18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




Gorlami

2020-11-24, 17:33
Czytam te komentarze i aż mi się ch*j w trąbkę zwija. Wszyscy co pie**olą ze „zmywary do kuchni” to za mordę do pługa i k***a rzepę orać łapami. Nie wiem czy tylko ja jestem wychowany w szacunku do kobiety czy bycie dżentelmenem jest już ch*jowe!? Akurat jako jedyne kobiety się wk***iły i wyszły na ulice! W przeciwieństwie do górników którzy tak wielce ogłaszali ze spalą tą warszafke (eeee kaj som nosze pietnostki osiemnostki i wgl ch*j k***a wyngiel) Czy k***a rolnicy co w ramach protestu wylewali gowno na drogi, no Ja jebie

Ni...........ny

2020-11-24, 17:38
programista4k napisał/a:

"wolność równość pomoc wzajemna" ale dzieci to by mordowali


Jokerd napisał/a:

Do garów k***iska z niewyparzonymi mordami wracac!
Ksiezniczki co im sie z pyska leje...to maja byc kobiety? Idz pan w ch*j!


Radbug napisał/a:

Widać, ze prostytutkom widocznym na filmikach brakuje pał, wiec gdyby im ich policjanci dostarczyli, najlepiej w dużych ilościach, to wyszłoby to wszystkim na zdrowie.


Macx83wwww napisał/a:

Chyba cię po..bało, że 8 czy 9 dziecko nazywasz bezrozumną amebą, dla ciebie ci awanturnicy i anarchiści to inteligencja ?!


Jokerd napisał/a:

TFU takiej babie prosto w zapluty pysk


Strielok1 napisał/a:

A co do tych niedorozwojów na filmiku... chyba czas żeby ktoś im przypomniał w praktyce lekcję z placu Tiananmen.


wertuqq napisał/a:

Soros płaci, Soros wymaga.



Incele z sadistica to na szczęście tylko margines :kawa:


bakus1233

2020-11-24, 17:45
Gorlami napisał/a:

Czytam te komentarze i aż mi się ch*j w trąbkę zwija. Wszyscy co pie**olą ze „zmywary do kuchni” to za mordę do pługa i k***a rzepę orać łapami. Nie wiem czy tylko ja jestem wychowany w szacunku do kobiety czy bycie dżentelmenem jest już ch*jowe!? Akurat jako jedyne kobiety się wk***iły i wyszły na ulice! W przeciwieństwie do górników którzy tak wielce ogłaszali ze spalą tą warszafke (eeee kaj som nosze pietnostki osiemnostki i wgl ch*j k***a wyngiel) Czy k***a rolnicy co w ramach protestu wylewali gowno na drogi, no Ja jebie



Szacunek do kobiety? A niby za co? Że ma c*pkę. Kobieta to też człowiek i wiele z nich nie zasluguje na ani odrobinę szacunku. Płaczą, ze nie mają praw a tymczasem i tak przymykają oko na te ich protesty. Gdyby to byli mężczyźni, to zaraz by ich policja rozbiła...

shoe5maker

2020-11-24, 17:51
"Rządź i dziel", a skrajni debile skaczą sobie do gardeł. Większość ludzi nie chce, ani skrajnie lewego, ani skrajnie prawego wariantu. To co było do tej pory spokojnie wystarczało, problemem mogło być indywidualne przestrzeganie tego prawa. Głównym problemem teraz to są te j***ne podatki i zgraja urzędasów co to robi łachę że da ci na coś zgodę.

Macx83wwww

2020-11-24, 18:01
Niezwyciężony napisał/a:

Incele z sadistica to na szczęście tylko margines



Protest, a awanturowanie się do dwie różne rzeczy, czym innym też jest słuszny protest do aborcji w przypadku nieuleczalnie chorych płodów, a czym innym aborcja rozwiniętych już, zaawansowanych w miesiącach dzieci.

Strielok1

2020-11-24, 18:40
htp napisał/a:

Byłem nie raz w Berlinie, ale nikt tam mnie nie r*chał. Może nie odwiedzałem tych miejsc, co ty.
Po nicku widzę rosyjskie wpływy. Kolega z rosyjskiej agencji badań internetowych? W takiej sytuacji rozumiem poglądy.



Nick to akurat odniesienie do pewnej starej gry, nie rosyjskiej, ale skąd gimnazjalista ma to wiedzieć?

Niezwyciężony napisał/a:

Incele z sadistica to na szczęście tylko margines



Incela radziłbym poszukać w najbliższym lustrze. Strajk kobiet był do momentu kiedy zawłaszczyły go lesbijki i środowiska lewicowe. Może powiesz mi które to kobiety wybrały panią Lempart aby je reprezentowała? Bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć.

wins89

2020-11-24, 18:51
tępi stulejarze z komentarzy za strajkiem tych feminazistek oby was stado murzynów w dupę r*chało

Spidzio199

2020-11-24, 19:12
To całkowicie jasne i zrozumiałe dlaczego PiS chce zakazać aborcji upośledzonych płodów - to ogromna okazja do zwiększenia bazy wyborców na przyszłość. A jak trafi się wyjątkowy debil, to może jeszcze go wezmą do partii.

AN...........or

2020-11-24, 19:28
i jeszcze pedalska flaga powiewa sobie w tle .. masakra

Ni...........ny

2020-11-24, 19:30
Strielok1 napisał/a:

Może powiesz mi które to kobiety wybrały panią Lempart aby je reprezentowała? Bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć.



Była założycielką strajku kobiet, więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi, wszystkie które protestują.
A fakt że nie potrafisz znaleźć prostej informacji w internecie nie najlepiej świadczy o twoim IQ. ;-)

Rebeliant

2020-11-24, 19:37
1) Na szacunek trzeba zapracować. To że się ktoś rodzi tym czy tamtym, ch*ja znaczy. Jesteś ścierwem czy też głupkiem pospolitym > zero szacunku. Jesteś uczciwy, pracowity, mądry, pomocny > 100% szacunku. Skala szarości, czyli różne odcienie oczywiście, od 0% do 100%.

2) Marzę aż ktoś wyprodukuje kukły Jarkacza, wsadzi w nie bombę i zostawi w tym tłumie - tłum sam je z chęcią podpali i jebudu. A dlaczego o tym marzę? Bo w tych protestach bierze udział ludzkie ścierwo, najgorszy odpad jaki wyprodukowała nasza ojczyzna. pie**oleni komuniści i anarchiści. Jakby do protestu dołączyli naziści i wyj***łaby wtedy bomba, to by było k***a nieskończone szczęście.

3) Jakie to ścierwo ma pomysły na poprawę losu Polaków oraz Polski w sferze najważniejszej, czyli ekonomicznej? Żadne k***a, a wręcz przeciwnie, doj***ć jeszcze bardziej. Naprawdę będę skakać z radości jak ich zaczną zabijać, czy to policjanci czy jacyś wariaci. Będę k***a bić brawo i pić szampana. Jak żyję 38 lat, tak takiego sp***olenia w życiu nie widziałem.

~mg_schutze

2020-11-24, 19:42
Niezwyciężony napisał/a:

Incele z sadistica to na szczęście tylko margines



Największymi kretynami są ci, którzy wierzą w sondaże. 2 tygodnie temu miały 46,7%.
Przypomnieć poparcie Komoroskiego i Dudy? A może jednak kupione sondaże Petru, do których się sam przyznał?

Cuku i tak nie zar*chasz xD

Ni...........ny

2020-11-24, 19:48
mg_schutze napisał/a:

Największymi kretynami są ci, którzy wierzą w sondaże. 2 tygodnie temu miały 46,7%.
Przypomnieć poparcie Komoroskiego i Dudy? A może jednak kupione sondaże Petru, do których się sam przyznał?
Cuku i tak nie zar*chasz xD



Co nie zmienia faktu że stulejarzy na sadisticu jest nadreprezentacja a w społeczeństwie są żałosnym marginesem ;-)

Dejdwazlote

2020-11-24, 20:06
Stan umysłu to będziecie mieli jak dziecku na dobranoc będziecie czytać encykliki.

35i

2020-11-24, 20:10