18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

EdmundKemper

2013-10-16, 23:01

SharpSe

2013-10-16, 23:24
Oczywiście że nam bliżej do braci Rusinów, Slowaków, Azerów. Pewnie nie którym otworzysz oczy.

Dymekx

2013-10-16, 23:26
jabolmax napisał/a:

paczek1262, najlepiej stań pod wiatr i sam sobie napluj, jaki jest sens bycia dumnym z bycia Polakiem jesteś dumny że masz dwie nogi i ręce, nie liczy się to gdzie się urodziłeś ale to jakim człowiekiem jesteś i jakie wartości sobą reprezentujesz, podrośniesz to może zrozumiesz, że czasami może ci pomóc murzyn albo ciapaty a polski patriota cię oszuka i okradnie



Człowiek jest zwierzęciem stadnym, a my jako jedyne zwierzęta wykreowałyśmy kulturę, więc taka przynależność, patriotyzm nie jest czymś dziwnym. A paczek się sra bo wydaje mu się, że patriotyzm to obowiązek... Każdy idzie w swoją stronę, jeden zwartą wielką gromadą inny samotnie nikomu nie wadząc.

ja...........ax

2013-10-16, 23:27
tak przy okazji wy macie świadomość że Bułgarzy to zeslawizowani Turcy? już bliżej nam do Madziarów bo duża ich część to Słowianie którzy ulegli asymilacji

Achajos

2013-10-16, 23:48
Two Steps From Hell - False King
Jakby coś :)

ojtamchujtam

2013-10-17, 00:10
Słowiańscy bracia... pięknie to brzmi. Ale przełożenia w rzeczywistości nie widać. Pojedźcie do Lwowa i pochwalcie się Polskim pochodzeniem :idzwch*j: Wg mnie nie ma sensu patrzeć na to czy ktoś jest Ukraińcem, Finem, Niemcem, Rosjaninem czy Węgrem. Najważniejsza jest uczciwość. To całe narodowe pie**olenie prowadzi jedynie do wojen i ludobójstwa. Historia pokazała to już zbyt wiele razy. Trzeba się uczyć języków, robić interesy z kolegami z innych krajów i się bogacić. A zamożniejsi Polacy = lepsza Polska. A wspomniane wcześciej: skłonność do bójek i cwaniactwo to żadne zalety. No jak zaletą może być kłócenie się nawet nie tyle co Polaka z Rosjaninem co Polaka z Polakiem ? Jaką zaletą jest robienie w ch*ja Polaka przez innego Polaka ? WADY i to najch*jowsze z możliwych, bo nie dość że nie ma z nich żadnych korzyści, to teraz żyjemy na niższym pułapie niż tacy Niemcy na przykład. U nich mimo tego że na co dzień partie polityczne rywalizują ze sobą, to w sprawach kluczowych dla własnego państwa wszyscy głosują tak jak należy. U nas zawsze było z tym do dupy. I pisze to koleś którego pradziadkowie walczyli w AK. Pozdrawiam.

RavenRR

2013-10-17, 00:15
paczek1262 napisał/a:

Powinieneś jak najszybciej wyjechać z kraju, nie potrzebujemy tu lewactwa.


Jacy MY? Ty i Twoi koledzy spod bloku? Ja na przykład nie potrzebuję tutaj ultranacjonalistów, więc wyjedź stąd, ale już.

Temat byłby ok, gdyby był obiektywny, a tak to jest pie**olenie o wyimaginowanej potędze wielkiej rodziny Słowian.

Gienek666

2013-10-17, 00:17
Filmik fajny, ale zapytam skoro do Słowian skierowany, to po kiego wała napisy po angielsku? Niech mi ktoś logicznie wytłumaczy.

Mroziu

2013-10-17, 00:57
Od kiedy Macedończycy to Słowianie? Fakt, jesteśmy braćmi, ale nie zmienia to faktu, że w większości przypadków jesteśmy dla siebie największymi sk***ysynami, a już szczególnie ruskie wobec wszystkich. Dla mnie największymi braćmi są Węgrzy. Co jak co, ale kiedy jest problem to Węgier za Polakiem pójdzie. I ja za Węgry, tak samo jak za Polskę mógłbym umierać. Pozdro.

Cz...........ot

2013-10-17, 03:39
zniwiarz92 nie będziesz mi k***a mówił kto mi bratem, a kto nie. Tak generalizujesz, że zastanawiam się czy kiedykolwiek wpie**alałes kebaba.
Wk***iłeś mnie swoimi chamskimi/debilnymi odp. na pierwszej stronie.

ojtamch*jtam - dobrze gada.

to...........um

2013-10-17, 06:59
Taka dygresja:
Po pierwsze Polak Polakowi jest największym wrogiem. Duża część osób, która za chlebem pojechała na zachód, stara się nie ujawniać swojego pochodzenia, bo jak trafi na swojego, to dopiero zostanie wydymany. Więc proszę nie pie**olić o jedności Słowian, bo u siebie nie jesteśmy jednością.

Po drugie, jak chcesz wywlekać pochodzenie, to najpierw sprawdź, skąd się tu w ogóle wzięliśmy. Czy tego chcesz, czy nie, pochodzisz z Afryki. Po wypowiedziach wnioskuję, że Twój pradziadek miał jeszcze wiele wspólnego z małpą...

Jesteś produktem reformy szkolnictwa, więc nie dziwota, że nie znasz gramatyki, ortografii, historii, geografii. Po prostu baran. Dziękuję za uwagę.

dyfer080

2013-10-17, 07:27

Iście Goebelsowska retoryka , niewiele wspólnego z faktami historycznymi . Podobnymi zasadami kieruje się Macierewicz próbując wcisnąć kit o zamachu smoleńskim . Fakty , które nie pasują do założeń trzeba odrzucić .

8Preacher8

2013-10-17, 09:03
PaniMajor napisał/a:

Tematyką utraty tożsamości interesuję się od niemal dekady. Prócz szeroko rozumianej teraz "pogoni za Zachodem" ,warto zainteresować się jej genezą czyli obca wiarą ,która zdominowała tereny Słowian mieczem i stosem. Szlachetne słowiańskie piwko dla ciebie . SŁAWA !



za daleko z kuchni wylazłaś gary się same nie pozmywają. Przede wszystkim to ja jestem POLAKIEM a dopiero później słowianinem i jako Polak mam obowiązek pamiętać krew przelaną naszych rodaków przez innych braci słowian... nie chcę powrotu pogaństwa bo prawie od kiedy Polska stała się Polską to tu była jedna wiara. Zapytaj się braci spod Chocimia czy chcą powrotu pogaństwa.. jebie mnie zachód, ale jebie mnie też takie słowiaństwo jak na tym filmiku gdzie napisy po ang i francusku były poprawniej ułożone gramatycznie niż k***a polskie... powinno wam to dać do myślenia.