18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na komisariacie

C0...........BO • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-nowe-informacje,741647.html

głodny_toster

2017-05-21, 22:28
AleDlaczego napisał/a:



Ja jestem przeciwny utrzymywaniu więźniów z budżetu. Chcą żreć i mieć ciepło - do roboty. Niestety żyjemy w tak sp***olonym ustroju, że taki patus ma lepsze warunki niż pracujący człowiek więc im mniej ich siedzi w celach tym lepiej.



Ogólnie mam podobne zdanie do Ciebie, ale w tym przypadku...cóż...jesteś bezmózgiem i ignorantem, bo nawet nie raczyłeś się dowiedzieć o co cały szum jest.

wigan77

2017-05-21, 23:01
po jego zachowaniu na placu i w trakcie zawijki wnioskuje, ze jest nacpany w ch*j i niech k***a zre piach

Pankracy_Młot

2017-05-21, 23:49
dobrze ,że ten ćpun zdechł. mam nadzieje ,że szatan będzie go j***ł w dupę jak wasze babki. W Ameryce podziurawiliby go jak ser szwajcarski ,a obok mogłaby nagrywać stacja telewizyjna HD w 3D i nikt by się nie pruł

PieronJasnySzlag

2017-05-22, 00:58
tranzystor napisał/a:

Sebix się naćpał i:
1. Wyj***li go z dyskoteki (pewnie się rzucał do ludzi)
2. Stojący na rynku Sebix wyraźnie jest pobudzony i wg monitoringu zaczepia ludzi
3. Przyjeżdża policja i Sebix zamiast na spokojnie dać się zawinąć dostaje dzikiej agresji
4. Na komisariacie Sebix wciąż jest agresywny, więc próbują go uspokoić
5. Sebix się przekręca, bo organizm nie daje rady dłużej na takim ciśnieniu, pobudzony jakąś chemią. Taser też nie polepsza sytuacji.

Jedynym winnym tutaj jest ojciec Sebixa, który poniósł wychowawczą porażkę i wychował syna na rozpieszczonego gówniarza.
Jakby miał choć trochę samokrytycyzmu i wstydu, to nie komentowałby sprawy w telewizji.



Oho, i mamy tu typowego synusia psa.
Ciekawe czy ty byś leżał spokojnie jakby cie naparzali skutego paralizatorem czy też byś się wił na wszystkie strony.

Koleś ewidentnie wykonuje polecenia, rozmawia z katującymi go psami ale taka policyjna sp***olina jak ty zawsze powie ze wina sebixa.Sebix jest winny bo jest sebixem.

Reasumując, życze ci zeby ciebie też tak odj***li.

MaczoJuh

2017-05-22, 01:47
Znajony w ch*j agresor nie raz siedzial na dolku :D Mowil, ze gdy jestes grzeczny i nie pyskujesz to wpie**olu nie dostaniesz. On sam sie stawial do policji i nigdy mu nic nie zrobili, wiec koles z filmiku musial niezle odpie**alac, co oczywiscie nie jest usprawiediweniem zeby go zabic.

BrianGriffin

2017-05-22, 08:46
Typ z tatuażem ACAB błaga "psy" o litość :lol:
This amuses me.

Wiewór

2017-05-22, 09:14
Jak się obejrzy filmik na chłodno bez emocji to tam wcale nie ma żadnego znęcania się.
Policjanci go skopali prądem pewnie dlatego, że się stawiał. Zrobili to w kiblu, żeby im nie zasrał i nie zarzygał gabinetu.
Nikt go k***a nie bije, nie kopie. Wyraźnie mu mówią, żeby się uspokoił to przestaną.

Policjant mówi "wyj***łem w niego całą baterię". No i co? Mógł tak powiedzieć bo był również w emocjach. Niecodziennie masz Sebixa, który robi rozpie**ol. Policjanci na pewno byli zdenerwowani. Słowa naganne ale to tylko słowa.

Jedyne czego się dopatrzyłem to, że jest spętany kajdanami i podłączony do tasera. To jest przekroczenie uprawnień. I za to policjanci powinni odpowiedzieć ale gościu był tak agresywny i pobudzony, że im się nie dziwię, że go zakuli. Za to należy im się co najwyżej po rozmowa dyscyplinująca.

Pikawka mu j***ła bo był nafukany bardziej niż ruscy olimpijczycy. Na pewno nie od kataowania.
Tyle razy miałem do czynienia z policją i nigdy nikt mnie nie bił! Nigdy nikt nie obrażał. Nigdy nikt nie groził. Może dlatego, że zawsze byłe grzeczny, uprzejmy. Nie przeklinałem się i nie stawiałem. Bo czy obrażanie policjantów i robienie z siebie pajaca coś by zmieniło w mojej sytuacji?

Nie bronię policjantów bo osobiście uważam, że oni mają obowiązek być profesjonalni i praworządni jak nikt inny ale w tej sytuacji na ich zachowanie jest okoliczność łagodząca w postaci zachowania zatrzymanego.

Cała policja jest źle wyszkolona i nieprofesjonalna. Ale to wynika, że w tym kraju wszystko jest szare i byle jakie. To nie jest wina policjantów tylko całego systemu. Zatrudniają głąbów i w ogóle ich nie szkolą wiec skąd oni mają być profesjonalnymi obrońcami praworządności?

TVN kręci aferę z niczego.

garber

2017-05-22, 09:34
BrainOsw napisał/a:

Tylko pamiętajcie tu nie chodzi o to, że był naćpany, tu chodzi o to, że wyglądał do kogoś podobnie i za to umarł



No na pewno za to umarł... Nie ma to nic wspólnego z faktem, że był agresywny i w ogóle nie wykonywał poleceń.

Sebixy na sadistic, ehh, czego ja się doczekałem.

DziadMróz

2017-05-22, 10:58
pietras_ja napisał/a:

Hehe nagonka medialna już kwitnie a potem się okaże, że to żaden święty, tylko kolejny dresiarz wyklęty.


Bez różnicy kto to był. Wiem, że różne sytuację się w życiu zdarzają i nie chciałbym kiedyś wpaść w ręce takich katów. Trzeba wszystkich sk***ysynów pozamykać na 25 lat dla przykładu.

sumka

2017-05-22, 11:20
Abraxus napisał/a:

Jak się obejrzy filmik na chłodno bez emocji to tam wcale nie ma żadnego znęcania się.



Pewnie dlatego ze nie było znęcania się to zniknęły nagrania z komisariatu a kręcących zatrzymanie zatrzymywali by skasować nagrania by nie było dowodów.

Ciekawe że nadal brniecie w obronę skorumpowanej kasty Policyjnych PiSuarów którzy w ramach wszystko nam wolno zamordowali człowieka, zacierają dowody w śledztwie i nawet już Pisiorowaty wiceminister nie zaprzecza mówiąc "To jest skandal, to absolutnie zasługuje na jak najwyższe potępienie - mówił o rażeniu skutego mężczyzny paralizatorem. - Trudno mówić, że to byli policjanci. To byli bandyci w mundurach i to bez dwóch zdań - ocenił Warchoł.".

voidinfinity

2017-05-22, 15:41
@up

Dokładnie. Sama policja podaje że od 2008 - 2015 były jedynie 22 udowodnione przypadki torturowania zatrzymanych.
Ja wiem że to wychodzi średnio 3 przypadki rocznie - ale mowa o udowodnionych przypadkach, zatem skala może być w ch*j większa. Poza tym w cywilizowanym kraju nie powinno być więcej niż 0.0cośtam przypadka rocznie. Wszystko powyżej 1 to jest k***a, patologia na masową skalę.

k***a mać. Europa, XXI w. ale mentalność sowiecka.

A do obrońców prawilności - prawda was wyzwoli. Psiarnia zaj***ła i to ostro.

Ja wiem, że prawo, ordnung itd. sam jestem ich zwolennikiem - ale nadużywanie uprawnień przez funkcjonariuszy państwowych wcale nie sprzyjają temu.

sumka

2017-05-22, 18:12
voidinfinity, Jaka jest mentalność to widać od razu skoro prawie połowa tutejszej cebuli krzyczy że dobrze że chłopa zabili bo to bo tamto. Można sądzić że takich przypadków jest dużo dużo więcej obserwując zupełny brak reakcji przełożonych pomimo że torturowany zmarł oraz sposób w jaki zatajane są dowody. Brak reakcji sugeruje moralne przyzwolenie na tego typu wyczyny co oznacza ze skala jest ogromna a przypominam że nie mówimy o komisariacie na zadupiu. Gdyby nie materiał TVN prawdopodobnie Ci mordercy i osoby które przymknęły oko i udawały że nic się nie stało nie poniosły by żadnych konsekwencji co zapewne jeszcze bardziej utwierdziło by ich ze mogą sobie robić co chcą "Ludzkie Pany".

Ork.Fajny

2017-05-22, 19:54
I co w tym filmie jest oburzającego? Widzę na filmie jakiegoś typa, który nie chciał współpracować z Niebieskim i dać się przeszukać to potraktowali go woltami aż zmiękł trochę. No a potem na pytanie jak ma na imię odpowiada "k***a, Igor mam na imię"...
W Policji raz na jakiś czas zdarza się jakiś psychol, ale wątpię że coś takiego spotkałoby całkowicie niewinnego i spokojnego człowieka, który bez problemów współpracował z nimi. Jak się kuźwa dowiadujesz że z mordy jesteś podobny do jakiegoś bandyty co wymknął się Niebieskim to wejdź spokojnie do radiowozu, jedź na komisariat, daj sobie nawet w ch*ja zaglądnąć i za chwilę Cię wypuszczą. Jak się kozakuje to się potem kuźwa kończy.


Tak samo jak ten ortalionowy rycerz co dostał gumową kulką ze strzelby na jakimś meczy. Przecież on tylko dynamicznie próbował przebiec przez boisko, bo po drugiej stronie, tam gdzie kibice przeciwnej drużyny, była budka z lodami a na dworze ciepło było...

krasnal_hałabała

2017-05-22, 20:39
Przecież nie od dzisiaj wiadomo że policja to banda p*zd które potrafią tylko w grupie i na słabszych się pruć a oko w oko z prawdziwym przestępcą będą srać i szcząć po gaciach i jeszcze wymiotować i się hiperwentylować ze strachu. Zupełnie jak seby spod bram tylko że oni są bardziej zakłamani.

bishfinger

2017-05-22, 21:21
Zeby silnego 25 letniego faceta zatłuc na śmierć to się trzeba postarać i na pewno wiedzieli co robią , zrobili to wspólnie i w porozumieniu bo przecież nie bez powodu zaciągnęli go do toalety.
Nie może tak być że jak się ma mundur to się jest bezkarnym. Skandalem jest że tacy zwyrodnialcy dalej chodzą po ulicach, gdyby to zrobił cywil to 25 kicia murowane. Nie pie**olcie że ofiara mogła zrobić to czy tamto bo niby co miał zrobić? Zakuty w konfrontacji z kilkoma policjantami którym włos z głowy spaść nie może.
Szkoda że ma to negatywny wpływ na opinie o całej strukturze policji która moim zdaniem całkiem nieźle się teraz spisuje, szkoda też że to już kolejna sprawa z policją która wypływa tylko za sprawą nagrań - to samym policjantom powinno zależeć żeby jak najszybciej zakały munduru wywalać na zbity pysk.