18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na komisariacie

C0...........BO • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-nowe-informacje,741647.html

doopa

2017-05-21, 15:00
każdego może trafić, bo będziesz podobny do jakiegoś marginesu..

buoba

2017-05-21, 15:08
To co zrobili policjanci to było totalne przegięcie, ale sama ofiara nie była taka święta, jak to w mediach pokazują. Typ był poszukiwany za wielokrotne oszustwa. Co nie tłumaczy oczywiście 'egzekucji'.

ch...........li

2017-05-21, 15:21
Szkoda chłopaka

lewyskank100g

2017-05-21, 15:24
kulka w łeb dla każdego z policjantów, nic więcej :)

kogut117

2017-05-21, 15:46
Skoro policja wie, że w przypadku trudnego pacjenta można wezwać pogotowie aby podali coś uspokajającego to pierwszy błąd nie wezwano.
Dwa widzieli, że gość jest jakiś przyćpany. A jak przyćpany to pakowanie go paralizatorem nie pomoże mu zwalczyć leków. Serce nie wytrzymało. Adrenalina, prochy i ładowanie gościa paroma tysiącami woltów aż serce przestało bić.
Za nagrywanie ch*jowej akcji wpie**ol w toalecie. Cudownie jest być świadkiem. Nagrać i odrazu wysłać do kogoś film. Teraz po tej akcji człowiek będąc świadkiem lepiej spojrzy na bycie świadkiem. Telefon -> nagranie -> wysyłka mailem czy fb do kogoś i potem mogą sobie wyrywać - gąski na rynku we wrocławiu.

Madafakerski

2017-05-21, 16:08
A pamiętam jak rok temu pisaliście, że dobrze tak typowi...

BrianGriffin

2017-05-21, 16:11
vojtasopole napisał/a:


Nie ważne czy to był Sebix, żul czy inny typ. Zginął człowiek.



Sebix to nie człowiek. Wyrwali chwasta.

pi...........ja

2017-05-21, 16:31
Hehe nagonka medialna już kwitnie a potem się okaże, że to żaden święty, tylko kolejny dresiarz wyklęty.

TB303

2017-05-21, 16:57
chili-chili napisał/a:

Szkoda chłopaka


Też tak myślałem na początku, ale jak się okazało, że to jakiś sebix, to od razu zmieniłem zdanie o 90 stopni :amused:
Nie o 180 - nie jestem na tyle skrajny.

buenos11

2017-05-21, 16:58
FunkcjoJanusze k***a

sumka

2017-05-21, 17:19
tranzystor napisał/a:




Obiektywnie można patrzeć, jak się chociażby zapoznało z tym tendencyjnym reportażem. Nie domyślam się, że był naćpany, bo to wykazało badanie toksykologiczne ciała (pod koniec reportażu informacja). Był naćpanym Sebixem, bo nawet z dyskoteki go wyj***li (na pewno za niewinność). Nie gnębili go skutego, tylko czekali aż się uspokoi, ale on naćpany sobie wkręcił i darł ryja, żeby go puścili - no w sumie zła policja, dlaczego Sebka nie wypuścili jak ich grzecznie prosił.



Tendencyjne to jest twoje pie**olenie jaki to sebix zły to można go spalić w piekle nawet bez sądu. Jesteś niezłym debilem jeżeli nie rozumiesz że cokolwiek by sebix nie zrobił to nie uzasadnia znęcania się nad nim w żaden sposób. Wiem że w internecie to możesz zgrywać chojraka ale kiedyś nawet przez pomyłkę możesz się znaleźć w sytuacji sebixa i spanikować lub w ch*j innych rzeczy może się wydarzyć i nie chciał byś by cie dusili i napie**alali taserem jak leżysz skuty w toalecie bez spodni. To samo tyczy się nagrywających, mam nadzieję że dochodzą odszkodowań w sądzie za bezzasadne aresztowanie i konfiskatę mienia.

lapps

2017-05-21, 18:31
buoba napisał/a:

To co zrobili policjanci to było totalne przegięcie, ale sama ofiara nie była taka święta, jak to w mediach pokazują. Typ był poszukiwany za wielokrotne oszustwa. Co nie tłumaczy oczywiście 'egzekucji'.



za jakie konkretnie oszustwa byl poszukiwany?

Swka

2017-05-21, 18:35
ch*j w to czy typ był naćpany czy też nie, w kiblu w kajdanach był bezbronny, a "stróże prawa" postąpili w sposób nie do wyobrażenia... potraficie tylko pie**olić jakieś swoje zj***ne filozofie jeden z drugim. A weźcie się k***a zamknijcie wszyscy na chwile i postarajcie się siebie wyobrazić w takiej sytuacji na miejscu Igora. Też byście pie**olili te swoje poj***ne mądrości? No k***a raczej nie. To jest dowód że tak się dzieje wszedzie, a skutek śmierci zdarza się raz na jakiś czas, a Ci co wychodzą na pewno mają ostrą traume (oprocz sp***olin sebixowych, ktorzy chyba mają na to fetysz bo często wracają pokraki). Wracając do tematu: tak jak Igora, można karać tylko i wyłącznie pedofila, gwałciciela i morderce koniec kropka. A nie za byle co, bez upewnienia się.

Amur

2017-05-21, 18:40
mówią mógł się nie stawiać!
ludzie jeżeli typy gniotą cię kolanem nie możesz złapać powietrza to jak tu się nie bronić !!! jak nie krzyczeć? to jest naturalny odruch a te świnie w mundurach powinni odpowiedzieć za brutalne zabójstwo
to się dzieje coraz częściej cwaniaczą bo dali im taką władzę

radomiak1989

2017-05-21, 18:43
Sebix nie Sebix, naćpany czy nie nacpany naj***ny jak szpak czy trzeźwy jak świania, to nie ważne. ważne jest to że od momentu zatrzymania go, całą odpowiedzialność za niego ponosi policja , tylko i wyłącznie policja, i to czy był karany czy był poszukiwany też nie jest wazne, bo przed zatrzymaniem może i był napćapny , naj***ny, ale był żywy io to sie liczy. Tak jak z ta Magda z Egiptu , arab zamiast postawic jeszcze ze 3-4 drinki to poszedł na łatwize, a jak wiadmo i tak by mu dała i tak tylko fakt msuaił by jej kuspic ejszcze ze 3 drikni, ale za 3 lata moze bym ja albo ty gdzies p[spotkali i ja dymali , tak dzisiaj?> mozna tylko strzelić pamięciowe, a i wyj***ne mam w te błedy co zorbiłe, podkreśla mi mn aczerowno, w ch*ju mam v, bo jest neidizlea a DZIEŃ SIWĘTY trzeba ŚWIECIĆ, ch*j W DUPE PO SZYJE MORDERCOM