18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

tds1974

2013-10-16, 19:34
zniwiarz92 napisał/a:

Jebią mnie murzyni



Nie dość, że idiota, to jeszcze go murzyni w dupe jebią.

zniwiarz92

2013-10-16, 19:46
Dadam jeszcze że wszystkie kraje słowiańskie mają we krwi cwaniactwo i spryt dzięki któremu przetrwaliśmy.Siłe która bierzemy z serca i honor za który jesteśmy wstanie zginać. Mimo że wszystkie kraje słowiańskie nie miały łatwo(wojny) chyba każdy kraj słowiański był w jakimś konflikcie, co świadczy o tym że nie lubimy jak ktoś nam dyktuje warunki.Dodam że oczywiście mamy najpiękniejsze kobiety. Jesteśmy zadziorni wolimy walczyć niż podnieść biała flagę(jak francuzi). Lubimy wypić wódke a nie drinki pedalskie amerykańskie.Kocham każdego Słowiana jak Polaka mimo że jesteśmy podzieleni, wszystkiego jest wina religia chrześcijańska która rozbiła wszystkich Słowian.

Marxe

2013-10-16, 20:02
ale przecież musimy być "nowocześni",najlepiej jak zapomnimy kim jest,z naszego kraju zrobią burdel w którym będziemy musieli gadać po szwabsku,a jak tak nie zrobimy to jesteśmy zacofanym ciemnogrodem -_-

autor dobrze gada,nie możemy zapomnieć o swoich korzeniach dlatego z przyjemnością zimne piwko postawie

kaktuz

2013-10-16, 20:08
im dalej na wschód tym większe gówno

dynialol

2013-10-16, 20:13
"Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić."

Coś tu nie halo z sensem.

mikel1994

2013-10-16, 20:14
Kelthuz ma do Was kilka słów.



zniwiarz92

2013-10-16, 20:16
Węgry są Ugrofińskie. Są potomkami Hunów, podbili ziemie słowiańskie być może jakaś część jest słowiańska natomiast uważają się za Hunów. Na pewno krew mają pomieszaną z naszą natomiast kulturą się różnią.

rozyk

2013-10-16, 20:17
zniwiarz92 napisał/a:



Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

no to jak cie jebie tyle narodow to przyda ci sie PO ZA TYM pragne przypomniec ze wszyscy nasi "bracia" po za ruskimi to polacy z dawnych dziejow tylko teraz to osobne panstwa... :xalpalm:

radek024

2013-10-16, 20:19
...a później nastał komunizm. :)

Światłocień

2013-10-16, 20:20
Większość krajów Słowian to kraje albo ubogie w porównaniu z resztą Europy (Polska, Białoruś, Ukraina, Słowacja) albo o gigantycznym rozwarstwieniu społecznym w którym są albo obrzydliwie bogaci albo menele i alkoholicy (Rosja, Bułgaria). Jesteśmy plemieniem o niezwykłych umiejętnościach, których chyba nigdy prawidłowo nie spożytkujemy. Wychodzimy ze wszystkich wojen zwycięsko by w upragnionej wolności samemu stworzyć sobie małe, błotniste piekiełko. Jesteśmy gościnnymi introwertykami, walecznymi sprzedawczykami, narodami wybitnych artystów i wizjonerów w których króluje kicz i tandeta. Choć ma to swój klimat to nienawidzę tej skrajnej irracjonalności i sprzeczności i myślę, że wolałbym urodzić się wśród Germanów czy innych Romanów. Nadajemy kolorytu światu i dajemy mu rozrywkę samemu przy tym cierpiąc.

Jendor

2013-10-16, 20:20
dobrze gada, ale zobacz, kto jest winien całego burdelu który się dzieje u nas w kraju ?
my sami, najwięcej debili występuje u ludzi w podeszłym wieku
nasz starszyzna z której powinniśmy czerpać wiedzę i ideały podczas rozmowy o polityce ich argumentacja jest następująca (źródło, rodzice moi i moich przyjaciół, studenci, wykłądowcy, babcie i dziadkowie znajomych)

-ty się nie znasz jesteś za młody

-bieda jaka bieda jest lepiej niż za prl-u i coraz lepiej będzie

-jak chcesz to wyjeżdżaj za chlebem jak nie chcesz pracować tutaj jak oferty ci pod nos dają

ja: ale powtarzam że jest coraz gorzej, w ciągu 5 lat wyjedzie 65% młodych wchodzącyhc na rynek
B: niezłą wiedzę masz, skąd ją bierzesz ?
ja: to są dane z internetu
B: hahaha ale śmieszne dziecku coś nawmawiali w tym internecie w ogole sie na życiu nie znasz

mały urywek , myślę że każdy samodzielnie myślący człowiek spotkał się z podobnym ciemnogrodem u własnej rodziny, więc jak ma być tu normalnie ? trzeba poczekać aż staruchy pomrą, wtedy coś się zmieni,,,,

Bi...........__

2013-10-16, 20:29
Węgrzy to nie Słowianie, ale to właśnie oni zasługują na to by nazywać ich braćmi. Będąc na Węgrzech niejednokrotnie da się to odczuć, od razu przekraczając granicę (bodaj od strony Gyoru) widać duży biało-czerwony mural a na nim napis "Kochamy Polskę", masa pozytywnie nastawionych ludzi, wspólna historia(ci sami królowie, bohaterzy narodowi i tak jak nas, Węgrów też niejednokrotnie j***no w dupe) jeśli jest jakiś kraj, w którym nie traktują nas jak złodziei i pijaków to właśnie Węgry ;)

Białorusini dobrzy ludzie, ktoś wcześniej napisał, że o mało nie zostali Polakami, coś w tym jest z większością da się spokojnie po polsku dogadać

Ale czego by nie pisać o słowiańskich narodach myślę, że mamy jedną wspólną rzecz - charakter i mentalność, które zatraciło coraz więcej zachodnich nacji. Dlatego mimo szczerej niechęci zawsze będę wolał Ruska od spedalonego Szweda, czy Francuzika

cts

2013-10-16, 20:29
Jedyny nasi bracia to Węgrzy! I basta!

Zgr3D

2013-10-16, 20:30
Bij bolszewika, Polaku bij bolszewika..!!!!