18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na komisariacie

C0...........BO • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-nowe-informacje,741647.html

ja...........03

2017-05-22, 21:30
w takich chwilach żałuję że się nie przyjąłem do policji
nosiłbym w kieszeni zapasową 9woltówkę :D

Ork.Fajny

2017-05-22, 21:30
bishfinger napisał/a:

Zeby silnego 25 letniego faceta zatłuc na śmierć to się trzeba postarać i na pewno wiedzieli co robią , zrobili to wspólnie i w porozumieniu bo przecież nie bez powodu zaciągnęli go do toalety.


To jest jedna z telewizyjnych bzdur, podobna do tej w której postrzał w nogę, rękę czy bark nigdy nie jest śmiertelny.
My nie jesteśmy zrobieni z tytanu i zdarza się że można komuś zrobić poważną krzywdę w bardzo niewinny sposób.

BrianGriffin

2017-05-22, 21:40
krasnal_hałabała napisał/a:

srać i szcząć po gaciach i jeszcze wymiotować i się hiperwentylować



i jakie jeszcze znasz słówka? :lol:

lobominator

2017-05-23, 01:17
Tak ogólnie nie mam nic do policji, bo i nic złego mi nigdy żaden policjant nie zrobił. Cały mój kontakt z policją to jakieś tam mandaty za piwko w parku, tudzież zatrzymania za przekroczenie prędkości samochodem. Żaden policjant mnie nigdy nie uderzył, nie krzyczał na mnie i nigdy nie skuł w kajdanki, wszystko zawsze odbywało się kulturalnie, bo i ja nigdy nie podchodziłem do policji agresywnie. Zamiast tego normalna rozmowa, jak człowiek z człowiekiem. Dlatego też daleki jestem od potępiania tutaj policji jako całości.

W tym akurat przypadku przegięli i powinni za to beknąć, ale też trzeba na to spojrzeć z lekko innej strony - myśleli, że to gość, który im uciekł, w dodatku był nafukany itd... Nie jest to oczywiście żadne usprawiedliwienie, bo ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale też nie można przez to twierdzić, że cała policja działa na sowieckich metodach, bo to nieprawda.

mordimer44

2017-05-23, 01:23
Czytając komentarze cieszę się, że jest jeszcze w tym kraju garstka osób myślących racjonalnie. Nie szafują od razu człowieka, tylko widzą jaką sk***ysyńską samowolkę odpie**oliła policja. ch*j mnie jednak strzela jak widzę tych wszystkich świętoszków, j***ne ubermensche usprawiedliwiające RAŻĄCE przekroczenie uprawnień przez policjantów, bo hehe sebix patrz acab przećpany dobrze, że zdechł. Ani trochę nie dociera do waszych łbów i nie zastanawia was to, że:
a) pierwsze, co zrobiła policja po zatrzymaniu śp. Igora to przyj***ła się do osób nagrywających zdarzenie. Zaj***ne telefony i usunięte nagranie. Tak właśnie wygląda ta słynna SŁUŻBA? Jak sama nazwa wskazuje na służbie się służy, to nie jest taka sama praca jak wyrzucanie gnoju czy bycie bramkarzem na dyskotece. Nie nadajesz się - idź kopać rowy, a nie demonstrujesz swoją wielkość.
b) wykonywanie czynności procesowych w kiblu - k***a, serio? 4 psiarzy kontra jeden człowiek zakuty w kajdanki. Czy on tam rzuca k***ami, wyzywa ich od psów? Mówi "panowie, błagam". Jak inaczej ma się do nich zwrócić człowiek w skrajnym strachu? Może po butach miał całować i prosić o darowanie życia? Co to k***a jest, policja w wolnej Polsce (taaa k***a jego mać, oczywiście) czy milicja jak za czasów tłumienia strajków, tylko pod inną nazwą? Procedury postępowania w czynnościach procesowych mówią jasno, kiedy się używa paralizatora. Na pewno nie podczas wykonywania osobistej (spuszczone spodnie, przysiady) i nie kiedy osoba jest zakuta w kajdanki.
c) clue całej sprawy, czyli to, że śp. Igor był PODOBNY do złodzieja samochodów, który dwa dni wcześniej... sp***olił zakuty w kajdanki. Wspaniała k***a jego mać policja, której złodziej ucieknie, a potem żeby odbić swoje nerwy chcą zamknąć sprawę i usadzić kogoś, kto po prostu jest podobny.
d) monitoring był, ale dziwnym trafem akurat w ten dzień się sp***olił. No popatrz pan, jak zwykły ogórkowy sezon to wszystko nagrywa, ale jak mógłby aby raz pomóc w rozsądzeniu ważkiej sprawy to wcięło. Nie, to wcale nie śmierdzi zacieraniem dowodów i mataczeniem w sprawie. Co najlepsze robi to instytucja mająca stać na czele prawa. Śmiech przez łzy, jak u Orwella - niesprawiedliwość jest sprawiedliwością.
e) pie**olenie, że teraz przez kilku złych nagle wszyscy dobrzy będą pokrzywdzeni. Nikt z komisariatu, przynajmniej piętra wyżej i niżej nie słyszał jak chłopak drze się w niebogłosy? No, chyba, że akurat ci wszyscy dobrzy akurat musieli wyjść na kawkę i papierosa. Albo drzwi z drugiej strony sprawdzali, czy nikt nie idzie. Tak wygląda chora solidarność w tym k***idołku, przyzwolenie na samowolkę i patrzenie przez palce na przestępstwa kolegów, za to obywatela za byle gówno można usadzić, byle nie podskakiwał.

Się k***a zagotowałem.

sumka

2017-05-23, 09:42
mordimer44, Kwintesencją jest to że każdemu z nas za nawet nieumyślne spowodowanie śmierci tego gości groziło by pewnie w najgorszym przypadku nawet 12 lat wiezienia a ich ledwo ze służby zwolnili i to jest k***a skandal.

voidinfinity

2017-05-23, 09:58
lobominator napisał/a:

ale też trzeba na to spojrzeć z lekko innej strony - myśleli, że to gość, który im uciekł, w dodatku był nafukany itd...



No i rozumiem, że to daje im prawo do torturowania? :amused:

Rozumiem, że jak ciebie by pomylili z kimś tam i cię obili troszkę, to też byś nie miał żalu? :krejzi:

krasnal_hałabała

2017-05-23, 17:24
BrianGriffin napisał/a:



i jakie jeszcze znasz słówka? :lol:



Takie że mam dwa piwa a ty null.

sumka

2017-05-23, 18:38
krasnal_hałabała, masz jeszcze jedno wirtualne piwo, udław się a my idziemy wypić normalne:)

lobominator

2017-05-23, 18:40
voidinfinity napisał/a:



No i rozumiem, że to daje im prawo do torturowania? :amused:

Rozumiem, że jak ciebie by pomylili z kimś tam i cię obili troszkę, to też byś nie miał żalu? :krejzi:



A gdzie ja niby tak napisałem?
Wyraźnie napisałem, że to nie usprawiedliwia całej tej sytuacji i że za tą chorą akcję policjanci powinni beknąć.

MiszkaZubow

2017-05-23, 23:39
Bandyci w mundurach policji powinni zostać ukarani podwójnie.
Tego typu spraw jest bardzo wiele, lecz niestety lwia ich część jest zamiatana pod dywan.
Tą podłapały media, sprawcy nie są w stanie już nic załatwić ze swoim znajomym prokuratorem, więc jest nadzieja, że trafią do więzienia, gdzie ich miejsce, a policja oczyści swe szeregi z bandytów.

kaninchen

2017-05-24, 00:10
Cytat:

Sebix się naćpał i:
1. Wyj***li go z dyskoteki (pewnie się rzucał do ludzi)
2. Stojący na rynku Sebix wyraźnie jest pobudzony i wg monitoringu zaczepia ludzi
3. Przyjeżdża policja i Sebix zamiast na spokojnie dać się zawinąć dostaje dzikiej agresji
4. Na komisariacie Sebix wciąż jest agresywny, więc próbują go uspokoić
5. Sebix się przekręca, bo organizm nie daje rady dłużej na takim ciśnieniu, pobudzony jakąś chemią. Taser też nie polepsza sytuacji.

Jedynym winnym tutaj jest ojciec Sebixa, który poniósł wychowawczą porażkę i wychował syna na rozpieszczonego gówniarza.
Jakby miał choć trochę samokrytycyzmu i wstydu, to nie komentowałby sprawy w telewizji.



@up
no przecież to czworonóg jak nic.
w porywach jarecki robi na Jaworowej.
gardzę.

tranzystor

2017-05-24, 00:27
voidinfinity napisał/a:

Poza tym w cywilizowanym kraju nie powinno być więcej niż 0.0cośtam przypadka rocznie. Wszystko powyżej 1 to jest k***a, patologia na masową skalę.




Nie wiem co masz na myśli pisząc o krajach cywilizowanych, ale w USA, Niemczech, czy Francji jakby taki Sebek zaczął naćpany skakać do policji, to by nim tak pie**olnęli o ziemię, że doszedłby do siebie po kilku dniach. Jak sobie radzą w Kanadzie, to też się nasz rodak przekonał jak olewał polecenia policjanta na lotnisku. To są cywilizowane kraje. Tam nikt nie toleruje agresywnych patoli, którzy zagrażają normalnym obywatelom, bo nikomu nie sprawia przyjemności szarpanie z takim zjebem genetycznym na bohater Igor.

sumka

2017-05-24, 09:15
tranzystor, Zrób sobie jakieś badanie psychiatryczne bo cywilizowane kraje to ty chyba widziałeś tylko na YouTube wszędzie normalnie po ewentualnym wylegitymowaniu (skoro maja k***a zeza i wydaje im się ktoś podobny) i ustaleniu że nie jest to osoba poszukiwana nikt by go nie aresztował a grzecznie by przeprosili i zapytali czy nie potrzebuje pomocy, ale nie k***a naoglądałeś się gówna w internecie i teraz zamiast mózgu masz kaszankę.

voidinfinity

2017-05-24, 12:46
lobominator napisał/a:

A gdzie ja niby tak napisałem?



Usprawiedliwiasz. Moim zdaniem nie ma co usprawiedliwiać, bo tym sposobem można znaleźć argumenty na obronę każdej kanalii.

tranzystor napisał/a:

Nie wiem co masz na myśli pisząc o krajach cywilizowanych, ale w USA, Niemczech, czy Francji jakby taki Sebek zaczął naćpany skakać do policji, to by nim tak pie**olnęli o ziemię, że doszedłby do siebie po kilku dniach. Jak sobie radzą w Kanadzie, to też się nasz rodak przekonał jak olewał polecenia policjanta na lotnisku.



Tu nie jest mowa o zatrzymywaniu kogoś, tylko o torturowaniu na komisariacie.

tranzystor napisał/a:

To są cywilizowane kraje. Tam nikt nie toleruje agresywnych patoli, którzy zagrażają normalnym obywatelom, bo nikomu nie sprawia przyjemności szarpanie z takim zjebem genetycznym na bohater Igor.



Powiedz mi, po ch*j w takim razie sądy, prokuratury itd? Dać policji uprawnienia wymierzania sprawiedliwości zgodnie ze swoim widzimisię i hajda.