18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




Spidzio199

2020-11-26, 07:52
Dyskusja z Tobą to jak zapasy ze świnią w błocie - zabawa średnia, korzyści żadne, a po pewnym czasie widzowie mogą mieć problem z odróżnieniem zawodników.

Jedyne argumenty jakimi się posługujesz to wyzwiska i „wszyscy wiedza”. Dla mnie EoT

konował

2020-11-26, 15:29
Jokerd napisał/a:

A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?
Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...
Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk



Powiedz to k***a dziewczynie co została zgwałcona. Owszem nasze prawo aborcyjnie nie było idealne, ale zawsze był to jakiś kompromis. A teraz? Dziecko urodzi się tak niedorozwinięte że i tak umrze w najbliższym czasie, ale ch*j nie rodzi ryzykując życie. W końcu klecha tak powiedział bo to "dar" od boga. ch*j z tego że potem ten ksiądz ma wyj***ne że utrzymywanie takie warzywa kosztuje krocie. ch*j z tego że to ogromny ciężar który rozpie**ala związki, ch*j z tego że dziecko cierpi. No, ale plaster na sumienie jest. Uratowaliśmy życie. To my jesteśmy tymi dobrymi. Banda hipokrytów i sadystów. Łatwo się wybielać czyimś kosztem. Jak tak bardzo jesteście prolife to dlaczego nie adoptujecie dziecka i najlepiej upośledzonego w których w bidulach pełno? Ah no tak to wymaga poświeceń to wymaga kosztów to już nie jest wasz problem. Za to możecie razem z innymi brędzować się jacy to dobrzy z was ludzie i żyć sobie dalej bo cierpienie w końcu nie dotyczy was. Sk***ysyny.

Rebeliant

2020-11-26, 18:32
Spidzio199 napisał/a:

Dyskusja z Tobą to jak zapasy ze świnią w błocie - zabawa średnia, korzyści żadne, a po pewnym czasie widzowie mogą mieć problem z odróżnieniem zawodników.
Jedyne argumenty jakimi się posługujesz to wyzwiska i „wszyscy wiedza”. Dla mnie EoT



Świat nauki to nie wszyscy, to naukowcy. Poza nimi są ludzie mądrzy, którzy rozumieją czym jest nauka, ale są i debile, którzy negują elementarne fakty. Nie należysz do pierwszej grupy i fakt, powinieneś się wykastrować abyś nie miał dzieci aby nimi nie ogłupiać cywilizacji jeszcze bardziej, bo już twe istnienie wystarczy aż nadto.

Normalni ludzie rozumieją jak działa nauka i ile trzeba przejść, aby hipoteza postawiona przez naukowca została uznana przez świat nauki.

Jokerd

2020-11-27, 02:27
konował napisał/a:

(...)Powiedz to k***a dziewczynie co została zgwałcona.(...)


Po raz kolejny i ostatni odpowiem takiemu smieciowi, jak Ty na ten argument. Jesli dziewczyna/ty uwazasz, ze usuniecie dziecka z gwaltu, dlatego ze jest z gwaltu to jest okej rozwiazanie - jestes dla mnie podlym, pie**olonym smieciem niegodnym naplucia Ci na pysk. Rozumiesz przekaz? Jak mozna byc taką k***ą? Co dziecko ma do tego, ze jego „splodziciel” zgwalcil? Masz naj***ne we łbie? A moze „powiedz to rodzicowi, ktotego syn zlamal kregoslup w wieku 16 lat?” Tez go k***a trzeba uspac?

Nie wierze, nie wierze ze podrzucasz taki argument. Ja pie**olę.

Takimi postami wlasnie pokazujecie dlaczego prawo
jest i bedzie jakie jest pod tym wzgledem. Bo przyjdzie jedna k***a z drugą i powie ze ma dziecko z gwaltu. Udowodnisz teraz ze z gwaltu, a nie ze dala dupy na dyskotece i nie wie z kim, wiec powie ze z gwaltu, bo jej tak wygodniej, bo nie wezmie odpowiedzialnosci?

Pestk

2020-11-28, 01:38
Jokerd napisał/a:

A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?
Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...
Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk



ch*jowo egzekwują te strajki, ale motyw przewodni jest prawidłowy. Po prostu j***ne lewactwo się dobrało do tego i szuka poklasku.
To, że ktoś popiera wątek przewodni tych strajków (przynajmniej początkowy), nie znaczy, że jest lewusem.
Tak ogólnie to j***ć każdą religię i lewactwo, tfu.

Jokerd napisał/a:

Po raz kolejny i ostatni odpowiem takiemu smieciowi, jak Ty na ten argument. Jesli dziewczyna/ty uwazasz, ze usuniecie dziecka z gwaltu, dlatego ze jest z gwaltu to jest okej rozwiazanie - jestes dla mnie podlym, pie**olonym smieciem niegodnym naplucia Ci na pysk. Rozumiesz przekaz? Jak mozna byc taką k***ą? Co dziecko ma do tego, ze jego „splodziciel” zgwalcil? Masz naj***ne we łbie? A moze „powiedz to rodzicowi, ktotego syn zlamal kregoslup w wieku 16 lat?” Tez go k***a trzeba uspac?
Nie wierze, nie wierze ze podrzucasz taki argument. Ja pie**olę.
Takimi postami wlasnie pokazujecie dlaczego prawo
jest i bedzie jakie jest pod tym wzgledem. Bo przyjdzie jedna k***a z drugą i powie ze ma dziecko z gwaltu. Udowodnisz teraz ze z gwaltu, a nie ze dala dupy na dyskotece i nie wie z kim, wiec powie ze z gwaltu, bo jej tak wygodniej, bo nie wezmie odpowiedzialnosci?



Może dlatego, że matka, która urodzi to dziecko zawsze będzie w tym dziecku widziała twarz gwałciciela? Popie**olony jesteś, czy tylko udajesz dla poklasku?

Jokerd

2020-11-28, 02:22
Rodzisz i oddajesz do domu dziecka, gdzie ktos zdrowy psychicznie nie zobaczy w dziecku twarzy gwalciciela. A potem biegusiem do psychiatry, bo trzeba miec naj***ne zeby „widziec twarz gwalciciela” w noworodku.

A potem moze i p*zdę zaszyc, bo nie wiadomo co jeszcze potem z niej wyjdzie i czyja twarz bedzie widziec ;-)