18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

awatarjaremy

2013-03-16, 09:44
niezdrowe podejście do życia tutaj mają niektórzy: postawy roszczeniowe od najmłodszych lat; wchodzą oglądać materiały, których tak naprawdę nie chcą oglądać; bulwersują się byle gównem, które tak naprawdę nikomu krzywdy nie robi. a potem oskarżają rząd o swoje choroby nerwowe i utratę zdrowia :lol:

~Velture

2013-03-16, 10:14
Lubie słuchać takich pedałów jak ten post wyżej od 18 latka co miał 10 lat jak JP2 umarł albo innych 20 latków co plują na niego a mieli po 12 lat więc ch*ja wiedzą.
Im młodszy ku*as tym więcej do wyszczekania i wyplucia ma chociaż gówno wie.

Pokolenie j***ć wszystko na 50% bo na więcej wam mama nie pozwoli i kieszonkowe zabierze.

KurwaRomantyk

2013-03-16, 10:19
kufel01 napisał/a:

Kosciół zawsze przeszkadzał czerwonym k***om i lewicowym patałachom, ateiści nigdy nie oczerniali kościoła. Ateista (prawdziwy) to człowiek normalny, poukładany a nie jakiś imbecyl co przy każdej lepszej okazji ciśnie po katolikach i robi wstawki jak ta na górze. Jestem katolikiem , znam mnóstwo ateistów i nie było nigdy nawet głupiej dyskusji miedzy nami. każda strona szanuje poglądy innych osób i tyle. Więc albo jest to komunistyczny gniot z ostatniego miotu , albo gimnazjum ma znów wolne od szkoły.


A czytałeś w ogóle to co pisałem? Mam gdzieś kto sobie w co wierzy, uważam religię za sprawę prywatną dopóki nie narzuca się jej innym. Wytknąłem jedynie ciemną stronę Watykanu, coby niektórym rozjaśnić myślenie (chociaż wiem, że tutaj ch*ja to da).
Velture napisał/a:

Lubie słuchać takich pedałów jak ten post wyżej od 18 latka co miał 10 lat jak JP2 umarł albo innych 20 latków co plują na niego a mieli po 12 lat więc ch*ja wiedzą.
Im młodszy ku*as tym więcej do wyszczekania i wyplucia ma chociaż gówno wie.

Pokolenie j***ć wszystko na 50% bo na więcej wam mama nie pozwoli i kieszonkowe zabierze.


Nie trzeba mieć ch*j wie ile lat, żeby znaleźć ciekawe informacje dot. Watykanu i papieży, którzy obejmowali urzędy.

mefiek

2013-03-16, 10:53
To ten koleś, który gwałcił małe dzieci?

~Velture

2013-03-16, 11:15
k***aRomantyk napisał/a:


Nie trzeba mieć ch*j wie ile lat, żeby znaleźć ciekawe informacje dot. Watykanu i papieży, którzy obejmowali urzędy.


Tak samo jak można szukać informacji o kosmitach i o brzozie smoleńskiej. Grow up kid.

Swirussss

2013-03-16, 11:23
co do dziecka Wojtyły wpiszcie sobie w google: Irena Kinaszewska, lub Adam Kinaszewski ;]

chetek

2013-03-16, 11:25
Hehe, tak, papież nasz jest najlepszy, obalił komunizm, czynił cuda i cały był miłością, bo to nasz papież, POLAK, a jak ci się nie podoba, to wypie**alaj i gnij w piekle, idioto.

Uwielbiam tych fanatyków JPII, którzy sami do końca nie wiedzą za co, ale czczą JPII na równi z Bogiem. Albo i nawet bardziej.

KurwaRomantyk

2013-03-16, 12:48
Velture napisał/a:


Tak samo jak można szukać informacji o kosmitach i o brzozie smoleńskiej. Grow up kid.


Inteligentna osoba potrafi wyciągać prawdziwe informacje spośród sterty pie**olenia, to że w necie jest pełno bełkotu i fałszywych informacji nie znaczy, że nie da się znaleźć faktów.

ll...........rt

2013-03-16, 13:13
chudy179 napisał/a:

Pisz co chcesz ale naszego papieża się odpie**ol cwe*u j***ny
h*j ci w dupę!
WYpie**alAJ stąd cioto j***na
Jesteś albo rudy albo ciapaty albo murzyn.


A ty pewnie z tych, którzy się na kwadrans pojednali w imię naszpapieża?

wiesiors4

2013-03-16, 14:19
A czym się różni AbesM od gówna?

Niczym.

Ork.Fajny

2013-03-16, 15:01
k***aRomantyk, odzywa się ktoś kto stoi murem za socjalistyczną polityką między innymi mordowania klasowego/rasowego opisaną w twojej biblii spisanej przez Marska&Engelsa...?
Proszę cię... Zacznij od siebie j***ny hipokryto, potem atakuj innych.

KurwaRomantyk

2013-03-16, 16:10
Ork.Fajny napisał/a:

k***aRomantyk, odzywa się ktoś kto stoi murem za socjalistyczną polityką między innymi mordowania klasowego/rasowego opisaną w twojej biblii spisanej przez Marska&Engelsa...?
Proszę cię... Zacznij od siebie j***ny hipokryto, potem atakuj innych.


Na jakiej podstawie kretynie twierdzisz, że jestem zatwardziałym socjalistą?

Ork.Fajny

2013-03-16, 16:52
Jakiś postów z przeszłości...

Ji^HaD

2013-03-16, 17:01
ale niektorzy sa przyj***ni , typowi katolicy


Katol-Allah smierdzi
Muslim-nie ! to bog smierdzi !!
Katol- jak smiesz !! tak nie mozna ! to swietosc !!


idzcie w ch*j

KurwaRomantyk

2013-03-16, 17:35
Ork.Fajny napisał/a:

Jakiś postów z przeszłości...


No k***a, to chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Daleko mi do czystego socjalizmu, tym bardziej do marksizmu.