18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

brateg

2013-10-17, 09:12
W Katyniu Polaków mordowali żydzi.

8Preacher8

2013-10-17, 09:12
zniwiarz92 napisał/a:

Dadam jeszcze że wszystkie kraje słowiańskie mają we krwi cwaniactwo i spryt dzięki któremu przetrwaliśmy.Siłe która bierzemy z serca i honor za który jesteśmy wstanie zginać. Mimo że wszystkie kraje słowiańskie nie miały łatwo(wojny) chyba każdy kraj słowiański był w jakimś konflikcie, co świadczy o tym że nie lubimy jak ktoś nam dyktuje warunki.Dodam że oczywiście mamy najpiękniejsze kobiety. Jesteśmy zadziorni wolimy walczyć niż podnieść biała flagę(jak francuzi). Lubimy wypić wódke a nie drinki pedalskie amerykańskie.Kocham każdego Słowiana jak Polaka mimo że jesteśmy podzieleni, wszystkiego jest wina religia chrześcijańska która rozbiła wszystkich Słowian.




weź wypie**alaj z tym gównem jak najdalej idioto dobra? A o honorze i odwadze pogadaj z kolegami słowianami z UPA jaki to honor mieli wchodzić do wiosek polskich i zabijać nawet dzieci... o odwadze zagadaj też do ruskich bo gdyby im gruzin nie kazał strzelać w mordy w czasie odwrotu to by do chin sp***alali przed niemcami...

Zofar

2013-10-17, 09:26
Trudno sie dziwić że zatracamy swoja słowiańską kulture jak w rządzie mamy ludzi którzy nadają sie na drzwi do lasu . Paru żydów , paru niemców , jakies kuźwa homo hybrydy , nawet jak sie trafi polak z pochodzenia to jakas pi****a której plują w twarz a on i tak mowi ze pada . Nowa zasada Zero Honoru Zero Ambicji

Sz...........jk

2013-10-17, 09:34
Pare osób stwierdziło, że jesteśmy nielubiani na Białorusi. Sprawa ma się zupełnie inaczej, przeciętny Białorusin nie ma nic do Polaków, mało tego, nienawidzi Rosjan. Język białoruski jest tak bliski polskiemu, że bez problemu można się porozumieć, niestety Rosjanie chcieli oderwać naród białoruski od wpływów polskich i dokonali tam potężnej rusyfikacji. Antypolska polityka Białorusi jest związana jedynie z Łukaszenką, który jest marionetką Rosji. To on nie pozwala naszym krajom na bliższą współpracę, a Rosjanie dobrze o tym wiedzą. Gdyby nie rządził na Białorusi to ten kraj byłby naszym najlepszym sąsiadem. Dobre stosunki mamy także ze Słowakami, nieco gorsze z Czechami. Ukraina stanowi pewien problem, z jednej strony mamy nacjonalistów popierających UPA, z drugiej nacjonalistów głoszących braterstwo z Polakami. Na Ukrainie sprawa Wołynia też nie była taka prosta, wielu Ukraińców straciło życie za pomaganie Polakom (tak samo jak my pomagaliśmy Żydom, a teraz nazywają nas antysemitami). W przypadku Ukrainy podział na Polaków i Ukraińców rozpoczął się już w Galicji za czasów CK A-W, to Niemcy chcieli osłabić odradzającą się Polskę wywołując konflikt o podłożu głównie religijno-etnicznym. Są znane także przypadki współpracy polsko-ukraińskiej po I WŚ i gdyby nie sowieci może udałoby się nam stworzyć federację. Krótko mówiąc zawsze starano się skłócić Polaków z Ukraińcami i to się udało, natomiast jeśli chodzi o Białorusinów, rozdzielono nas od siebie, ale nigdy nie walczyliśmy między sobą (w przypadku Białorusi podczas II WŚ swój epizod odegrali Niemcy kiedy chcieli doprowadzić do konfliktu polsko-białoruskiego, ale im się to nie udało, Białorusini, którzy ochotniczo przystąpili do formacji tworzonych przez Niemców walczyli przeciw bolszewikom zamiast przeciw Polakom).

W poniższym filmie widać sporo powiązań między Polakami, a Białorusinami. Między innymi wspólne zwycięstwa, państwo, a później wspólna walka o wolność w powstaniach. Filmik przedstawia naszą wspólną historię w pozytywnym świetle, natomiast Rosjanie są w niej ciągle krytykowani, tak samo jak BSRR i okres ZSRR.


Hehehsy92

2013-10-17, 10:29
"Straight Slavic Flavour"

Browaryt

2013-10-17, 10:32
I tak by każdy się rzucił drugiemu do gardła za garść miedziaków...

SKR

2013-10-17, 10:46
Węgrzy nie są słowianami ale to nasi bracia zawsze nam pomagali !

Yahoo

2013-10-17, 10:46
Ruscy przechodząc przez nasz kraj w 1945 roku gwałcili nasze kobiety. Masz braci, takich prawdziwych od Matki i Ojca? Jeśli tak to na pewno też im pozwalasz j***ć swoją kobietę i wychwalasz ich pod niebiosa. Polska oprócz Węgrów, którzy nie wiadomo skąd się wzięli w samym środku Europy Wschodniej Słowiańskiej, nie mieli, nie mają i nie będą mieć żadnych braci. A na pewno nie Rusków i Ukraińców.

waka91ajmw

2013-10-17, 11:21
gdyby kazdy wykazywal sie taka postawa to juz dawno byli bysmy "mocarni", niestety z kazdej strony jestesmy r*chani w dupe i stopniowo wyniszczani, k***a trzeba z tym cos wreszcie zrobic, Tweoje zdrowie

bartekketrab

2013-10-17, 15:45
Co ty pieprzysz ?
Chyba że w twojej rodzinie normą jest okradanie bliskich ? Bo jak mam już dość tych pieprzonych bułgarów którzy chodzą po ulicach i żebrzą oraz kradną . I proszę mi nie mówić że myli mi się bułgar z romem czy innym syfem .

wasiuu

2013-10-17, 16:10
W sumie to nie wiem o ch*j tu chodzi. Na własnym przykładzie nie widzę żadnego problemu z integracją z zachodem. Prowadzę firmę i współpracuję z Niemcami, niestety czasem Polakami, Holendrami i Anglikami. Niemcy za wszystko płacą dobrze, terminowo i mają uczciwe podejście do kontrahenta. Polactwo ZAWSZE kombinuje jak zaj***ć parę groszy, na czymś oszukać i się wywinąć, a jak coś sp***olą, to uniknąć odpowiedzialności. Niemcy gdy coś zjebią, to grzecznie przeproszą i naprawią szkodę, albo wypłacają karę umowną w SATYSFAKCJONUJĄCEJ wysokości. Polak przyparty do muru wypluje z siebie kilkadziesiąt euro i udaje, że wszystko jest ok. Więc jeżeli chodzi o prace i sprawy z nią związane, to w dupie mam Polaków i ich oszukańcze podejście do wszystkiego. Jeden drugiego by zarżnął za kilka centów.

nihillogin

2013-10-17, 18:04
Sam jestem zwolennikiem unii Słowian i współdziałania (autor nie wymienił Słoweńców), ale przez to pseudo prawicowe bydło wrzucony jako rzekomy przykład fantastycznej jedności (ludzie, którzy dadzą Ci w mordę jak się okaże, że masz choć trochę innej spojrzenie na świat i nie ważne czyś Słowianin, czy nie) to czuję obrzydzenie do całego pomysłu naszej (Słowiańskiej) jedności. No i jak na razie lepiej nam wychodziło trzymanie się z Magyarami niż choćby Słowakami.

A teraz czekam aż Ci sami hipokryci krzyczący na sadolu najgłośniej o patriotyzmie i kultywowaniu historii będą pisać "oj trzeba zapomnieć o dawnych zadrach".

SzwagierPL

2013-10-17, 19:42
Warto podkreślić, że jeśli Ci się nie podoba "pogoń za zachodem" możesz wyjechać żyć do Rosji, Białorusi lub Ukrainy ! Wróć i wtedy wypowiedz się na temat twojej "przyjaźni" z nimi. Totalny bulshit oderwany od realiów, zalatujący nacjonalizmem. Z wymienionych przez Ciebie krajów większość właśnie goni za zachodem i ma wyj***ne na twoje korzenie. Liczy się biznes kolego i poziom życia, a nie sentymentalne pie**olenie.

paczfiko

2013-10-17, 23:08
ta fajnie a tusek dalej wali słowianinów

ziemniaken

2013-10-18, 19:10
Słabe. "Wysoko barki", mocna budowa ciała, temperament do bójek? Mam się bratać z kimś tylko dlatego, że jest Słowianinem? Ktokolwiek to napisał, powinien pójść spać i rozważyć raz jeszcze jakie głupoty powypisywał. Natomiast z jednym się zgodzę -nigdy ale to nigdy nie wolno dawać sobie w kaszę dmuchać.