18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


Gonwiarz

2023-03-21, 21:50
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



No nie wszyscy, ale duża część. Tak samo w Rosji znajdą się tacy co są normalni i jest ich całkiem sporo, ale wygodniej mówić, że każdy przypadek zj***nego rosjanina jest potwierdzeniem reguły.

ellan77

2023-03-21, 22:00
Co ty chcesz chlopaczku przypominać o latach 80-90 w niemczech ? bez epittów ublizających w twoją wątłą stronę. Skórcę jak mogę, polaczki w latach 80 NRD/RFN cichutko jak muszki siedziały, do szkoły poszedł dzieciak którego rodzic dostał zieloną kartę i pracę legalną, a nie jak te łazęgi z ukrainy, bez niczego z mordą rozdartą.

ja_nemo

2023-03-21, 22:05
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



Nie pie**ol. Kabani są tacy sami jak ruscy to jest jeden ch*j i wypie**alaj z tymi onucami.

Shizol

2023-03-21, 22:09
Każdy martwy ukr i rusek to plus dla Polski. Powinniśmy zamknąć granicę na początku tej wojny i wysyłać tylko sprzęt ale też ufundowany za hajs unijny albo amerykański. Polska gospodarka nie wytrzyma ustw unijnych, sponsorowania wojny i przyjmowania wielce poszkodowanych. Każdy ukr którego byśmy nie wpuścili mógłby przyjąć kule. Pozatym dalej powinniśmy kupować gaz od ruskich mam dość płacenia żeby wania i saszka mogli żyć dzień dłużej.

uzytkownik609

2023-03-21, 22:27
SonikHvH napisał/a:

Jeszcze k***y żyją za nasze pieniądze. Ja bym sie wstydził
za byciem dezerterem.



Ty zdrowy jesteś? Ile oni mogą mieć lat na tym nagraniu xd
Leczcie sie

PabloPablo24hdyc napisał/a:

Wiencej gości !



Uchodźców

Tak, w Polsce brakuje ludzi więc powinniśmy przyjmować wykształconych j atrakcyjnych ludzi do uzupełnienia braków w lukach naszej demokracji. A Ukraincom blisko do typowego polaka, bardzo łatwo się asymilują.
Fajnie ze widzisz ten problem a nie jak ta banda idiotow krzycząca WOŁYŃ!

PabloPablo24hdyc napisał/a:

Wiencej gości !



Uchodźców

Tak, w Polsce brakuje ludzi więc powinniśmy przyjmować wykształconych j atrakcyjnych ludzi do uzupełnienia braków w lukach naszej demokracji. A Ukraincom blisko do typowego polaka, bardzo łatwo się asymilują.
Fajnie ze widzisz ten problem a nie jak ta banda idiotow krzycząca WOŁYŃ!

jjzz26 napisał/a:

Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.
Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.



Łeb to masz ty i twoje szczurze plemie

focusek

2023-03-21, 22:34
hahaha pryszczate ryjki z sadistica dalej beda urkow bronic, co za cioty. Te urki to takie same k***y jak ruskie. I ni ch*ja to nie nasza wojna a kto mowi inaczej to ch*j mu do japy i dupy

Will70

2023-03-21, 22:46
ellan77 napisał/a:

Co ty chcesz chlopaczku przypominać o latach 80-90 w niemczech ? bez epittów ublizających w twoją wątłą stronę. Skórcę jak mogę, polaczki w latach 80 NRD/RFN cichutko jak muszki siedziały, do szkoły poszedł dzieciak którego rodzic dostał zieloną kartę i pracę legalną, a nie jak te łazęgi z ukrainy, bez niczego z mordą rozdartą.



Chłopaczka to masz u szewca, małolacie. Z szacunkiem do starszego. To ty ch*ja wiesz co odpowrdalali i dalej odpie**alają rodacy za granicą. Ale nie jeździsz to nie wiesz. Rozumiem

:mrgreen:

Kojot666 napisał/a:

Moja kobieta jest nauczycielką. W jej szkole doj***li tyłu małych Ukraińców, że wszystkie klasy są po 30-35 osób.
Małe ch*je w ogóle się nie asymilują, bo uważają że niedługo wrócą do siebie, na lekcji nie robią nic oprócz darcia ryja. Na przerwach stworzyli coś w rodzaju gangu, w końcu jest ich prawie setka i czują się pewnie. Na korytarzach nawet doniczkami rzucali w ludzi.
Urząd miasta po protestach rodziców i nauczycieli zaczął ich rozrzucać po innych szkołach, w tym wiejskich, żeby się znowu nie grupowali.
Jeśli ktoś myśli że to pojedyncze przypadki to jest k***a w grubym błędzie



pie**olenie takie samo jak to, że polacy gwalcili ukrainki zabierając je spod granicy z Przemyśla. Tak samo ruskie k***y za kasę wrzucały w sieci takie teksty. A bezmózgie barany roznoszą takie "newsy" po sieci i zaczynają imvecyle z IQ buraka w to wierzyć. Bo sami myśleć nie potrafią. Żałosne to. Ja już się poddałem, bo tyle dzbanów, że szkoda nerwów. Mam zamiar w wieku 53 lat wyj***ć z tego k***idołka do jakiegoś miłego kraju nad morzem sródziemnym. A ta banda razem z pisem niech tu zdycha w tym szambie. Zostaną samo ciemni "wielcy polacy"... którym nie chciało się chodzić do szkoły, czytać książek i cokolwiek w życiu zrobić ze sobą. ch*j im w dupę

motylekwbrzuchu napisał/a:

Taka z wami rozmowa... Miał być stepanbandera69. Nas ch*j obchodzi wasza ruska wojna domowa. A ty jesteś niezły bystrzak - postawiłeś mi piwo pod takim chamskim pastiszem, kpiną z waszej banderowskiej propagandy, za mądry to ty nie jesteś, saszka.



Wierz mi, że piwa to byś ode mnie ni3 był w stanie przełknąć, z wyj***nymi jedynkami. Może coś kliknąłem przeglądając stronę w telefonie, ale nie podniecaj się. Jesteś dla mnie nikim tak jak wcześniej

:mrgreen:

dżonyłojlker

2023-03-21, 23:27
Will70 napisał/a:

Wierz mi, że piwa to byś ode mnie ni3 był w stanie przełknąć, z wyj***nymi jedynkami. Może coś kliknąłem przeglądając stronę w telefonie, ale nie podniecaj się. Jesteś dla mnie nikim tak jak wcześniej



Co, może jeszcze widłami chciałbyś mnie poczęstować, albo siekierą, przyznaj się saszka, chciałbyś, macie to we krwi. Nic przypadkiem nie kliknąłeś, po prostu wziąłeś to na serio. Jakbym napisał wprost "rezać lachów", to byś z podnietki strzepał sobie dzyndzel.

Szary_Jeleń

2023-03-21, 23:30

No-idea

2023-03-21, 23:52
Will70 ma rację, W klasie mojego syna jest ukrainiec. I jest fajnym, spokojnym dzieckiem.
Napierniczanie pod byle pretekstem na całą nację to dokładnie to samo co zrobli Niemcy z Polakami w latach 80 i 90. I pokolenia miną póki to się nie wykasuje, ale sie nie wykasuje bo nadal tam jeżdzą debile - z moje roboty do niemiec na tzw "wsparcie" pojechało kilkadziesiąt osób na 6 tygodni. Pokradni ku*asy i dz**ki nawet czajniki i poduszki z pokoi hotelowych, hotel potem dzwonił do firmy żeby zwrócili im poniesione straty. I potem co - Polak - złodziej. Bo jakas grupa patoli zrobiła co zrobiła.

boguslaw1234

2023-03-22, 00:38
O k***a, ale komentarzy się wyj***ło pod filmikiem.
A i ch*j nawet mnie nie dziwi, że 80% ze zj***nych sadoli napisze, że dziecko p*zda/rurkowiec/jeden przypadek na milion i bla bla, wszystko wina Polaków, a upadlińce zajebiste ludzie.
Honoru to wy k***y za grosz nie macie. Dajcie się r*chać upadliniakom dalej, a pomoc ta wyjdzie wam bokiem prędzej niż wam się wydaje!

czempion

2023-03-22, 00:46
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Zawsze znajdzie się jakiś indoktrynowany przez antypolaków parafian jak ty, który napisze właśnie taki komentarz. Ta patologia powinna dostać liście na swoje puste łby i każde takie zachowanie powinno być piętnowane i koniec tematu. A ty wyjeżdżasz z jakimiś argumentami z dupy, srając w swoje gniazdo. Już to widzę jak niemiaszki w sytuacji, którą opisujesz, biją się w piers za to co nam zrobiły podczas II WŚ. Albo inne państwa Europy zachodniej obsrywaja swój kraj za kolonializm, niewolnictwo itd.

Will70

2023-03-22, 01:08
czempion napisał/a:

Zawsze znajdzie się jakiś indoktrynowany przez antypolaków parafian jak ty, który napisze właśnie taki komentarz. Ta patologia powinna dostać liście na swoje puste łby i każde takie zachowanie powinno być piętnowane i koniec tematu. A ty wyjeżdżasz z jakimiś argumentami z dupy, srając w swoje gniazdo. Już to widzę jak niemiaszki w sytuacji, którą opisujesz, biją się w piers za to co nam zrobiły podczas II WŚ. Albo inne państwa Europy zachodniej obsrywaja swój kraj za kolonializm, niewolnictwo itd.



Co ty k***a małolacie możesz wiedzieć o indoktrynacji, baranie? Kłapiesz dziobem na tematy o których czytałeś wsioku tylko na stronach konfederacji albo innego gówna i myślisz że masz jakąś wiedzę. Żyłeś w czasach, kiedy brak kasy był twoim największym problemem. Ale jak ruskie k***y przyjebią ci kiedyś w ten głupi łeb to się ockniesz. W wojsku nie byłeś, o ruskich bazach np. w Legnicy nie masz pojęcia, a komuna kojarzy ci się z hipisami. j***ć was. Zasługujecie na pis i na wojnę z ruskimi. Żeby wam te naiwne puste łby rozj***li. Nauczycie się wtedy myślenia. ku*asiarze. Nie umiecie nawet czytać. Nigdzie nie napisałem czy to dobrze, czy źle że ukr doj***ł małolatowi, bo za ch*ja nie wiem jaki był powód. A wy k***a wiecie. A niejednemu szczawiowi w tym kraju sam bym doj***ł. Dla zasady. Chociaż są młodzi ludzie zasługujący nawet na szacunek takiego zgreda jak ja. Wiem. Znam. Umiem to ocenić i docenić.

:lol:

CzerstWybut

2023-03-22, 02:12
Japie**ole ale wylew gówna tępaków, aż sie nie chce tu przebywać jak widzi ten wylew trolarskiego ruskiego gówna i psudo polski patriotów z IQ 60