18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Massdeath

2013-03-16, 20:52
-logan- napisał/a:

Hej Katolicy, gdzie wasze miłosierdzie? Nauki Jezusa poszły na marne?











czytanie ze zrozumieniem widać zanika tak samo jak poziom inteligencji się obniża u was :D zerknij parę postów wyżej i uzyskasz odpowiedź na trapiące cię pytania.

marouu62

2013-03-16, 21:14
To jest k***a sadistic a nie kwejk. Własnie materiały takiego typu powinny się tu znajdować.
kotoliczki ;)

Iron96

2013-03-16, 21:17
Widać poziom intelektualny katolickiej hołoty po pierwszych wypowiedziach. To jest hipokryzja na maksa Z allahów i ahmedów to śmiac się można. Mohhamet (jedna z najważniejszych postaci Islamu) r*chający Osła = zajebiste z 500 piw, zdjęcie Jana Pawła II z podpisem (była głowa Chrześcijańskiego ODŁAMU) = nie wiem nawet jak to opisać. Zapewne temat ten niebawem zniknie jak poprzedni o Karolu Wojtyle i nieletniej grzechotce. Ciekawe co by było jakby ktoś wstawił perskie malowidło przedstawiające Papieża Polaka ładującego sami wiecie co. Wtedy to by chyba nie wiem co zrobili. Pewnie polscy katole bardziej by się przejmowali żartem z Jana Pawła II niż Jezusa.
Chcę coś powiedzieć administratorom, nie zapominajcie czym jest ta strona. Proszę nie usuwajcie treści tylko dlatego bo jakiś Katolików wielce boli odbyt.
I nie nie mam nic do Karola Wojtyły. Tylko nie rozumiem kultu jego jednostki. Mam nadzieję, że żaden Polak nigdy więcej nie zostanie papieżem.

Ando

2013-03-16, 21:18
wyjebcie to, prosze. dlaczego to niby nie jest obraza religii, a za allaha jutro miałbyś wysadzone pol miasta?

LooC

2013-03-16, 21:42
k***a, ilu tu jest gimnazjalistów. Pedały takie jak autor obrazka wyrzekają się jednego z najważniejszych polskich symboli. Papieża, znanego na cały świat, człowieka, który przez godzine swojego życia potrafił uczynić więcej dobra niż ja przez 10 lat.

Ale oczywiście, jak to powiedzieli moi poprzednicy, im młodszy człowiek tym mniej k***a wie, a tym więcej szczeka. Teraz taka moda na osrywanie rodaków...zreszta, to zawsze dobrze nam szło. Jesteście przykrzy i mam nadzieje że życie pie**olnie was stukrotnie mocniej w dupe.

Nie wierzę w Boga, Allaha ani inne siły nadprzyrodzone ale szacunek dla wielkich rodaków mam, a wy sobie możecie wsadzić ch*ja w dupe pie**olone lewackie k***y, hej!

awatarjaremy

2013-03-16, 21:47
Velture napisał/a:

Lubie słuchać takich pedałów jak ten post wyżej od 18 latka co miał 10 lat jak JP2 umarł albo innych 20 latków co plują na niego a mieli po 12 lat więc ch*ja wiedzą.
Im młodszy ku*as tym więcej do wyszczekania i wyplucia ma chociaż gówno wie.

Pokolenie j***ć wszystko na 50% bo na więcej wam mama nie pozwoli i kieszonkowe zabierze.



stwierdzam fakty, głupcze. wasze spiny o gówno się rozbijają, więc same są gówno warte (tak samo i ta moja wypowiedź, do czego się przyznaję). a od pedałów to możesz sobie swoją matkę wyzywać, taki twardy w gębie jesteś to musiało cię dwóch ojców robić.

kapelan_szturmowy

2013-03-16, 21:48
LooC szkoda ze mogę postawic Ci tylko jedno piwo. Na flaszkę wpadasz? Urodziny mam.

Swirussss

2013-03-16, 21:59
fiattt, nie masz z kim flaszki wypić i przyjaciół na sadisticu do picia szukasz, brawo ;]

kapelan_szturmowy

2013-03-16, 22:13
AbesM napisał/a:

fiattt, nie masz z kim flaszki wypić i przyjaciół na sadisticu do picia szukasz, brawo ;]

taki już los superbohaterow.

GardzePrawica

2013-03-16, 22:54
Za papiezaka i bol dupy bandy ograniczonych polaczkow, piwo leci w ciemno.

awatarjaremy

2013-03-16, 22:55
Velture, albo nie, zmieniam zdanie :krejzi: Ty masz rację, a ja jestem mały zapluty podczłowiek bez wartości, i w ogóle szkoda Twojej atencji na osobę mej proweniencji. niestety, masz to nieszczęście że coś Ci się poj***ło i zaczynasz się zachowywać jak typowy muzułmanin - próbujesz siłą zmieniać tradycję mego domu. byłem tu przed Tobą, coś Ci się nie podoba - nie oglądaj :lol:

dodo85

2013-03-16, 23:57
KArol Wojtyła był papiezem ktory umiał przemowic do mlodzierzy jak bylem maly nienawidziłem jego pielgrzymek ciągle tylko to w Tv zrozumialem co stracilem kiedy zobaczylem pierwszy raz tego szwaba,nie wyrazny "pozdrawiam was ciule" k***a kukła,wiec sp***alaj z takimi gifami bo nasz Karol poszedl by jeszcze z nami na wodke i po drodze opie**olibysmy kremowki JP2 na 100%

i jeszcze jedno zebym nie wyszedl na jakiegos katolickiego pojeba,jak k***a mozna plakac pod czyims oknem jak umiera 3 dni a potem sie cieszyc jak pie**olony debil ze na Twoje miejsce wybrali juz nowego chore k***a chore!!!!!!!!!!

Karny Jeżyk

2013-03-17, 02:16
Robienie z JPII świętego to pedalstwo, a jaranie się nim to ciota i ch*j!
Jakkolwiek prowokacyjnie to nie brzmi to katoliccy zasrańcy od tego właśnie jest ten portal. Traktujemy wszystkich równo, śmiejemy się ze wszystkich i wszystkiego. Żadnego tabu. Jak się nie podoba to wypie**alać na samosię.

Verdourth

2013-03-17, 11:37
jestem strikcie prawicowy a lubie potoczyć beke z jana pawlacza. Wy j***ni idioci macie jakieś dziwne zahamowania, jeden powie nie śmiejmy się z dzieci z downem drugi nie smiejmy sie z raka trzeci nie z papierzaka ... a potem płaczecie, że jj***na poprawnosc polityczna, że cenzura