18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na komisariacie

C0...........BO • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-nowe-informacje,741647.html

sakosa

2017-05-21, 19:08
k***a mać ludzie co wy pie**olicie. Koleś mógłby być naćpany, pijany czy ch*j wi co jeszcze. Ale napie**alanie kogoś paralizatorem przez kilkanaście minut świadczy o zrytej psychice policji. Nie dość, że gościa dusili, to po takiej dawce paralizatorem, to nie dziwne, że gościu zszedł. Te k***y tylko pokazały, jak zj***ne głowy mają, bo nikt normalny nie mógłby odj***ć czegoś takiego. Jeśli taki człowiek pracuje w policji, to potem się nie ma co dziwić, że nikt nie ma do nich szacunku ....

Ba...........yk

2017-05-21, 19:46
radomiak1989 napisał/a:

Sebix nie Sebix, naćpany czy nie nacpany naj***ny jak szpak czy trzeźwy jak świania, to nie ważne. ważne jest to że od momentu zatrzymania go, całą odpowiedzialność za niego ponosi policja , tylko i wyłącznie policja, i to czy był karany czy był poszukiwany też nie jest wazne, bo przed zatrzymaniem może i był napćapny , naj***ny, ale był żywy io to sie liczy. Tak jak z ta Magda z Egiptu , arab zamiast postawic jeszcze ze 3-4 drinki to poszedł na łatwize, a jak wiadmo i tak by mu dała i tak tylko fakt msuaił by jej kuspic ejszcze ze 3 drikni, ale za 3 lata moze bym ja albo ty gdzies p[spotkali i ja dymali , tak dzisiaj?> mozna tylko strzelić pamięciowe, a i wyj***ne mam w te błedy co zorbiłe, podkreśla mi mn aczerowno, w ch*ju mam v, bo jest neidizlea a DZIEŃ SIWĘTY trzeba ŚWIECIĆ, ch*j W DUPE PO SZYJE MORDERCOM



Zgodzę się co do "sebixa" był żywy a teraz już nie jest. Wina Policji.
A co do Magdy Żuk to sprawa ma wiele wątków i co rusz dochodzą nowe atrakcje. Choć by takie: Magda mogła być mułem narkotykowym, mogła zostać sprzedana przez Markusa - to jakiś Niemiec, sam Rudkowski może być w to zamieszany i swoją "autorytetem" che pomóc ukręcić łeb sprawie. Prowadził już wcześniej podobną sprawę, której nie wyjaśnił. A cyrk jaki robi koło siebie jest co najmniej dziwny.

Yamakashi07

2017-05-21, 20:27
Nie jestem JP pajacem ale za to co zrobili to powinni w ten sam sposób skończyć, najpierw ich podgotować paralizatorem, a później zakopać na śmierć, przecież to jest chore.

głodny_toster

2017-05-21, 21:03
Noniesondze napisał/a:

Już myślałem, że będzie kolejny dramatyzowany film wrzucony przez jakiegoś "JP Sebusia". Taka niespodzianka..
Wypatroszyć takie k***y..

Część druga:
http://www.tvn24.pl/smierc-igora-stachowiaka-oswiadczenie-policji-i-prokuratury,741819,s.html



Powiem tak...jak zawsze byłem obojętny i starałem się sprawiedliwie osądzać tego typu akcje, bo w większości przypadków Sebixy sami prowokowali psiarnie. W większości przypadków zawsze byłem bardziej po stronie Policji, jednak teraz uważam, że powinni ch*jów dla przykładu odj***ć z całymi rodzinami. Dlaczego z rodzinami!? A żeby się takie patologie przypadkiem dalej nie rozmnażały.

Al...........go

2017-05-21, 21:17
I dobrze, nie będzie siedział w celi i żarł za nasze pieniądze.

Ar...........as

2017-05-21, 21:18
Kolor skóry przypadkowy.

BrainOsw

2017-05-21, 21:23
Tylko pamiętajcie tu nie chodzi o to, że był naćpany, tu chodzi o to, że wyglądał do kogoś podobnie i za to umarł, osoby które stoją na czele prawa dopuściły się zabójstwa z premedytacją, tortur, zorganizowanej grupy przestępczej i próby zacierania śladów. Zwykły kowalski odrazu trafiłby na sanki, a następnie na dożywocie, a oni nawet na dołek nie trafią. Sprawa ucichnie, policjantów przeniosą gdzieś daleko za nasze pieniądze, zamiast wsadzić k***y w dyby, ustawić strażników i niech lud robi co chce, a takiego delikwenta podtrzymywać przy życiu jak najdłużej. To jest niedopuszczalne, żeby osoba która stoi na czele prawa, je łamała, a co dopiero zacierała ślady. Jedno złamanie prawa i out z policji dożywotnio. A sądy i prokuraturę wyj***ć na zbity pysk i zatrudnić nowych młodych ludzi.

Bohdansk

2017-05-21, 21:35
Aż człowiekowi marzy się samosąd. Podjechać pod takiego jak będzie po cywilu do samochodu i zobaczyć jak on znosi takie rażenie prądem.

głodny_toster

2017-05-21, 21:39
AleDlaczego napisał/a:

I dobrze, nie będzie siedział w celi i żarł za nasze pieniądze.


A Ty tak serio, czy masz niedoj***nie mózgowe na poziomie ameby z BMW!?

Jajcarz

2017-05-21, 21:48
Normalnie bronię policji bo gardzę patusami, ale za to to policjanci którzy brali w tym udział powinni pójść do pierdla. Koleś miał pecha bo wyglądał jak przestępca, który im 2 dni wcześniej uciekł z kajdankami na dłoniach i to było jego jedyne przewinienie. Do tego masowe zacieranie śladów, które by pewnie nie wyszło na jaw, bo sprawa zaczęłaby się w sądach ciągnąć latami gdyby nie to, że to nagranie ujrzało światło dzienne.
@BrainOsW
Prokuratory i sądów w to nie mieszaj, bo to policja jest tutaj organem od początku utrudniającym śledztwo, ale co do reszty to się zgadzam.

Al...........go

2017-05-21, 21:57
fantomasik napisał/a:


A Ty tak serio, czy masz niedoj***nie mózgowe na poziomie ameby z BMW!?



Ja jestem przeciwny utrzymywaniu więźniów z budżetu. Chcą żreć i mieć ciepło - do roboty. Niestety żyjemy w tak sp***olonym ustroju, że taki patus ma lepsze warunki niż pracujący człowiek więc im mniej ich siedzi w celach tym lepiej.

suchysongoful

2017-05-21, 22:02
już słyszę jakiś nowy 'zemsty nadejdzie czas' na jego czesc :-D

support3

2017-05-21, 22:07
Chcieliście państwo PISu to macie, już niedługo to samo czeka was w sądach :kawa:

Matt91

2017-05-21, 22:15
Nieudolność Policji wobec zatrzymanego, a później zemsta za urażoną dumę. Chłopak ewidentnie był agresywny, to nie jest normalne zachowanie, zwłaszcza osoby niewinnej. Mogli go obezwładnić, zadzwonić po karetkę aby gość dostał środki uspokajające, zawinąć i przesłuchać. Oczywiście nie, najpierw trzeba było błaznować, potem zacierać dowody, a na komendzie grać kozaków i napie**alać taserem w chłopaka, bo przecież jak to tak można do policjantów.

magicrodek123

2017-05-21, 22:16
AleDlaczego napisał/a:



Ja jestem przeciwny utrzymywaniu więźniów z budżetu. Chcą żreć i mieć ciepło - do roboty. Niestety żyjemy w tak sp***olonym ustroju, że taki patus ma lepsze warunki niż pracujący człowiek więc im mniej ich siedzi w celach tym lepiej.




No i prawidłowo, ale oni "złapali" NIE TEGO CZŁOWIEKA, koleś był niewinny jeżeli wierzyć mediom, czaisz k***a?