18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kapelan_szturmowy

2013-03-17, 11:54
Verdourth napisał/a:

Wy j***ni idioci macie jakieś dziwne zahamowania, jeden powie nie śmiejmy się z dzieci z downem drugi nie smiejmy sie z raka trzeci nie z papierzaka ... a potem płaczecie, że jj***na poprawnosc polityczna, że cenzura

To teraz bez zahamowań, pośmiejmy się z Twojej matki. Pasuje?

Karny Jeżyk napisał/a:


Jakkolwiek prowokacyjnie to nie brzmi to katoliccy zasrańcy od tego właśnie jest ten portal. Traktujemy wszystkich równo, śmiejemy się ze wszystkich i wszystkiego. Żadnego tabu. Jak się nie podoba to wypie**alać na samosię.

Nie, śmiejemy się tylko z żydów, lewakow, moherow, murzynów, c**atych, rudych i pretendentów do nagrody Darwina. Dobra narodowe zostawiamy i szanujemy. To mowię ja, Dyzma, prezes.

Kaef

2013-03-17, 13:15
Wszystko by było fajnie i bez problemu, gdyby chociaż te gówna wrzucane o papieżu były śmieszne. A że są głupie, prymitywne i nie śmieszne to lud się burzy i ma rację.

Lewandziu

2013-03-17, 13:27
Zajebiste, piwo obowiązkowo ;)

rzorek22

2013-03-17, 15:25
Autor widać że j***ny gimbus

slannesh

2013-03-17, 20:37
I tak się dzieje jak gimbaza i reszta intelektualnie upośledzonych odkrywa sadistica.
Od jakiś 5-4 miesięcu portal schodzi na dno w coraz szybszym tempie.
Szacuje że za pół roku-rok będzie tu tak sao jak na kwejku czy demotach.

Moderatorzy też zadziej wchodzą zauważyłem.
Albo jakaś powstanie jakaś rewolucja na sadolu albo NOWA strona internetowa w przeciwnym razie zostanie tylko hard.

milosciprzyjazn

2013-03-18, 13:07
Cytat:

To teraz bez zahamowań, pośmiejmy się z Twojej matki. Pasuje?


Ja pie*dole, logika u katoli... Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym polega Sa-dis-tic. Wrzucamy śmieszne/brutalne/demotywujące obrazki z udziałem przypadkowych ludzi i się z nich śmiejemy. Ku*wa, jeszcze do Ciebie to nie dotarło? A co? może pośmiejemy się z Mahometa?? Może z żydów albo homoseksualistów?? To jest przecież ok! Bądź tak łaskaw, weź tą swoją j***ną religię i hipokryzję, zapakuj do walizy i stąd wypie*dalaj.

Cytat:

Dobra narodowe zostawiamy i szanujemy.


Papiez - dobro narodowe? Czy któryś z was wreszcie powie z łaski swojej co czyni tego człowieka naszym 'dobrem narodowym'?? Co on takiego zrobił? Mam w du*ie, że zyskał najwyższy stołek w jednej z najbardziej ohydnych instytucji jaka istniała na tej planecie. pytam się, co on niby zrobił dla nas, dla ludzkości?

Fifrucz

2013-03-18, 23:27
O nie, ni ch*ja. AbesM będziesz za to gnojony na tym portalu! Co zrobił a czego nie to jego sprawa, ale kochał wszystkich ludzi niezależnie od rasy i wyznania i choć wstydzę się za Kościół z lekka to za JP2 będę walczył!!

sa...........os

2013-03-18, 23:36
Fifrucz napisał/a:

O nie, ni ch*ja. AbesM będziesz za to gnojony na tym portalu



Przez wrażliwych płaczków z głównej co najwyżej. Reszta ma to w dupie.

Asteroth

2013-03-19, 18:40
Kiedys mowilo sie o wsadzeniu kija w mrowisko... Czyzby teraz kij musial isc w papieskie blogoslawione cztery litery, zeby sie milujacy blizniego katolicy poderwali do ataku?

Adq

2013-04-16, 23:38
Jak najbardziej k***a śmieszne. A wy prawicowcy jesteście ciemnogrodem nie potrafiącym śmiać się z własnych słabości ale z żydów czy czarnych tak. ŻAL k***A ŻAL

zypon

2013-08-08, 09:23
"o matko papieża obażajo" zaraz sobie włosy powyrywam

crazY01

2014-01-29, 01:41
Módl się o wybaczenie ;(

Ja się za takich jak Ty modle...

muchawzupie

2022-10-22, 19:06
Wiedział i nic z tym nie zrobił. Co do oceny takiej postawy, nie podejmę się.

Visko

2022-11-07, 10:33
blazers181818 napisał/a:

powinni ci okopac ryj za takie cos frajerze



JP2 GMD

:mrgreen: