18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

mellvin

2013-10-16, 21:16
Jebie mi to strasznie nacjonalizmem, a skrajności nigdy nie pochwalę. Z resztą hipokryzją jest dla mnie uznawanie za braci narody, tylko dlatego, że wywodzą się z jednej grupy etnicznej, która została podzielona ok 1500 lat temu, jednocześnie szerząc nienawiść do każdego obywatela kraju, który w swojej historii wyrządził naszemu państwu jakąś krzywdę.

krop85

2013-10-16, 21:19
I jako słowianie mamy najpiękniejsze kobiety ;-)

wsamookno

2013-10-16, 21:19
@zniwiarz92

co ma k***a kiszonka do Katynia ?

wiedze o eksterminacji najlepszych polskich zolnierzy porownujesz do pieprzonego przepisu kucharskiego z przed 200 lat ??

zniwiarz92

2013-10-16, 21:24
Mellvin,

powtórze jeszcze raz krzywdę mógł ci nawet Polak zrobić na dyskotece to nie znaczy że nie nawidzisz Polaków od razu. nie jestem nacjonalistą tylko wierzę że geny słowiańskie powinny trzymać razem(mimo że nigdy nie lubliśmy się jednoczyć)

Kuriki

Otóż ja Ci nie każę nienawidzić niemców a pokochać ruskich, tylko staram się przekazać to co najważniejsze czyli nie pochodzisz od niemca żyda czy też araba tylko od słowianina , nie musisz się nad tym zastanwiać do kogo kto strzelał tylko jakie masz pochodzenie. Pochodzenie ma sens wtedy kiedy inni(germanie np) patrzą na ciebie z pogardą a z serbem możesz sie dogadać po polsku i wypić wodke. nie mówie że zawsze bo nawet sąsiad może ci matke zabic i wtedy bedziesz mówił że nienawidzisz polaków? jesteś hipokrytą.

samoss

2013-10-16, 21:33
Moje zdanie jest podobne do twojego, z małą różnicą, wiele z naszych słwiańskich braci ma na nas tak samo wyj***ne jak zachód. Przypomnijmu sobie jaka chlubna historia łączy nas i Rosjan czy Ukraińców. W tej chwili więcej nas dzieli niż łączy. Niestety nawet z naszymi "braćmi" nie możemy trzymać sztamy. Nie lubię tragizować ale Polska nie ma zawielu sojuszników. Może Czesi, może Słowacy oni nie mają dużo powodów do nienawiści nas a my ich.
I co jeszcze jest ważne, i mówię to już ogólnie wszyscy słowianie sa zajebiście podzieleni. I póki co nie widze szans aby to się zmieniło.

Kuriki

2013-10-16, 21:54
zniwiarz92 napisał/a:

Kuriki

Otóż ja Ci nie każę nienawidzić niemców a pokochać ruskich, tylko staram się przekazać to co najważniejsze czyli nie pochodzisz od niemca żyda czy też araba tylko od słowianina , nie musisz się nad tym zastanwiać do kogo kto strzelał tylko jakie masz pochodzenie. Pochodzenie ma sens wtedy kiedy inni(germanie np) patrzą na ciebie z pogardą a z serbem możesz sie dogadać po polsku i wypić wodke. nie mówie że zawsze bo nawet sąsiad może ci matke zabic i wtedy bedziesz mówił że nienawidzisz polaków? jesteś hipokrytą.



O, na bogów... Moje pochodzenie mi zwisa i powiewa- obywatelstwo mogę sobie kiedyś zmienić i płakał nie będę, nie muszę się do końca życia posługiwać językiem polskim, a fakt, że urodziłem się w Polsce to ani mnie ziębi ani grzeje. Nie obchodzi mnie pochodzenie. W relacjach z ludźmi nie zwracam uwagi na ich pochodzenie, a na zachowanie. Dla mnie człowiek to człowiek, a nie Rosjanin, Amerykanin czy Niemiec. Tak samo w życiu prywatnym nie zwracam uwagi na czyjeś wyznanie, kolor skóry lub języki jakimi się posługuje. A jak ktoś kiedyś do mnie powie, że z Polakami nie gada to ja odpowiem za to, że ja nie gadam z ograniczonym głupcem i oleję gościa.
Mam chyba farta, że się obracam w środowiskach gdzie ludzie nie zwracają uwagi na takie rzeczy :mikolaj:

mieszambeton

2013-10-16, 21:57
Rosja? Powiedz ze jestes Polakiem to predzej dostaniesz wpie**ol. Bosnia, Czarnogora, Macedonia - islam, oddalbys zycie za muslima? Serbia, Czechy, Bialorus - nikt tam Polakow nie lubi. Nie ma czegos takiego jak jednosc slowianska. Wole liczyc na zachod niz na ktorekolwiek z tych panstw. A ty kolego popadasz w jakas paranoje.

XooX

2013-10-16, 22:11
Wszystko fajnie ale ruskich i tak nie lubię ;]
ale lubię ich oglądać ;]

dth

2013-10-16, 22:17
Rosjanie? Haha, chyba Cię posrało stary. Może i sami obywatele rosyjscy bywają spoko, ale rządzą nimi gorsze k***y od naszych. Do tego mające środki by rozpie**olić każdego kto im się nie podoba. Dodatkowo upatrzyli sobie Polskę jako wroga numer jeden, bo jesteśmy jedynym krajem, któremu udało się wygrać z nimi wojnę. Ruski to największe sk***iele jakie istnieją i zapewniam Cię że mają wyj***ne na to czy jesteś słowianinem czy nie. Nie mają szacunku dla życia swoich, to czemu mieliby mieć dla życia obcych? Jak będą mieli okazję to Cię zarżną, dla samej frajdy. Ruski to największy wróg i zawsze tak będzie.

tepad.no

2013-10-16, 22:21
Dupa wzrusza sie z bólu. Urodzilem sie w PL ale mój pradziadek walczyl w Wehrmachcie, drugi nie podpisal Volkslisty mimo, ze mu ja Niemcy wciskali. Wujkowie rowniez maja Niemieckie korzenie i walczyli w Wehrmahcie a pra pra pra dziadek pochodil z Ukrainy.

Nie mam temperamentu do bójek jak 'prawdziwi slowianie' bo to czesc wychowania a nie wychowywałem się w patologicznej rodzinie. Preferuję kompromis i pracę od podstaw - jak Niemcy.

Rozumiem, że szukasz jedności - to naturalne - ale faktem jest że od Buga po Ren mamy środkowoeuropejskiego człowieka, praktycznego, konkretnego, skupionego na wynikach z małymi wariacjami na obu krańcach tej skali.


Dymekx

2013-10-16, 22:24
W dupie mam taką krew i mam nadzieje, że wysram ją z kałem, Rosjanie, Ukraińce? Z tymi ścierwami bratać się chcecie? Jeśli Słowiaństwo znaczy sympatia do tych ruskich podludzi to ja dziękuję. Tacy bracia a najwięcej naszej Polskiej krwi upuścili. Krew ta sama ale idee zupełnie inne, to dzięki wartościom i ideom wybyliśmy się na państwowość, nie dzięki temu, że mamy troszkę inną budowę ciała od zachodnich. Polska miała genialny plan na przetrwanie i wtedy była potęgą, plan brzmiał "Obczajmy na ten bogaty zachód, zajebiście tam kminią zaimplementujmy to u siebie, dobra ale bez tych pedalskich rajtuzów i peruczek, zobacz na te fajne Tureckie szabelki tylko troszkę za bardzo wygięte nie da się tym dźgać, ok trochę naprostujemy i będzie jak znalazł". Kumacie? mamy tych lewackich bogatych debili na zachodzie, wpuścili w imię tolerancji ciapciaków i mają burdel, dali nam tym samym cynk by od poprawności politycznej trzymać się z dala. Ale mają fajny system prawa i wiele ciekawych innowacji gospodarczych, zerżnijmy dopasujmy do naszego i wiwat Polska.

tepad.no

2013-10-16, 22:24
...i jeszcze jedno "Oni chcą nas podzielić dla lepszej kontroli.". Z taką dokładnością, tym razem w tłumaczeniu, słowiański naród daleko nie zajdzie.

paczek1262

2013-10-16, 22:28
Kuriki napisał/a:



O, na bogów... Moje pochodzenie mi zwisa i powiewa- obywatelstwo mogę sobie kiedyś zmienić i płakał nie będę, nie muszę się do końca życia posługiwać językiem polskim, a fakt, że urodziłem się w Polsce to ani mnie ziębi ani grzeje. Nie obchodzi mnie pochodzenie. W relacjach z ludźmi nie zwracam uwagi na ich pochodzenie, a na zachowanie. Dla mnie człowiek to człowiek, a nie Rosjanin, Amerykanin czy Niemiec. Tak samo w życiu prywatnym nie zwracam uwagi na czyjeś wyznanie, kolor skóry lub języki jakimi się posługuje. A jak ktoś kiedyś do mnie powie, że z Polakami nie gada to ja odpowiem za to, że ja nie gadam z ograniczonym głupcem i oleję gościa.
Mam chyba farta, że się obracam w środowiskach gdzie ludzie nie zwracają uwagi na takie rzeczy :mikolaj:



Powinieneś jak najszybciej wyjechać z kraju, nie potrzebujemy tu lewactwa. A za zdanie "fakt, że urodziłem się w Polsce to ani mnie ziębi ani grzeje. Nie obchodzi mnie pochodzenie." powinno się tobie napluć w ryj.

Ach, panie poprawny, pisze się "mam fart"

Kuriki

2013-10-16, 22:54
paczek1262 napisał/a:

Powinieneś jak najszybciej wyjechać z kraju, nie potrzebujemy tu lewactwa.


Po pierwsze; sorry ale zrobię co zechcę- jak zwykle. Po drugie; nie jestem lewakiem. Jeśli już mam się określać to jestem wolnościowcem.

paczek1262 napisał/a:

A za zdanie "fakt, że urodziłem się w Polsce to ani mnie ziębi ani grzeje. Nie obchodzi mnie pochodzenie." powinno się tobie napluć w ryj.


Podaj mocne logiczne argumenty, przemawiające za napluciem mi w ryj, to pogadamy.

paczek1262 napisał/a:

Ach, panie poprawny, pisze się "mam fart"


Dzięki, dobrze wiedzieć.

ja...........ax

2013-10-16, 23:00
paczek1262, najlepiej stań pod wiatr i sam sobie napluj, jaki jest sens bycia dumnym z bycia Polakiem jesteś dumny że masz dwie nogi i ręce, nie liczy się to gdzie się urodziłeś ale to jakim człowiekiem jesteś i jakie wartości sobą reprezentujesz, podrośniesz to może zrozumiesz, że czasami może ci pomóc murzyn albo ciapaty a polski patriota cię oszuka i okradnie