18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wo...........49

2013-03-16, 17:53
Nagle sadol pełen katoli, gimbole doszły do bierzmowania i muszą się chwilę poczuć. :facepalm:

milosciprzyjazn

2013-03-16, 17:53
Haha, ja pie*dole. Kilka obrazków niżej szyderstwa z rzekomego Mahometa piep**ącego zwierzę, prawie najważniejszej postaci religii Islamskiej - Śmiech i dobra zabawa. Żart o JP 2, byłej głowie kościoła katolickiego - Wielkie oburzenie i ból dupy!

Walicie hipokryzją na kilometr drodzy sado-katolicy :>

Repulsion

2013-03-16, 17:55
Niby sadistic, a wrzucili papieża to się oburzają... Po wszystkich jadą, ale tylko nie po naszym biednym papieżu. Ja osobiście nie kocha, ani nie nienawidzę. Po prostu mnie on nie interesuje/ował.

sz...........an

2013-03-16, 17:56


A tak ten temat jak i cała waszą @up dyskusję widzę ja, i zapewne wiele innych osób które przeczytaly chociaż jedną stronę

ASAKKU

2013-03-16, 17:56
Do wszystkich wielce oburzonych... - WALTA SIĘ NA RYJ!!! Czytać trochę młoty a nie słuchać radia Tadka!!!
Który z Was wielkich katoli przeczytał kiedykolwiek Stary Testament??? Pieprzeni hipokryci...
Który z Was wie, że jedna "taca" z miesiąca wędruje do Watykanu??? No tak, wujek Jarek nie ogłaszał...
A zresztą... Tak samo jesteście poj***ni jak te ciapate kozojebce...

sarahblack

2013-03-16, 17:59
blazers181818 napisał/a:

powinni ci okopac ryj za takie cos frajerze



wez sie nie poplacz, to sadistic na litosc mej pani Bogini

sz...........an

2013-03-16, 18:02
@up

no więc jak to sadistic to teraz powinno nastąpić okopanie mu ryja i później na harda :amused: c-c-c-c-combo breaker

B00

2013-03-16, 18:06
Łolaboga papieża obrażajo.

A tak serio, co z tego, że Polak. To znaczy ze już k***a bohatyr jakiś czy co? Kościół to jedna wielka ch*jnia, papieże też. Po kolei.

oozyxak0o

2013-03-16, 18:08
Pismaki wyrażają oburzenie. Niedobrze ;/

ak47

2013-03-16, 18:12

Uwielbiam oglądać internetowe kłótnie :mrgreen:

clinton

2013-03-16, 18:19
k***aRomantyk i ten drugi. tu nie chodzi o JP2 tylko o nasze kochane sadolowe babcie i dlatego nikogo to nie smieszy.k***a

Realbartu

2013-03-16, 18:21
@up abesM
Cytat:

co do dziecka Wojtyły wpiszcie sobie w google: Irena Kinaszewska, lub Adam Kinaszewski ;]



Wpisałem i widzę że to publikacja z "Fakty i mity" , a więc komuchy i antyklerykalizm.
Gdzie te informacje z innego źródła?
Jakieś dowody?

hace

2013-03-16, 18:22
k***aRomantyk napisał/a:

Nie trzeba mieć ch*j wie ile lat, żeby znaleźć ciekawe informacje dot. Watykanu i papieży, którzy obejmowali urzędy.


Trzeba za to dorosnąć , żeby przestać wierzyć we wszystko co się przeczyta w internecie.

annonim

2013-03-16, 18:23
k***aRomantyk czekam na strony z tymi twoimi rzetelnymi informacjami na temat naszego papierza:) ch*ja widziales, gówno czytałeś i tyle w temacie. Zacznij człowieku ksiązki czytać, słuchac mądrych ludzi to może czegoś sie nauczysz a nie ciagle pewnie TVN i wyrafinowane strony internetowe:D Ja nie gloryfikuje JP2 ale uwazam ze jako Polakowi który w przeciwienstwie do ciebie cos osiagnal nalezy mu sie szacunek.

thewhitestar

2013-03-16, 18:27
Z Ratzingera bekę można kręcić w kółko, ale z Papieża Polaka nie, choć różni ich tylko narodowość. Ech, cebulaki...