18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


ratford

2023-03-21, 09:40
PapcioChmiel napisał/a:

Nie to żeby do Ukrów pałał szczególnym uczuciem ale wygląda to na ruską wrzute. Na fali filmików z młodocianymi fighterami młody Ukr z pewnością poniesie konsekwencje. Osobiście cieszę się, że jest ich tu tak dużo. Budują nam domy i drogi, przywożą paczki. Wiadomo, wyrwani z dziczy muszą się oswoić ale to i tak o niebo lepiej niż by mieć ciapatych czy czarnych nierobów gangusów.



w moim bloku wprowadziło się sześciu młodych ukrów, sranie na klatce, rzucanie butelkami z balkonów, powybijane szyby.

W ogóle się nie cieszę, że ich tylu tu jest. pie**ole te twoje paczki i domy. Wolałem mój spokój.

darek1234

2023-03-21, 09:40
Arashi91 napisał/a:

Skąd wiem? Bo przez 3 lata robiłem w wydziale spraw cudzoziemców.



W dupie byłeś, gówno widziałeś, a na pewno nie widziałeś jak Ukraińcy zapie**alają na polskich polach czy w budownictwie. Zapie**alają, nie pracują. W moim mieście, kilkunastu pracowników wybudowało obok mnie kilkanaście bloków w przeciągu 2 lat, o innych inwestycjach tej ekipy nie wspominam. Pracowałem u kolegi doraźnie w polu i widziałem różnicę między pracą Polaków i Ukraińców. Lepiej napisz o polskiej patologii, która od zawsze siedzi na zasiłkach, a dzięki PiSowskim głupkom patologia czuje się jeszcze lepiej mając za co pić i tym bardziej nie pracować. Poczytaj ile biorą patologiczne rodziny z MOPSu/GOPSu i od samorządów, a potem zastanów się dlaczego biorą więcej za nieróbstwo niż para małżeńska, która zapie**ala na cały etat.
Dzięki takim pożytecznym głupkom jak Ty, Polacy nigdy nie zmienią podejścia do historii, tak samo jak banderowskie matoły podejścia do Polaków. Idź chłopie przewietrz dupę, bo pie**olisz jak głupek i ch*ja się znasz

Arashi91

2023-03-21, 09:49
darek1234 napisał/a:

W dupie byłeś, gówno widziałeś, a na pewno nie widziałeś jak Ukraińcy zapie**alają na polskich polach czy w budownictwie. Zapie**alają, nie pracują. W moim mieście, kilkunastu pracowników wybudowało obok mnie kilkanaście bloków w przeciągu 2 lat, o innych inwestycjach tej ekipy nie wspominam. Pracowałem u kolegi doraźnie w polu i widziałem różnicę między pracą Polaków i Ukraińców. Lepiej napisz o polskiej patologii, która od zawsze siedzi na zasiłkach, a dzięki PiSowskim głupkom patologia czuje się jeszcze lepiej mając za co pić i tym bardziej nie pracować. Poczytaj ile biorą patologiczne rodziny z MOPSu/GOPSu i od samorządów, a potem zastanów się dlaczego biorą więcej za nieróbstwo niż para małżeńska, która zapie**ala na cały etat.
Dzięki takim pożytecznym głupkom jak Ty, Polacy nigdy nie zmienią podejścia do historii, tak samo jak banderowskie matoły podejścia do Polaków. Idź chłopie przewietrz dupę, bo pie**olisz jak głupek i ch*ja się znasz



Srają, a nie zapiedalają. Ich jedyna wartość jest taka, że potrafią pracować na średniowiecznej maszynerii. Polskie zakłady miały dwie opcje - wejść w XXI wiek, kupić zaawansowane tokarki, obrabiarki (i dowolne inne maszyny przemysłowe czy rolnicze), albo ściągnąć tanią siłę roboczą do obsługi staroci z lat 50, 60 i 70. Polacy wybrali to drugie. Byłeś kiedyś w jakiejś "typowej" polskiej małoskalowej fabryce? Np. materiałów budowalnych? Tam chodzą maszyny z instrukcjami pisanymi cyrylicą i produkowanymi w ZSRR za Stalina. Do takich maszyn nie masz wyjścia i musisz dzisiaj ściągać robotników ze wschodu, bo Polacy w szkołach dawno kształcą się na nowych i takiego szrotu nie obsłużą. Dlatego Ukry mają branie. A czy zapie**alają? Wolne żarty - po prostu nie ma alternatywy. Pracują jak wszyscy w byłym bloku wschodnim, byle jak, byle co. Mój sąsiad zatrudnił Ukra na tira. Tira już na pierwszym kursie zostawił przy drodze, ukradł gps, radio i narzędzia. Nikt go więcej nie widział, bo Policja ich nie ściga - nie ma jak. Przekraczają granicę do domu i nie ma opcji ich namierzyć. Sam w dupie byłeś i gówno widziałeś. Patologiczne rodziny z definicji są patologiczne - to margines. To nie jest norma w Polsce.

Antoni79

2023-03-21, 09:55
Chłopaki młode mają to do siebie, że czasem muszą się poszarpać. Normalne i zdrowe. Narodowość nie ma nic do rzeczy.

W Warszawie w firmach, gdzie są potrzebni fizyczni nie chcą Polaków. Znajoma ma firmę sprzątającą. Nie ma ani jednego Polaka na 30 osób, które zatrudnia. Czasem kogoś z urzędu pracy podesłali. Zazwyczaj polska zachlana menelica z socjalnego bloku z roszczeniami. Bo ona tak wcześnie nie przyjedzie, bo tego nie będzie robić. Wątpy jeszcze przed rozmową. Na rozmowie do niej że badania wysokościowe, bo po drabinie, badania lekarza medycyny pracy i taka kandydatka wybiegała oburzona, bo co ona chce. Warszawa dla mnie to żule z blokowisk, kredyciarze na diecie, słoiki z apartamentami 35 metrów kupione za grube hektary rodziców, pedalstwo, rozwydrzenie i głupota. Warszawiacy dziś są bezradni jak dzieci. Nie radzą sobie z najmniejszymi problemami. To miasto żyje dzięki Ukraińcom. Bez nich by upadło, utonęło we własnych śmieciach i własnym szambie.

Parkometr

2023-03-21, 09:57
jjzz26 napisał/a:

Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.
Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.



Co ty odklejeńcu pie**olisz. Sytuacja jakkolwiek nie powinna mieć miejsca, ale to zupełnie nie odzwierciedla stosunku Ukraińców do Polaków. Sadisticowe buraczki jak zwykle już osądziły i wykazały się swoim bezmóżdżem, o czym świadczą komentarze.
Posłuchajcie sp***oliny umysłowe. Nie oczekuję, że cokolwiek zrozumiecie, ale przyjmując do siebie 2 miliony Ukraińców zawsze trafi się kilka przypadków takiego zachowania. Szczególnie wśród gówniarzy, którzy nie mają zbyt rozbudowanego aparatu poznawczego. Niedawno widzieliśmy sceny z Zamościa, czy innych miejsc, gdzie to młodzież Polska wykazywała się agresją. Czy to daje obraz całego przekroju młodzieży? Czy to oznacza, ze wszystkich polaczków trzeba deportować na bezludną wyspę?

Jesteście k***a tak tępi, że jest mi wstyd za własny naród czytając takie komentarze totalnych przygłupów. I jeszcze te testy, żeby Ukraińcy wypie**alali na front... Zapewne tego też nie wiecie, ale nie każdy ma ochotę być mięsem armatnim. Nie każdy jest gotów zginąć, bo tego wymaga ojczyzna. Ludzie mają rodziny, majątki, pieniądze i chęć do życia.

Możecie sobie szczekać pajace, możecie się że mną kłócić, ale zanim wyprodukujecie te swoje nielogiczne wysrywy to weźcie się za jakąś książkę, jakiś artykuł naukowy, zapoznajcie się z podstawami socjologii. Cokolwiek. Bo póki co to niewiele różnicie się od negroidów - ten sam stopień zaawansowania aparatu poznawczego.

A młody Ukrainiec powinien spotkać się z konsekwencjami za swoje zachowanie. Mam nadzieję, że w szkole pracuję jakiś dobry psycholog, który pomoże młodzieży nabrać szacunku do siebie.

A wy tępe buraczki wracajcie do swoich nor, odetnijcie sobie kabel od internetu to przynajmniej świat się nie dowie, żeście sp***oliny umysłowe

skywalker75

2023-03-21, 09:59
Arashi91 napisał/a:

Skąd wiem? Bo przez 3 lata robiłam w wydziale spraw cudzoziemców.



Chyba na Łubiance w moskwie gdzie robiłeś to ty co najwyżej loda oficerowi prowadzącemu...

:mrgreen: historia jak słynne listy czytelniczek w gazecie wyborczej... Trzeba mieć deficyt intelektu żeby w te wasze opowiesci wierzyć

:roll:

Nikt_nie

2023-03-21, 10:00
Ciekawe czy zobaczymy to w teleexpresie?

coolfilip2

2023-03-21, 10:02
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.


Co niby robili Polacy w Niemczech? Może raczej ci Niemcy robili w Polsce swojego czasu? Sam tam kradłem auta i najlepsze jest to, że za okoliczność łagodząca niemiecki sąd uznał mój młody wtedy wiek i tłumaczenie, ze skoro polski rząd nie potrafi doprosić się o reperacje wojenne, postanowiłem swoją cześć odebrać na własna rękę. 5,5 miesiąca aresztu i i pół roku w zawieszeniu na 2 lata xD



:mrgreen:



:-o



:mrgreen:

Takafura

2023-03-21, 10:06
Nikt_nie napisał/a:

Ciekawe czy zobaczymy to w teleexpresie?



Tak, w RosjaTV ;)

ra0mir

2023-03-21, 10:13
I tak ruskie k***y są najgorsze :)
A polskiej młodzieży przyda się trochę wpie**olu żeby się ogarnęli :)

Pizdus

2023-03-21, 10:14
j***ć was ukraińskie trolle

Parkometr

2023-03-21, 10:24
Arashi91 napisał/a:

Srają, a nie zapiedalają. Ich jedyna wartość jest taka, że potrafią pracować na średniowiecznej maszynerii. Polskie zakłady miały dwie opcje - wejść w XXI wiek, kupić zaawansowane tokarki, obrabiarki (i dowolne inne maszyny przemysłowe czy rolnicze), albo ściągnąć tanią siłę roboczą do obsługi staroci z lat 50, 60 i 70. Polacy wybrali to drugie. Byłeś kiedyś w jakiejś "typowej" polskiej małoskalowej fabryce? Np. materiałów budowalnych? Tam chodzą maszyny z instrukcjami pisanymi cyrylicą i produkowanymi w ZSRR za Stalina. Do takich maszyn nie masz wyjścia i musisz dzisiaj ściągać robotników ze wschodu, bo Polacy w szkołach dawno kształcą się na nowych i takiego szrotu nie obsłużą. Dlatego Ukry mają branie. A czy zapie**alają? Wolne żarty - po prostu nie ma alternatywy. Pracują jak wszyscy w byłym bloku wschodnim, byle jak, byle co. Mój sąsiad zatrudnił Ukra na tira. Tira już na pierwszym kursie zostawił przy drodze, ukradł gps, radio i narzędzia. Nikt go więcej nie widział, bo Policja ich nie ściga - nie ma jak. Przekraczają granicę do domu i nie ma opcji ich namierzyć. Sam w dupie byłeś i gówno widziałeś. Patologiczne rodziny z definicji są patologiczne - to margines. To nie jest norma w Polsce.




Doprawdy? A kto serwisuje te maszyny? Kto produkuje do nich podzespoły? Europejskie standardy są zupełnie inne od radzieckich i żadna europejską firma nie produkuje części do takich maszyn. Tego po prostu na rynku nie ma. A jakoś ciężko mi uwierzyć, że te maszyny pamiętają czasy Chruszczowa i nadal są sprawne

Syriush79

2023-03-21, 10:26
Nikt nie ma do Nas szacunku , bo sami do siebie nie mamy szacunku.

Kto na to pozwala. Za moich czasów (lata 90te) synek już by był skopany, tak, że nawet by nie pomyślał, że może wrócić z kolegami lbo się komuś poskarżyć.
A tak my im pozwalamy na wszystko a oni to wykorzystują, nic mu nie zrobią z powodu poprawności politycznej.

royal86

2023-03-21, 10:30
Geraldinio napisał/a:

Taki z niego banderowiec, jak z ciebie złodziej samochodów.
Obecnie w Polsce przebywa ok pół miliona dzieci ukraińskich, zacznę się dopiero martwić, jak takich filmików będziesz wstawiał 100 dziennie.



Od czasów juszczenki śpiewanie piosenek o banderze w szkołach było obowiązkowe a na całej ukrainie panuje kult bandery. Śmiało można nazwać ich Banderowcami, bo Banderę uważają za bohatera narodowego jako naród, nazywając jego nazwiskiem setki ulic, stawiając setki pomników, organizując krajowe święto bandery, śpiewając piosenki o banderze. Banderowiec to zatem uproszczenie dotyczące członka narodu wielbiącego swojego bohatera Banderę, dla nas, Rosjan, Węgrów - zbrodniarza i bandytę

Qrulsromu

2023-03-21, 10:38
Geraldinio napisał/a:

Taki z niego banderowiec, jak z ciebie złodziej samochodów.
Obecnie w Polsce przebywa ok pół miliona dzieci ukraińskich, zacznę się dopiero martwić, jak takich filmików będziesz wstawiał 100 dziennie.



Jak będzie ich 100 dziennie t ty polusie będziesz w norze ze swoimi gówniakami siedział bojąc się na powierzchnie wyjść .

Geraldinio napisał/a:

Jebie onucą na kilometr. Tak z ciekawości, pożyteczny idiota, czy najemnik wagnera?



jebie banderowską onucą ci z pyska

DR.SYKULSKI napisał/a:

Ale ruska trollownia w komentarzach. Biura w petersburgu pracują na pełnych obrotach!!!!



ile hrywien za komentarz onuco z kijowa?\