo

Ale dla mnie do 12 tygodnia jest zlepkiem komórek, i mam prawo tak myśleć. I tu się zdziwisz - w ten sposób myśli ponad 75% mieszkańców tej planety.

Natomiast, dziwnym trafem, Ci co to odrzucają mieszkają w tak wysokorozwiniętych krajach jak Iran, Arabia Saudyjska, Watykan, praktycznie cała Afryka i Ameryka Południowa i oczywiście Polska

Więc nie narzucaj swojego mniejszościowego i średniowiecznego przesądu rozwiniętej większości

panzerwafel

2020-11-25, 22:28
Niezwyciężony napisał/a:

Incele z sadistica to na szczęście tylko margines



Tak tylko przypomnę że na Pisidzielców i Kukizów z korwinistami TEŻ GŁOSOWAŁA WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA. I co to nam mówi ? Że Polski naród to debile, którzy walczą o gównoprawo, walczą o zmianę stołka - tak aby to on był na stołku albo jego. Ale jak przyjdzie do szturmu na sejm to strajk kobiet wydał szturmujących, taki happening co o 21 idzie do domu. Ja pie**olę... Ci z lat 1914 do 1945 w grobach by robili za generator prądu jakby to widzieli...

Kamilff

2020-11-25, 23:58
Jokerd napisał/a:

Poczytaj inne moje posty bo pie**olisz od rzeczy o ideologiach jakichs co rzekomo mi mozg wypraly, czytaj ze zrozumieniem a nie sobie dopowiadasz jakies historie o zastepowaniu katoli muslimami, kradziezy pieniedzy i jakis ch*jach-mujach. 3/4 tych bab nie ma zielonego pojecia po ch*j tam przyszly z wyjatkiem „j***nia pisu i wladzy”.
Ja mam swoje zdanie, Ty swoje, nie pie**ol mi o jakichs ideologiach, nowych testamentach. Mozesz sobie po katolikach jezdzic skoro ci z tym lepiej, mi nic do tego.
Kobieta „protestujace” tam to dla mnie dno i wodorosty,

A i uwazaj co komu zyczysz, gowno wraca ze zdwojona sila. Tak w trosce o Ciebie.
Elo, trzymaj się ramy
Poza tym, dorosnij k***a luju podczlowieczenski. Jedzies po dzieciach z gwaltu? A w czym one sa tu winne? Tak sama sa niczemu winne jak dzieci z domu dziecka. Sa gorszymi ludzmi, nie zasluguja na rodzicow, sk***ysynu?
Widac ze wielkiego ch*ja wiesz o dzieciach i ich wychowaniu, wiec proponuje Ci takie osady sobie schowac w kieszen.
Rozmawialem z jedna z moich kolezanek, ktora tez uparcie protestuje. Po paru minutach rozmowy doszla do stwierdzenia, ze aborcja w ogole powinna byc wolnodostepna, bo wiele dzieci zyje w ubostwie, rodzicow nie stac bo „zostali przymuszeni” do urodzenia dziecka i go wychowania, a go nie chcieli. Wiec recepta jest uspanie dziecka juz w brzuchu, anizeli doprowadzenie do tego ze moze byc nieszczesliwe, miec rodzicow z problemami materialnymi, wyladowac w bidulu. I to jest wlasnie retoryka tych glupich p*zd, dasz im palca, to zaraz beda chcialy wiecej, bo to ich cialo i one beda decydowac! ch*j ze facet tez ma cos do gadania, ale to jej brzuszek i ch*j komu do tego. Dlatego przesmiewczo napisalem o zaj***niu sasiada - to jest wlasnie taka retoryka. Nie k***a, nie bedIemy nigdy o wszystkim sami decydowac co nam wolno, tak samo jest z podatkami i wieloma innymi rzeczami... ktos zawsze ustanawia prawo.
Zrozumiales przekaz, i to dlaczego „sadole klaszcza”? Nie wszyscy musza byc tacy nowoczesni i mordowac dzieci, pogodz sie z tym
Meczyc sie z chorym dzieckiem? Jaki Ty k***a plytki jestes. A jak Ci dziecko zachoruje w wieku 15-20 lat? Tez bedziesz figo fago i je bys chcial uspac? Nie wierze w to co Ty pie**olisz...




Nie chce mi się czy czytać innych twoich postów, bo to po prostu nielogiczne pie**olenie.
"nie będziemy sami decydować co nam wolno" gratuluję mentalności typowego polaczka niewolnika, który jak jest r*chany to bije brawo i udaje że nic się nie dzieje.
Do reszty już mi się nie chce odnośnic, bo widzę że masz swój świat, który uważasz za jedyną prawdę, żyjesz w bańce informacyjnej nie próbując się rozwijać jako człowiek no cóż ale taka jest niestety mentalność polaczkow

Pominąłeś dwa najważniejsze argumenty.
Pierwszy, że płód to nie dziecko i abyś zobaczył do kiedy robi się abrcje i zobaczył w naukowych źródłach rozwój płodu.
Dodatkowo przekręciłeś moje słowa jako życzenie Ci czegoś. Dziecko z gwałtu? Ja nic o tym nie pisałem ty pisałeś o dziecku z gwałtu tsk jak pisałem tworzysz swój świat i Dopowiadasz jakieś urojenia ja pisałem o płodzie.

Rebeliant

2020-11-26, 06:53
Spidzio199 napisał/a:

Możesz sobie wierzyć ze człowiek się zaczyna od poczęcia - Twoje prawo
Ale dla mnie do 12 tygodnia jest zlepkiem komórek, i mam prawo tak myśleć. I tu się zdziwisz - w ten sposób myśli ponad 75% mieszkańców tej planety.
Natomiast, dziwnym trafem, Ci co to odrzucają mieszkają w tak wysokorozwiniętych krajach jak Iran, Arabia Saudyjska, Watykan, praktycznie cała Afryka i Ameryka Południowa i oczywiście Polska
Więc nie narzucaj swojego mniejszościowego i średniowiecznego przesądu rozwiniętej większości



Tym się różnią debile tacy jak ty od ludzi nauki, że ludzie nauki bazują na faktach, a debile twojego pokroju myślą, że w naukę się wierzy.

Człowiek, jak każdy organizm dwupłciowy rozpoczyna swój byt od zapłodnienia. To jest fakt, ale debile nie ogarniają. Dałeś piękny dowód jak bardzo nie ogarniasz wiedzy, jej podstaw.


Oddaj pieniądze za edukację, bo była ona bezowocna i zmarnowałeś w ch*j pieniędzy podatników.