18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plecionkarz

2013-03-16, 18:29
Widać wyraźną różnicę pomiędzy tymi którzy krytykują pontyfikat jp2 a tymi którzy go wychwalają. Ci pierwsi chcą wejść w rzeczową dyskusję popartą argumentami i są otwarci na to co powie druga strona. Ci drudzy zachowują się jak fanatycy a do tego są bardzo chamscy i agresywni.

Jp2 był dokładnie takim papieżem jakiego chcieli mieć ci którzy zlecili zabicie Jana Pawła I. Trzymał się on z dala od spraw papieskich i watykańskich, zamiast zająć się swoim kościołem robił sobie wycieczki, całował korany i jakieś ściany, modlił z żydami, dawał prawa masonom, przyjaźnił z dyktatorami czy też palił fajki z Indianami. Druga sprawa to jego nauki przez które wielu nazwało go heretykiem, antypapieżem a najgorliwsi księża postanowili odejść z kościoła po tym co on z nim zrobił.

Mam wrażenie, że wy nic o tym swoim bożku nie wiecie. Zamiast poczytać o jego czynach, dokonaniach, dowiedzieć się jakie zmiany za jego kadencji były w kościele wolicie popatrzeć jak cielęta na jego uśmiechnięte zdjęcie i powzdychać sobie. To jest zwykły ślepy kult jednostki, obieranie kogoś na najwyższy nieskazitelny autorytet. Wedle wiary rzymskokatolickiej tylko Jezus może być tak traktowany a kult każdego innego złotego cielca to grzech bałwochwalstwa.

KurwaRomantyk

2013-03-16, 18:29
annonim napisał/a:

k***aRomantyk czekam na strony z tymi twoimi rzetelnymi informacjami na temat naszego papierza:) ch*ja widziales, gówno czytałeś i tyle w temacie. Zacznij człowieku ksiązki czytać, słuchac mądrych ludzi to może czegoś sie nauczysz a nie ciagle pewnie TVN i wyrafinowane strony internetowe:D Ja nie gloryfikuje JP2 ale uwazam ze jako Polakowi który w przeciwienstwie do ciebie cos osiagnal nalezy mu sie szacunek.


O kurczę! Rozgryzłeś mnie! Skąd wiesz, że ciągle oglądam TVN i wierze we wszystko, co przeczytam na stronach typu paranormalne?! Cholera, niezły jesteś, powinieneś zostać medium, czy coś.

skrupa88

2013-03-16, 18:31
niewskazane jest wrzucanie takich rzeczy na weekendzie, gimbusy mają wolne i gównoburze rozpętują

oksi89

2013-03-16, 18:34
A ja się uhahałem wyśmienicie :)

boski_adonis

2013-03-16, 18:36
dobra, niekulturalną i wulgarną dyskusje umiecie rozpętać zatem ja zabiore głos, nie jestem jego fanem , przeciwnikiem też nie, ale! hipokryzja wasza, ludzi, którzy lubią oglądać jak sie strzela do allahakbarów, lubią patrzeć na wypadki itd. jest gigantyczna! HIPOKRYZJA to jedyne słowo do opisania was czcicie człowieka nie wiadomo za co ... no na Boga osiągnął tylko tyle że został papieżem religii która wymordowała więcej ludzi niż hitler i stalin razem wzięci, jeździł po świecie i machał do ludzi , tłumaczył że cierpienie ma sens itd. Dla mnie to żadne osiągnięcie, tym bardziej że bardzo często słyszymy o jakiś aferach związanych z jego pontyfikatem, niech chociaż 1/10 będzie prawdą to JPII okazuje sie całkiem innym człowiekiem niż ten JPII kreowany przez polskie media i KK.

Massdeath

2013-03-16, 18:36
k***aRomantyk napisał/a:


Dlaczego nie z nim? Nic dobrego nie zrobił. Nie próbował nawet zreformować Watykanu i całej tej mafii, w przeciwieństwie do Jana Pawła I, który zmarł 33 dni po objęciu papieskiego urzędu. Ci, co chcieli coś dobrego w Watykanie zrobić ginęli. JP2 był jedynie marionetką jak większość papieży.



Nie no k***a nie mogę :D Romantyk ty to jednak z jakimś wodogłowiem musiałeś się urodzić bo nie uwierzę, że bez żadnego wypadku losowego lub powikłań ciążowych taki debil jak ty mógł się urodzić. Wydajcie ci się, że trollujesz katoli ale spojrzyj mości panie że wszyscy sobie z ciebie bekę robią i ch*ja ich obchodzą twoje poj***ne i z dupy wciągnięte wywody w każdym temacie ;) Idź z leninem czy innym czerwonym sk***ysynem :D

KurwaRomantyk

2013-03-16, 18:41
Massdeath napisał/a:



Nie no k***a nie mogę :D Romantyk ty to jednak z jakimś wodogłowiem musiałeś się urodzić bo nie uwierzę, że bez żadnego wypadku losowego lub powikłań ciążowych taki debil jak ty mógł się urodzić. Wydajcie ci się, że trollujesz katoli ale spojrzyj mości panie że wszyscy sobie z ciebie bekę robią i ch*ja ich obchodzą twoje poj***ne i z dupy wciągnięte wywody w każdym temacie ;) Idź z lenienem czy innym czerwonym sk***ysynem :D


Sram na Lenina, tak samo jak na ciebie. Nikogo nie trolluję. No chyba, że próbę nawiązania merytorycznej rozmowy nazywasz trollingiem - zatem gratuluję wrodzonego kretynizmu.

Massdeath

2013-03-16, 18:43
k***aRomantyk napisał/a:


Sram na Lenina, tak samo jak na ciebie. Nikogo nie trolluję. No chyba, że próbę nawiązania merytorycznej rozmowy nazywasz trollingiem - zatem gratuluję wrodzonego kretynizmu.



Nie dość, że chory to jeszcze zboczony. Jak lubisz srać na ludzi i jak srają na ciebie to może na jakieś forum koprofilii się wybierz a nie próbuj nawiązać "merytorycznej" rozmowy nawiązać bo nawet bongoman jest na wyższym stopniu ewolucji niż ty ;)

Gellu

2013-03-16, 18:43
Lawna hejtów za zdjęcie JP2, a jak po każdym księdzu jeżdżą (chodzi mi o losowe zdjęcia księży w necie i podpis o pedofilach) to nikt się nie przyk***ia, że on nie zna tego księdza. Ja pie**ole, może po prostu chodziło ogólnie o papieży a dla beki wstawił zdjęcie JP2? Ogarnijcie mordy cwe*e bo nie jesteście fajni i jak będziecie bronić JP2 w necie a do kościółka nie chodzić to i tak spłoniecie w piekle.

kodi17

2013-03-16, 18:52
Nie rozumiem ludzi co wychwalają jp2 o to co niby zrobił dla "pokoju na świecie", bo pomodlić się o zaprzestanie wojny pomiędzy palestyną i izraelem to ja moge, ale jakoś nikt mnie za to nie nagradza, a jego się podnosi na piedestale tylko za to, że zajmował najwyższe urzędnicze stanowisko w kościele.

Jedyną rzeczą, za którą szanuję JP2 to za znajomość wielu języków.

Helmut

2013-03-16, 18:53
A wy katole niby skąd macie swoje wiarygodne źródła informacji na temat zajebistości waszego ukochanego Karolka ? Z tv, r.maryja i książek podpisanych ręką katoli.

Wszystko co powie katolik = PRAWDA O BOŻE BOŻE PANIE BŁOGOSŁAW GO

Wszystko co powie niekatolik = SPALIĆ GO, HEREZJE PRAWI, JEBAĆ GO W DUPĘ BO PEDAŁEM JESTEM.

Massdeath

2013-03-16, 18:59
Radeghost napisał/a:

katole juz maja bol dupy o swojego szamana w bialej sukience xD



zajebiście się ciśnie po ludziach i ich wzorcach jak się nie ma swoich 8-)

Firlex

2013-03-16, 19:03
Smieszne w ch*j.. z matki się k***a pośmiej !