18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańskie braterstwo

zniwiarz92 • 2013-10-16, 18:40
Z góry za chaotyczną treść ale musiałem mój ból dupy gdzieś wypie**olić.

Codziennie słyszę w telewizji,że Polska blisko zachodu więc kulturę mamy zachodnią. Ale nie zapomnijcie skąd jesteście, jesteśmy Słowianami nie wstydźmy się tego. Wyróżnia nas temperament do bójek, mocna budowa ciała, wysoko barki, nie boimy się ryzykować, mimo wszystko wszystkie słowiańskie języki mają wspólnego przodka i wiele innych rzeczy o których inne kultury mogą nam zadrościć.



Każdy z nas z łatwością rozpozna Słowianina zagranicą to mamy w genach. Nie raz musieliśmy bronić się przed Szwedami(germanie) i przed zachodem. Nigdy nie upadliśmy nigdy się k***a nie poddajemy.

Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić. Jeżeli mamy k***a walczyć to tylko i wyłącznie dla słowiańskiej krwi, która jest najpotężniejsza i póki żyjemy nie zapomnij gdzie się urodziłeś, pamiętaj o symbolach!

Jebią mnie murzyni, amerykanie, włosi, germanie, chińczycy i inne gówna. Pamiętaj k***a kim jesteśmy nie idźmy jak stado baranów za zachodem.

rksrobert

2013-10-16, 20:31
Są dwie nacje. które uważam za braci. Są to Węgrzy i Serbowie. Walka ramię w ramię z chamami zza wschodniej granicy to trochę Cie poniosła ułańska fantazja. Tak samo czarnogórcy. Kiedyś to może byli tam Słowianie. Teraz jest to kraj w większości muzułmański. Słowianie stanowią w Czarnogórze malutki odsetek.

zniwiarz92

2013-10-16, 20:31
Większość Polaków jest genetycznie spokrewniona z Słowianami co znaczy że czujemy się nimi i nimi jesteśmy, nie proszę was o to żebyście się teraz przytulali z ruskami i innymi krajami (bo od zawsze kraje słowiańskie nie jednoczyły się).

Nawet nie świadomi tego mamy to w genach i to że teraz niektórzy z was hejtują mnie to jest już oznaką Słowiańska że nie dajecie sobie wmówić od razu pewnych rzeczy (dlatego tak często słowianie walczą i mają to we krwi).

Słowianie, co było rzadkością w średniowieczu, dbali o higienę. Każda wieś posiadała przynajmniej jedną łaźnię.

Słowianie zasiedlili Grecję (Peloponez), Kretę, Azję Mniejszą, Syrię, Półwysep Iberyjski, Maroko. Liczni Słowianie występowali w Egipcie. Poza tym osady słowiańskie znaleziono w Skandynawii, Islandii i w północnych Włoszech.

Skandynawowie przejęli od Słowian topór. Nawet nazwa pozostała ta sama taparoex

QKLUX

2013-10-16, 20:36
Nasza siła i nasze przekleństwo...

k***a, nie potrafimy walczyć o swoje dopóki nam ostatniej nadziei nie odbiorą - wtedy dopiero robimy się siłacze, zgarniamy pulę i gówno z tego mamy.
Lepiej jednak poszukać żydowskich korzeni (wszyscy je mamy) i z tą nacją się zadawać...
No chyba że górnolotne hasła są dla kogoś więcej warte niż własna dupa.

klmnf

2013-10-16, 20:38


oto pomnik słowiańskiego braterstwa!

Cryo

2013-10-16, 20:39
Tutaj szukaj sobie dowodów "słowiańskiego braterstwa"

Tarvil

2013-10-16, 20:41
Traktować ulgowo jakiś naród bo jest podobny genetycznie trochę bardziej niż inny? Raczysz żartować :D .

Na sympatię Polaków zasłużyli tylko Węgrzy, ci tak zwani "Słowiańscy bracia" tyle razy robili nam koło pióra że nie zasługują na nic więcej niż ci ten twój "Zachód".

PS: Polskie napisy w filmiku są kurewsko niegramatyczne.

snakeshake

2013-10-16, 20:41
Przede wszystkim pamiętajmy że jesteśmy Polakami :)

BongMan

2013-10-16, 20:44
zniwiarz92 napisał/a:


Tak dla przypomnienia że nasi bracia to tylko i wyłącznie:
Serbia, Czechy, Słowacy, Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Rusini, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy.


No, jeden kumaty! Od zawsze twierdziłem, że jakby Polska trzymała się z Rosją to wyszłaby na tym o wiele lepiej niż jak dołączyła do ch*jni europejskiej. Fakt, Ruscy niejednokrotnie w historii nam srogo doj***li, ale to i tak niewiele w porównaniu z tym, co zrobiły nam szwaby i zachód. Nasi sojusznicy podczas drugiej wojny nas bezczelnie zdradzili (bardzo dobry przykład ) , a teraz należymy do ich organizacji (ch*jni europejskiej), w której mamy gówno do powiedzenia, a w dodatku jesteśmy notoryczne dymani, wyzyskiwani, znieważani i wyśmiewani. Podczas gdy taka Białoruś, znajdująca się w strefie wpływów Rosji, ma całkiem dobrze. Rosja przynajmniej szanuje swoich sojuszników, a zachód pie**oli nas w dupę.

to...........um

2013-10-16, 20:50
Ci Słowianie z Bałkanów to nadal ludy barbarzyńskie. Rusek mi nie brat. Białorusini obojętni. Polak na Ukrainie jest dobrze kojarzony, ja dobrze kojarzę Ukrainki.

Ale polskiego języka nie znać to wstyd dla Polaka...

zniwiarz92

2013-10-16, 20:51
Widzę że większość z was ma już mózgi rozj***ne przez media że aż strach czytać komentarze, Katyń człowieku zostało napompowane mediami dlatego o tym wiesz. A np wiesz o tym że:

1. Chorwaci mają podanie ludowe, że pochodzą z terenów Polski, a wyemigrowali ok. VIII w.

2. Berlin, Drezno, Lipsk, Greifswald, Brema, Wolgast, i wiele innych miast niemieckich zostało założonych przez Słowian.

3. Religia słowiańska miała wpływ nie tylko na chrześcijaństwo (czy się to komu podoba czy nie ), co widać choćby w kilku pogańskich pieśniach przerobionych bez większego sensu na kolędy czy pieśni wielkanocne, ale także wywarło wpływ na inną religię - gnostycyzm, tworząc wraz z innymi wyznaniami (paulicjanizmem) bogomilstwo.

JESTEŚ słowianinem czy ci sie to podoba czy nie masz tylko i wylacznie przodków poganów, do XX wieku nadal stosowano metody słowiańskie wiec mi tu nie pie**ol o katyniu.

4. Zmarłym zostawiano w ustach monety na opłacenie podróży w zaświaty. Zwyczaj ten panował na wsi polskiej do poł. XIX w (świadczą o tym daty monet znalezionych w ustach zmarłych podczas wykopalisk).

5. Jeszcze w XX w na wsi polskiej traktowano słońce ze szczególna czcią. Prócz kłaniania się nie wolno było w jego kierunku pluć, wyrzucać śmieci. Słońce było nazywane okiem boga.

6. Choć Słowianie nie posiadali pisma (choć w tej sprawie nadal toczy się dyskusja) posiadali system liczenia oparty na karbach, czyli nacięciach na drewnie. System ten panował aż do XIX w. Niektórzy chłopi w tym czasie (wcześniejszych świadectw o tym nie mamy) potrafili tymi karbami na swoich laskach oznaczać nie tylko święta, ale i najważniejsze wydarzenia ubiegłych lat i koligacje rodzinne (kto nie wierzy niech sprawdzi Moszyńskiego Kultura ludowa Słowian, tam też konkretne przykłady).

7. Słowianie chętnie spożywali kiszonkę, co w tamtych czasach chroniło ich przed szkorbutem (ponownie dokonano tego odkrycia w XVIII w.).


Ciesin

2013-10-16, 20:57
Z wymienionych nacji, poza Chorwatami, cała reszta ma na nas solidnie wyj***ne. Z tego co zauważyłem, Chorwaci czują do nas pewną sympatię. Może to dlatego, że żyjemy daleko od nich i wpadamy tylko na wakacje, zostawić troche hajsu i powodu do śmiechu?

A jeśli chodzi o prawdziwie braterskie stosunki do Polaków, to tylko Madziarzy!

zniwiarz92

2013-10-16, 21:04
Ciesin

Człowieku mówisz o sympatii miedzynarodowej ? Ciekawe czy k***a wszystkich sąsiadów z bloku lubisz?
Kochasz ich i oddałbyś za nich życie?

Już wspomniałem byłem w 4 krajach słowianskich i wszedzie przyjeli mnie goscinnie,

Zastanowcie się ludzi o jakiej sympatii mówicie , jak niemcy nas gwalcili rabowali i zabijali to bylo dobrze? teraz tam k***a polowa moich kumpli ze szkoly jest . a jak katyn to ruscy zli i ukraincy niedobrzy...

nie byliscie nie widzieliscie nie rozmawialiscie wiec nie wypowiadajcie sie na tematy o ktorych slyszeliscie tylko w mediach i wam dziadek mowil ze rusek zly bo pobil babcie.

habumbabum

2013-10-16, 21:06
Polska jest państwem Europy Wschodniej. czyli bieda i wyjeżdżanie na zachód za chlebem. jak mam trzymać z innymi biednymi krajami Europy Wschodniej to mam wyj***ne.

Samudaripen

2013-10-16, 21:11
O widzę, że mamy tu odch*ja 12letnich narodowców i znawców rasy :D

Kuriki

2013-10-16, 21:11
Po przeczytaniu waszych (all up "The Slaves Brothers") komentów stwierdzam, że do mojego komentarza doskonale pasuje ten film poniżej;


zniwiarz92 napisał/a:

Pamiętajcie CAŁY zachód jebie nas bo wszyscy mamy słowiańską krew która nie da z siebie popychadła zrobić.


A Ty pamiętaj, że jebie się tylko tego kto daje się j***ć. I czemu "nas"? Nie wrzucaj mnie do wora ze sobą. Nie ma "nas". Są jednostki. Jeden jest cipą i da się wykorzystywać, drugi jest zaradny i sobie dobrze radzi przy czym wykorzystać się nie daje. Jeden zwala winę na zły świat, który go chce j***ć i ograbić, a drugi zwyczajnie bierze ze świata co mu potrzebne i żyje.

A wiesz co robią normalni, zajmujący się swoim życiem, nie biorący wszystkiego na serio, dupy bólu nieposiadający ludzie? Śmieją się z tekstów takich jak; "wszyscy nas jebią w dupę", "a Słowian to cała reszta chce wykończyć" , "a Polaków to za granicą tylko r*chają w dupsko i wykorzystują za ch*jową pensję", "a Polacy to robią za półdarmo i się upadlają", "a nas to nie szanują" etc.

Po pierwsze to trzeba wyjść z tego ciemnogrodu myślowego i przestać patrzeć na resztę świata jak na potwora co to tylko czyha na niewinne słowiańskie waleczne duszyczki. Po drugie, trzeba zacząć mieć szacunek do siebie i znać swoją wartość- ale nie w sensie "ja jestem wielki pan a reszta to bydło bez honoru". Po trzecie, nie żyć historią- jak kupuję grę albo rozmawiam np z Niemcem to nie zaczynam się zastanawiać czyj przodek na jakiej wojnie do kogo strzelał; i takie zachowanie mi na dobre wychodzi.

A co do filmiku to; FACEPALM, k***a. O, taki wielki