18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


Kutafon30

2023-03-21, 10:40
Ja tam niesłysze ukraińskiego tylko typowy język rosyjski

darek1234

2023-03-21, 10:41
royal86 napisał/a:

Od czasów juszczenki śpiewanie piosenek o banderze w szkołach było obowiązkowe a na całej ukrainie panuje kult bandery. Śmiało można nazwać ich Banderowcami, bo Banderę uważają za bohatera narodowego jako naród, nazywając jego nazwiskiem setki ulic, stawiając setki pomników, organizując krajowe święto bandery, śpiewając piosenki o banderze. Banderowiec to zatem uproszczenie dotyczące członka narodu wielbiącego swojego bohatera Banderę, dla nas, Rosjan, Węgrów - zbrodniarza i bandytę



Setki, a nie miliony? U nas nazywa się to Buryzm, od Burego, który mordował kobiety i dzieci białoruskie. Toż to był bohater! W sam raz dla takich jak Ty.

Arashi91 napisał/a:

Tam chodzą maszyny z instrukcjami pisanymi cyrylicą i produkowanymi w ZSRR za Stalina.



Jeszcze większej bzdury tu nie czytałem. Ty jesteś Polak, ale chyba zaczynający się na literę "r", jak ruSSek. Jednak gówno wiesz

Qrulsromu

2023-03-21, 10:41
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



wszyscy nie , ty i twoja stara tak.

ko...........wy

2023-03-21, 10:47
Geraldinio napisał/a:

Jebie onucą na kilometr. Tak z ciekawości, pożyteczny idiota, czy najemnik wagnera?



najemnik twojego chłopaka... wyjmij ku*asa z mózgu, ok?

tanhayi

2023-03-21, 10:56
SonikHvH napisał/a:

Jeszcze k***y żyją za nasze pieniądze. Ja bym sie wstydził
za byciem dezerterem.



Skąd wiesz że nie był non stop j***ny przez rówieśników?

Polecam powrót do szkoły i dowiedzenie się co to dezercja.

holbi

2023-03-21, 10:59
Gówniaki po prostu wyjaśniają sobie tematy, tak jak to miało miejsce w latach 70 80 90 itd. Tylko teraz trzeba do tego ideologię dorobić. Jak by Polak Polaka napie**alał to już nie ma tematu?

Qrulsromu

2023-03-21, 11:00
yebać ścierwo banderowskie, a każdej onucy kijowskiej biorącej tych gównojadów upowskich w obronę życzę takiego wpie**olu codzień dla was , waszych kaszojadów i waszych worków na spermę.

Markosz__

2023-03-21, 11:01
Zawsze mówiłem j***ć Ukrainu im więcej ich zdechnie tam tym mniej ich przyjedzie do nas

Qrulsromu

2023-03-21, 11:03
holbi napisał/a:

Gówniaki po prostu wyjaśniają sobie tematy, tak jak to miało miejsce w latach 70 80 90 itd. Tylko teraz trzeba do tego ideologię dorobić. Jak by Polak Polaka napie**alał to już nie ma tematu?



jasne ze nie ma tematu , co za różnica czy ty r*chasz swój wór na sperme czy robi to za ciebie ukr xd

Heliar

2023-03-21, 11:08
A gdzie te pobicie?? :-/

MozeInnymRazem

2023-03-21, 11:25
Ukraińcy nienawidzą Polaków. Teraz niby wszystko ładnie i pięknie jak przed Wołyniem. Wtedy też było niby dobrze, a na rozkaz sąsiad sąsiada zabił bez mrugnięcia okiem. Wpuszczajcie dalej wilka w owczej skórze.
,,Panie Staszku. Ja muszę pana zabić, bo pan jest Polak. Ale za to że był Pan dobrym sąsiadem to zginie pan szybo."

Ukraińcy nienawidzą Polaków. Teraz niby wszystko ładnie i pięknie jak przed Wołyniem. Wtedy też było niby dobrze, a na rozkaz sąsiad sąsiada zabił bez mrugnięcia okiem. Wpuszczajcie dalej wilka w owczej skórze.
,,Panie Staszku. Ja muszę pana zabić, bo pan jest Polak. Ale za to że był Pan dobrym sąsiadem to zginie pan szybo."

JackCola

2023-03-21, 11:26
dlaczego Pinokio nie każe jeszcze wyłapywać dezerterów i ich pomioty na front w upadlinie !!!!!

Qrulsromu

2023-03-21, 11:37
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Wszyscy nie , ty , twój wór na spermęi kaszojad tak.

Will70

2023-03-21, 11:46
jjzz26 napisał/a:

Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.
Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.



Ty k***a świński miocie zdaj sobie sprawę, że każda złotówka wydana na wsparcie dla Ukraińców w tej wojnie jest warta milion. pie**olony patusie. Już widzę jak byś kwiczał jakby pierwsza bomba rozj***ła twoją psią budę i twój rower. Zrozum to sk***ialy młokosie. Im więcej Ukraińcy wytłuką tej ruskiej zarazy, tym twoja parszywa dupa jest bezpieczniejsza. Ale tak naprawdę wciąż wszystko może się wydarzyć. Więc zapie**alaj na strzelnicę i ucz się strzelać, bo może ci się przydać, ruski j***ny trollu. Właśnie pogoniłem jedną pie**olnietą z rodziny i kazałem jej wypie**alać, bo mi podsyłała jak to Ukraińcy dobrze sobie żyją w Polsce. j***na głupia suka.

Qrulsromu napisał/a:

Wszyscy nie , ty , twój wór na spermęi kaszojad tak.



pie**ol się łajzo parchata.

:mrgreen:

Buddaa09

2023-03-21, 11:57
Will70 napisał/a:

Ty k***a świński miocie zdaj sobie sprawę, że każda złotówka wydana na wsparcie dla Ukraińców w tej wojnie jest warta milion.



niby co? ja bym chciał zeby te złotówki były wydawane na polaków w polsce, a nie na nazistów. Jak się mają tłuc to niech sie tłuką, a nam nic do tego. Cały hajs i broń która poszła do nazioli właśnie popmuje wojne. Jakby nikt nie pomagał tej sk***iałej ukrainie wojny by już dawno nie było i byłby spokój. Nie po to jesteśmy w nato i unii europejskiej zeby oddawać swoj hajs i uzbrojenie jakiemuś panśtewku co sobie nagrabiło u drugiego. ptfu ci na morde