18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

rafic100

2013-10-16, 18:45
Twój ból dupy, jest tez bólem mojej dupy. Beczka lanego, dobrze schłodzonego.

psiwytrysk

2013-10-16, 18:54
zniwiarz92 napisał/a:

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Niezłe towarzystwo.... nie ma co...

basteek112

2013-10-16, 18:55
Piwo dla Cb. bo też tego nie mogę przeboleć.

PaniMajor

2013-10-16, 18:56
Tematyką utraty tożsamości interesuję się od niemal dekady. Prócz szeroko rozumianej teraz "pogoni za Zachodem" ,warto zainteresować się jej genezą czyli obca wiarą ,która zdominowała tereny Słowian mieczem i stosem. Szlachetne słowiańskie piwko dla ciebie . SŁAWA !

d1abol

2013-10-16, 18:58
Chyba Cie poj***lo, ze mialbym walczyc ramie w ramie z zaplutym zdradzieckim Ukraincem czy Ruskiem. Bardziej mnie interesuje historia wspolczesna niz jakies j***ne sredniowiecze...O Bialorusi nie wspominajac, gdzie nas k***a nie znosza od spoleczenstwa po wladzy skonczywszy.

zniwiarz92

2013-10-16, 19:01
d1abol

Jesteś idiotą jaka historia współczesna ? hahaha historia jak nas Unia jebie na długi? Myśli k***a że oni nam tak za darmo dają kasę i zlecają robote ? zlecają robote bo k***a robimy za Pół-darmo. Jesteś zaślepionym kretynem WSZYSTKICH NAS PŁYNIE SŁOWIŃSKA KREW która k***a się róznii od twoich idoli. zdychaj.

Historia współczesna to jest upadek... dlatego założyłem ten temat żebyś k***a nie szedł jak baran za stadem.

Wróżbita_Maciej

2013-10-16, 19:04
Ten filmik jest tak Słowiański, że aż ma napisy po angielsku i francusku...

Hrodgar

2013-10-16, 19:04
zniwiarz92 napisał/a:



Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.



- Serbia, swoi ludzie, nasza husaria wywodzi się właśnie od nich,
- Czechy, to Ci, którzy od 1918 byli zawsze przeciw nam i czekali aby coś uczknąć dla siebie naszym kosztem,
- Białorusini, czy tez Rusini, mało brakowało a uważali by się Polakami,
- Rosjanie, oni najchętniej wprowadzili by PANSLAWIZM ale oczywiści pod swoim przywództwem,
- Ukraińcy, tutaj już pojechałeś, za WOŁYŃ powinno się ich wszystkich wysterylizować,
- Rusini, w sumie to wszystkie nacje na wschód od Bugu.

zniwiarz92

2013-10-16, 19:10
@Hrodgar,

oczywiście masz racje mamy też napięte stosunki z nimi w histori, ale byłem w 4 krajach słowiańskich w Czechach chorwacji Rosji i Bułgarii wszędzie byłem miło ugoszczony (raz nawet na wesele w bułgarii się załapałem i było wręcz identyczne jak w Polsce.)

nie zapomni też o tym że każdy kraj ma takich przywódców czasami nie z własnej woli np chciałeś żeby tusk cie teraz j***ł w kako jak to teraz robi? oczywiscie że nie . Nie byłeś u nich nie rozmawiałeś z nimi, nie wypowiadaj się.

d1abol

2013-10-16, 19:16
zniwiarz92 napisał/a:

d1abol

Jesteś idiotą jaka historia współczesna ? hahaha historia jak nas Unia jebie na długi? Myśli k***a że oni nam tak za darmo dają kasę i zlecają robote ? zlecają robote bo k***a robimy za Pół-darmo. Jesteś zaślepionym kretynem WSZYSTKICH NAS PŁYNIE SŁOWIŃSKA KREW która k***a się róznii od twoich idoli. zdychaj.

Historia współczesna to jest upadek... dlatego założyłem ten temat żebyś k***a nie szedł jak baran za stadem.



Jakich idoli Ty baranie? Wale Ciebie i cala UE. Z Ruskami, Ukraincami i Bialorusianami na czele.

Camel_06

2013-10-16, 19:18
We Lwowie też nas lubią, i z każdym się po polsku dogadasz, a jak zaczynasz coś do nich kaleczyć po rosyjsku to patrzą jakbyś miał kał na gębie. Za to w Kijowie zupełnie na odwrót. Ukraińcy też są "nasi" i "ruscy", zależy w której części kraju, nie zapominajmy że Lwów jeszcze niedawno należał do Polski - oni pamiętają.

krille11

2013-10-16, 19:23
YYYYY no dobra, ale oso chodzi?

ja...........ax

2013-10-16, 19:25
Hrodgar napisał/a:


- Czechy, to Ci, którzy od 1918 byli zawsze przeciw nam i czekali aby coś uczknąć dla siebie naszym kosztem,
- Białorusini, czy tez Rusini, mało brakowało a uważali by się Polakami,
- Ukraińcy, tutaj już pojechałeś, za WOŁYŃ powinno się ich wszystkich wysterylizować,


co do Czechów to my ramię w ramię z nazistami zaatakowaliśmy ich i zabraliśmy cały Cieszyn
Białorusinów traktowaliśmy zawsze jak podludzi, Ukraińców zresztą tak samo bereza i nie tylko była pełna ich patriotów Ukraińców zresztą sprzedaliśmy sowietom za Lwów, pośrednio to my odpowiadamy za wielki głód

vodka100g

2013-10-16, 19:26
czytając całą treść skojarzyło mnie się jedno: Donatan - Równonoc

ale na kratę piwa i tak zasługujesz ;)