18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


opółnocyuciebie

2023-03-21, 01:28
następnym razem walczcie na noże, bo można z nudów zdechnąć...

SonikHvH

2023-03-21, 01:38
Jeszcze k***y żyją za nasze pieniądze. Ja bym sie wstydził
za byciem dezerterem.

Albixx

2023-03-21, 02:10
deportować na ukraine i won na front jak za dużo energii mają

Will70

2023-03-21, 03:58
Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się. :mrgreen:

trytodie

2023-03-21, 04:43
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.

zotrix

2023-03-21, 06:24
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



jak mniema wspominasz własne wyczyny?!?

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-03-21, 06:31
Okładka biednego poljaka. Czemu nie okłada reszty. Pewnie siąpił gębą. Reszta w obronie też odważna. A wy nadal pierdoły zaszczepione w latach młodzieńczych. Prawda jest taka że my im jesteśmy tak samo potrzebni jak oni nam. Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest krótkowzroczny.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-21, 06:57
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



Ruskie i Ukraina to ta sama mentalność. Przymykanie oczu jak sowieckie bydlę bije Polaka uważasz za trolling ? Wracaj lepiej na UA.

BambiPMT

2023-03-21, 07:44
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Okładka biednego poljaka. Czemu nie okłada reszty. Pewnie siąpił gębą. Reszta w obronie też odważna. A wy nadal pierdoły zaszczepione w latach młodzieńczych. Prawda jest taka że my im jesteśmy tak samo potrzebni jak oni nam. Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest krótkowzroczny.



To niech zamkną jaźwy i zapie**alają w fabrykach, bo do tego ich potrzebujemy. Baby można bachorami znacjonalizować.

intermag

2023-03-21, 08:04
Powinni tak napie**alać dzieciaki tej sp***olinie z uoadlinskimi flagami na profilach społecznościowych, w podziękowaniu za pomoc

Geraldinio

2023-03-21, 08:13
gen1r2 napisał/a:

mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu?



Taki z niego banderowiec, jak z ciebie złodziej samochodów.
Obecnie w Polsce przebywa ok pół miliona dzieci ukraińskich, zacznę się dopiero martwić, jak takich filmików będziesz wstawiał 100 dziennie.

ko...........wy

2023-03-21, 08:30
Trzeba im więcej denazyfikacji :)

jjzz26

2023-03-21, 08:43
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.




Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedoj***nym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.

Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.