18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


rafels

2023-03-21, 08:43
jjzz26 napisał/a:

Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.



I pewnie te gówniaki napierd... się w imię twoich wysrywów?

~DMT

2023-03-21, 08:57
Geraldinio napisał/a:

zacznę się dopiero martwić, jak takich filmików będziesz wstawiał 100 dziennie.



Retoryka podobna do słynnego "Wpuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później"

Tak się czasem zastanawiam, widząc podobne wpisy w necie, czy wy jesteście pie**olnięci od urodzenia, czy to przyszło z czasem... :roll:

Geraldinio

2023-03-21, 09:08
jjzz26 napisał/a:

Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.
Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.



Niedoj***nie mózgowe to jest, gdy ktoś myśli, że Ukraińcy są jakimkolwiek zagrożeniem, bo wszędzie słyszysz ich język. Zapomnisz przez to własnego, czy co? :D
Powinieneś się cieszyć, że jest ich tylu, bo większość pracuje, płaci podatki i pośrednio dokłada się do twojego pińcetplus, czy innych socjali, które ciągniesz.

Buddaa09

2023-03-21, 09:09
CHCIELISCIE TO MACIE. Z początku można by myśleć ze to filmik z "roSSji", a tu zdziwienie co? UkrainSSkie "dzieci" będą wprowadzać tutaj to czego nauczyli ich ojcowie naziole czyli przemoc. Pomagajcie dalej tej swojej upainie to obudzicie się z reką w nocniku. Jak Rosja zaatakowała ukraine to Polska tego samego dnia powinna robić defilade we Lwowie. Proste.

ironmaiden666czesiek

2023-03-21, 09:17
SonikHvH napisał/a:

Jeszcze k***y żyją za nasze pieniądze. Ja bym sie wstydził
za byciem dezerterem.



Poczytaj statystyki ile z nich pracuje i dokłada tym samym szmalu do państwa, a potem się wypowiadaj i nie, nie mam na mysli dzieci xD bo taką samą patologię to możesz uświadczyć wśród polskiego społeczeństwa mieszkającego na zachodzie. Poza tym ch*** wie o co tutaj poszło, rozumiem, że jak w angli zaczepią polaka to ma potulnie skulić ogon i sobie odejść? Ile ty masz lat?

Arashi91

2023-03-21, 09:22
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Okładka biednego poljaka. Czemu nie okłada reszty. Pewnie siąpił gębą. Reszta w obronie też odważna. A wy nadal pierdoły zaszczepione w latach młodzieńczych. Prawda jest taka że my im jesteśmy tak samo potrzebni jak oni nam. Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest krótkowzroczny.



A do czego są Ci potrzebni? Polska stoi 1000 lat (z dwiema przerwami). Ukraińcy jako naród nie mają nawet 100, a jako państwo ledwo 30. To nie jest tak, że oni są nam potrzebni - to my jesteśmy tak leniwi i mamy tak wyj***ne, że ubzduraliśmy sobie zrobienie z nich jakiegoś bata na Moskwę i bufora. Tylko jaki to bufor skoro jest Białoruś i Kaliningrad?

Elo elo UPAińska onuco.

pdk

2023-03-21, 09:24
Patologia jedni i drudzy a na podstawie filmiku nie wiadomo o ch*j poszło...

Geraldinio

2023-03-21, 09:27
Buddaa09 napisał/a:

CHCIELISCIE TO MACIE. Z początku można by myśleć ze to filmik z "roSSji", a tu zdziwienie co? UkrainSSkie "dzieci" będą wprowadzać tutaj to czego nauczyli ich ojcowie naziole czyli przemoc. Pomagajcie dalej tej swojej upainie to obudzicie się z reką w nocniku. Jak Rosja zaatakowała ukraine to Polska tego samego dnia powinna robić defilade we Lwowie. Proste.



Jebie onucą na kilometr. Tak z ciekawości, pożyteczny idiota, czy najemnik wagnera?

DR.SYKULSKI

2023-03-21, 09:29
Ale ruska trollownia w komentarzach. Biura w petersburgu pracują na pełnych obrotach!!!!

darek1234

2023-03-21, 09:31
Arashi91 napisał/a:

A do czego są Ci potrzebni? Polska stoi 1000 lat (z dwiema przerwami). Ukraińcy jako naród nie mają nawet 100, a jako państwo ledwo 30. To nie jest tak, że oni są nam potrzebni - to my jesteśmy tak leniwi i mamy tak wyj***ne, że ubzduraliśmy sobie zrobienie z nich jakiegoś bata na Moskwę i bufora. Tylko jaki to bufor skoro jest Białoruś i Kaliningrad?
Elo elo UPAińska onuco.



Albo jesteś głupi, albo ruSSki debil. Poczytaj historię, a później ewentualnie się wysrywaj na forum.

Geraldinio napisał/a:

Niedoj***nie mózgowe to jest, gdy ktoś myśli, że Ukraińcy są jakimkolwiek zagrożeniem, bo wszędzie słyszysz ich język. Zapomnisz przez to własnego, czy co?
Powinieneś się cieszyć, że jest ich tylu, bo większość pracuje, płaci podatki i pośrednio dokłada się do twojego pińcetplus, czy innych socjali, które ciągniesz.



ruSSkim debilom nie wytłumaczysz, polskim tzw. "patrjotom" też nie, bo to podobne debile i szkoda z nimi dyskutować, bo swoja wiedzę czerpią z książek z czasów PRL

Pa...........el

2023-03-21, 09:31
Nie to żeby do Ukrów pałał szczególnym uczuciem ale wygląda to na ruską wrzute. Na fali filmików z młodocianymi fighterami młody Ukr z pewnością poniesie konsekwencje. Osobiście cieszę się, że jest ich tu tak dużo. Budują nam domy i drogi, przywożą paczki. Wiadomo, wyrwani z dziczy muszą się oswoić ale to i tak o niebo lepiej niż by mieć ciapatych czy czarnych nierobów gangusów.

Arashi91

2023-03-21, 09:33
Geraldinio napisał/a:

Niedoj***nie mózgowe to jest, gdy ktoś myśli, że Ukraińcy są jakimkolwiek zagrożeniem, bo wszędzie słyszysz ich język. Zapomnisz przez to własnego, czy co?
Powinieneś się cieszyć, że jest ich tylu, bo większość pracuje, płaci podatki i pośrednio dokłada się do twojego pińcetplus, czy innych socjali, które ciągniesz.



Tak pracuje :D Pracuje łon - Ukrainiec, oficjalnie na 1/4 etatu. Za to ze sobą przywozi żonę i 3 dzieci - wszystkie jadą na ZUSie, 500plusach i innych srusach. On dokłada do systemu minimum, a my utrzymujemy jego rodzinę. Skąd wiem? Bo przez 3 lata robiłam w wydziale spraw cudzoziemców. Przez moje ręce przewinęły się tysiące wniosków o zezwolenia na pracę. Skala patologii jest tak porażająca, że aż "nie podchodzi pod żadna rubryka". Pomijając jednostkowe przypadki typu jakiś lekarz czy IT generalnie 99% to zawsze najniższa krajowa i 1/4 etatu (rzadko 1/2). Reszta pod stołem. Za to pomoc idzie z naszych podatków. Ja dziecka nie mogę do żłobka zapisać bo cały ukrami zaj***ny, a oni tylko imba od nocy do rana (w moim bloku wynajmują 4 mieszkania - w tym o zgrozo obok mnie. A słowa powiedzieć nie wolno bo zaraz dostajesz metę ruskiej onucy i wroga zachodu. Sami robimy dokładnie to samo co zrobili sobie Angole i Francuzi. Z nich się śmiejemy, bo na własny k***idołek zamykamy oczy i uszy. Tam też tak to się zaczynało - ten kto krytykował inżynierów, astrofizyków i architektów z Afryki był wrogiem, niszczycielem gospodarki, rasistą i faszystowskim trollem na płacy mrocznych sił terrorystycznych. Te metki po falach "uchodźców" już nie zniknęły. Powiedz na nich złe słowo i prokurator wchodzi. U nas to samo robi się z Ukrami. Za chwile będziemy gośćmi we własnym kraju.

Frank_Drebin

2023-03-21, 09:38
Słabo, nasi gówniarze w 5 tke swojego potrafią katować ostatnie filmiki z różnych miast także tego.

tntmaster1994

2023-03-21, 09:39
Jakby za moich czasów szkolnych takie bydło przyszło i się panoszyło to szkolni prześladowcy stanęli by w obronie i naj***li im tak, że by się nie pozbierali. Nikt im ofiar by nie odebrał