18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


Grymson

2023-03-21, 14:34
Will70 oraz Darek1234 chcialem tylko dodac ze sralem waszym matkom do ryja jak byly z wami w ciazy. Chwala Wielkiej Polsce. Smierc banderowcom i ich przydopasom!!!

Albixx

2023-03-21, 15:03
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



wypraszam sobie, nie jestem żadnym ruskim trollem a to co napisałem tyczy się osób z filmiku, nie wszystkich ukraińców,

slipec

2023-03-21, 15:21
Słyszę ruskich szmat wycie. Ależ znakomicie. j***ć czerwoną dzicz i tych co im wtórują. Pedały z Olgino się uruchomiły.

xxmercy

2023-03-21, 15:22
ukraińcy są moimi panami, ruscy do budy

docent69

2023-03-21, 15:40
co "slava ukraina" ku*asie, ? co jest kufa, ? :D
obejrzyj sobie filmiki, jak polskie dzieci okładają inne dzieci w niemczech czy irlandii.

Qrulsromu

2023-03-21, 15:47
slipec napisał/a:

Słyszę ruskich szmat wycie. Ależ znakomicie. j***ć czerwoną dzicz i tych co im wtórują. Pedały z Olgino się uruchomiły.



słysze banderowskich śmieci wycie , znakomicie , niech was tam kacapy r*chają ile wlezie

Adae

2023-03-21, 16:25
Szkola lamusow. Ukraincy to Slowianie nie zniszczeni ciotowstwem z zachodu. Lamusiarstwo z Polski centralnej i poludniowej to przy nich jak owce przy wilkach.

W moim miescie Ukraincy chodza poukladani, bo kazda ich niesnaska roznosi sie po ludziach, a pozniej wszyscy z nich poza skrajnie pokornymi zbieraja tego efekty w postaci wpie**olu i opluwania.

Grymson

2023-03-21, 16:40
Adae napisał/a:

Szkola lamusow. Ukraincy to Slowianie nie zniszczeni ciotowstwem z zachodu. Lamusiarstwo z Polski centralnej i poludniowej to przy nich jak owce przy wilkach.
W moim miescie Ukraincy chodza poukladani, bo kazda ich niesnaska roznosi sie po ludziach, a pozniej wszyscy z nich poza skrajnie pokornymi zbieraja tego efekty w postaci wpie**olu i opluwania.



Tak tak, a pozniej tata wyciagnal ch*ja z buzi, smoki zniknely i sie obudziles :)
Od polski poludniowej to wrotkuj...

Will70

2023-03-21, 16:55
Grymson napisał/a:

Will70 oraz Darek1234 chcialem tylko dodac ze sralem waszym matkom do ryja jak byly z wami w ciazy. Chwala Wielkiej Polsce. Smierc banderowcom i ich przydopasom!!!



Ty smarku mogłeś co najwyżej srać w pieluchy swojej przybranej "matce" gejowi, który walił cię w dupę kijem od szczotki z kibla. Szkoda czasu na ciebie frajerze.

:mrgreen:

Adae

2023-03-21, 16:58
Grymson napisał/a:

Tak tak, a pozniej tata wyciagnal ch*ja z buzi, smoki zniknely i sie obudziles
Od polski poludniowej to wrotkuj...



Wroclaw i Krakow to miasta ciot. Odkad pamietam krakusy lamusy boja sie nawet gdy maja przewage 5 do 1 i bez sprzetu sraja po gaciach gdy tylko na nich spojrzysz. Typowe parobasy. To samo w Katowicach. A jeszcze lepsza petarda sa ludzie z mniejszych miast osciennych, ktorzy sa parobasami tych parobasow.

Makulata

2023-03-21, 17:12
Will70 napisał/a:

Ty k***a świński miocie zdaj sobie sprawę, że każda złotówka wydana na wsparcie dla Ukraińców w tej wojnie jest warta milion. pie**olony patusie. Już widzę jak byś kwiczał jakby pierwsza bomba rozj***ła twoją psią budę i twój rower. Zrozum to sk***ialy młokosie. Im więcej Ukraińcy wytłuką tej ruskiej zarazy, tym twoja parszywa dupa jest bezpieczniejsza. Ale tak naprawdę wciąż wszystko może się wydarzyć. Więc zapie**alaj na strzelnicę i ucz się strzelać, bo może ci się przydać, ruski j***ny trollu. Właśnie pogoniłem jedną pie**olnietą z rodziny i kazałem jej wypie**alać, bo mi podsyłała jak to Ukraińcy dobrze sobie żyją w Polsce. j***na głupia suka.
pie**ol się łajzo parchata.



Ukraińcy sami są ruską zarazą, ty j***na amebo.

Ziebaj

2023-03-21, 17:17
Ja pie**ole jaki tu wysyp kochanków ukrów. Dywany im rozlozcie czerwone na powitanie. A kazdy kto ma odmienne zdanie jest ruską onucą albo trollem, juz k***a swojego zdania mieć nie mozna. Od kąd przez nich zaczely sie problemy z miejscami w zlobkach przedszkolach, nawet k***a w bankach byli puszczani poza kolejnoscią bo rządzący sraczki dostali na ich punkcie, ch*j im w dupe. Polske stac na przyjecie 300tys uchodzcow, nie 3mln i to tych potrzebujacych nie patoli i szukajacych wrazen. Nasza gospodarka nie wystrzelila w kosmos, a raczej pikuje i bezrobocie bedzie roslo wiec tania sila robocza bez kwalifikacji nie jest nam niezbedna, wiec to pie**olenie jak oni nam ratują gospodarke jest mocno na wyrost. I te walki z 500 plusami co jezdzili w ta i z powrotem i ciagneli zasilki, przejzykcie na oczy co poniektorzy.

dżonyłojlker

2023-03-21, 17:27
Ziebaj napisał/a:

Ja pie**ole jaki tu wysyp kochanków ukrów.



Bo to są ukraińce we własnej osobie. sp***olili z UPAdliny w 2014 do Polski, jak szczury z tonącego okrętu. Od tego czasu nauczyli się pisać i napie**alają tu swoją sk***iałą propagandę.

Kojot666

2023-03-21, 17:50
Moja kobieta jest nauczycielką. W jej szkole doj***li tyłu małych Ukraińców, że wszystkie klasy są po 30-35 osób.
Małe ch*je w ogóle się nie asymilują, bo uważają że niedługo wrócą do siebie, na lekcji nie robią nic oprócz darcia ryja. Na przerwach stworzyli coś w rodzaju gangu, w końcu jest ich prawie setka i czują się pewnie. Na korytarzach nawet doniczkami rzucali w ludzi.
Urząd miasta po protestach rodziców i nauczycieli zaczął ich rozrzucać po innych szkołach, w tym wiejskich, żeby się znowu nie grupowali.
Jeśli ktoś myśli że to pojedyncze przypadki to jest k***a w grubym błędzie

Suber

2023-03-21, 17:51
Przykry widok, ale nie ma co sie dziwic, kiedys problemy rozwiazywalo sie solowką , i zaden obcy nie mial prawa w szkole brykac bo wpie**ol by gwarantowany, a teraz same p*zdusie ze nawet za swoim nie staną. Ot pokolenie p*zdeczek w rurkach.