18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa homoseksualisty z konserwatystką.

Tumislav • 2012-03-19, 00:42
Starcie konserwatywnej publicystki Joanny Najfeld i Jacka Adlera - admina gejowskiej strony w tvn24.

maxs90

2012-03-19, 21:44
Tumislav albo ja nie zrozumiałem Ciebie ,albo Ty mnie ;] ,że tolerancji z XX wieku czy tolerancji trwającej XX wieków ?

longer1231

2012-03-19, 21:45
grelix napisał/a:


To nie temat zastępczy tylko jeden z postulatów homosiów - legalne związki i adopcja dzieci.



Żal mi cie. Jak widać wyłuskujesz z moich wypowiedzi tylko to co ci odpowiada, kompletnie ignorując resztę.


grelix napisał/a:


I ciebie też ch*j obchodzi kto co robi w łóżku dopóki nie okazałoby się, że Twój synek pewnego dnia oświadcza ci, że pedałuje. Odpie**ol się od moich poglądów i jeżeli jesteś taki pro-cwe*om to załóż sobie konto na jakimś homo
portalu.



I co k***a? Nawet jeżeli TWÓJ synalek by ci to oświadczył, to co? Wyj***łbyś go z domu? Wysłał na leczenie? Skierował do zakonu? A ja nie, bo będę kochał swoje dzieci takie jakimi są! I jak moja córka oświadczy że jest lesbijką, lub syn że jest gejem, zaakceptuję to, ucałuję i pobłogosławię w poszukiwaniu miłości!

A jak ty jesteś taki anty-"cwe*" to zapraszam na Red Watch!

grelix napisał/a:


I co jeszcze? Homosie niech założą sobie jakiś kraj na bezludnej wyspie i niech tam się jebią.


Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej
Rozdział I

Art. 1.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.



A jakie ty masz prawo do rozporządzania naszym wspólnym dobrem?! Hetero, homo, bi, aseksualny - wszyscy to ludzie, wszyscy to Polacy!

taziu

2012-03-19, 21:51
Cytat:

Jak widać wyłuskujesz z moich wypowiedzi tylko to co ci odpowiada



Raczej Cię punktuję. Punkt po punkcie wytykam Ci Twoją "otwartość" na pedałów.

Cytat:

Nawet jeżeli TWÓJ synalek by ci to oświadczył, to co? Wyj***łbyś go z domu? Wysłał na leczenie? Skierował do zakonu?



Wpie**oliłbym mu takie lanie, że nie wstałby przez trzy dni z podłogi. Następnie wysłał na leczenie a jego "towarzysza" zapie**olił. Ale ty swojego zapewnie pogłaskałbyś go po głowie i powiedział "nic się nie stało synu, to naturalne" ?

Cytat:

Heterom homo, bi, aseksualny - wszyscy to ludzie, wszyscy to Polacy!



Ja pie**olę, takiego obrońcy cwe*ków dawno nie widziałem :shock:

Tumislav

2012-03-19, 21:53
maxs90 napisał/a:

Tumislav albo ja nie zrozumiałem Ciebie ,albo Ty mnie ;] ,że tolerancji z XX wieku czy tolerancji trwającej XX wieków ?


nie, nie, zrozumieliśmy się. wyśmiewam tą tolerancje dla takich spraw. nie moja sprawa czy oni istnieją czy nie bo nie dość, że mnie to nie dotyczy, to na dodatek nie mam na to wpływu. chodzi mi o tolerancje z XX wieku.

Din

2012-03-19, 21:57
@Tumislav
Tylko że w świecie zwierząt udokumentowano bardzo dużo przypadków zachowań homoseksualnych. Z tego co podaje Wikipedia, "prawie 1/4 potomstwa łabędzi jest wychowywana przez pary jednopłciowe". Niektóre zachowania zwierząt powszechnie uważanych za bardziej inteligentne (owe delfiny, szympansy) zapewne uznałbyś za szczególnie perwersyjne (delfiny kopulujące nie tylko z osobnikami tej samej płci ale z rekinami, żółwiami a nawet węgorzami).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

maxs90

2012-03-19, 21:58
@up tak lepiej bo z wcześniejszej formy Twojego wpisy nasze emocje co do tamtej Twoje wypowiedzi poszłyby w 2wie różne strony

longer1231

2012-03-19, 22:00
grelix napisał/a:



Raczej Cię punktuję. Punkt po punkcie wytykam Ci Twoją "otwartość" na pedałów.


A to bardzo dziwne, bo jakoś nie czuję, aby moje argumenty były obalone. Możesz wytłumaczyć, w jakim sensie je "punktujesz" ?

grelix napisał/a:


Wpie**oliłbym mu takie lanie, że nie wstałby przez trzy dni z podłogi. Następnie wysłał na leczenie a jego "towarzysza" zapie**olił. Ale ty swojego zapewnie pogłaskałbyś go po głowie i powiedział "nic się nie stało synu, to naturalne" ?



To zajebisty z ciebie rodzic będzie. Zaakceptować odmienność syna, nie bo to nienaturalne. Za to katować już go, bo jest inny od ojca - proszę bardzo. No tak, zapomniałem, że nic nie robi lepiej dla psychiki nastolatka jak znęcanie się fizyczne, a potem trauma związana z przymusowym "leczeniem". Nic tylko patrzeć, jak kolejny samobójca dojrzewa do swojej decyzji.
Zapie**oliłbyś? Co ty nie powiesz. Szkoda że pewnie jesteś taki mocny w internecie, hejterze. Ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej zamknęliby cie do końca życia i byłoby jednego mniej.


grelix napisał/a:


Ja pie**olę, takiego obrońcy cwe*ków dawno nie widziałem :shock:


Tak mi mówi sumienie, tak mi mówi wiara, tak mi mówi historia. Od XV wieku RP była schronieniem dla wszystkich. Bezpiecznym azylem, gdzie nikt cię nie pytał o wiarę lub życie prywatne. Na nieszczęście przyszedł niemiec, a potem rusek, który zaszczepił w niektórych pierwotną nienawiść.

taziu

2012-03-19, 22:09
Cytat:

jakoś nie czuję, aby moje argumenty były obalone


Nie próbuję obalać Twoich argumentów bo takich nie ma. Zauważ, że przedstawiamy swoje opinie na dany temat.

Cytat:

To zajebisty z ciebie rodzic będzie.


Myślę, że lepszy niż Ty. Wychowasz dziecko na cwe*ka i powiesz mu "nic się nie stało"? Jesteś ostro przegięty.

Cytat:

i byłoby jednego mniej


Który przeciwstawia się homosiom? Obym się mylił ale powoli zaczynam wnioskować, że sam lubisz od czasu do czasu mieć przetkanego anala i bronisz nie swoich poglądów a swojej orientacji.

Cytat:

tak mi mówi wiara


Wiara Ci mówi że cwe*enie się jest okej? :roll:

Cytat:

Na nieszczęście przyszedł niemiec, a potem rusek


Tak k***a, a największy dotkliwy cios dla gejów był pod zaborami. Ja pie**olę, aż mi Cię szkoda...

Tumislav

2012-03-19, 22:10
Din napisał/a:

@Tumislav
Tylko że w świecie zwierząt udokumentowano bardzo dużo przypadków zachowań homoseksualnych. Z tego co podaje Wikipedia, "prawie 1/4 potomstwa łabędzi jest wychowywana przez pary jednopłciowe". Niektóre zachowania zwierząt powszechnie uważanych za bardziej inteligentne (owe delfiny, szympansy) zapewne uznałbyś za szczególnie perwersyjne (delfiny kopulujące nie tylko z osobnikami tej samej płci ale z rekinami, żółwiami a nawet węgorzami).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t


Rozumiem, że udokumentowano takie sytuacje, ale jeśli uważa się ludzi za najinteligentniejsze "zwierze" na Ziemii to dlaczego nie można uznać tego za coś nienaturalnego. Bo chyba nie uważasz, że takie odchyły u owych zwierząt są normalne. Znana jest historia pingwinów ze Szwedzkiego zoo, w którym to dwóch samców wysiadywało pingwinie jajo. Jeden z tych pingwinów się "naprostował", odkochał - (nazwij to jak chcesz) i znalazł partnerkę z którą jest do dziś (do czasu opublikowania artykułu, nie wiem jak się ma sprawa dziś). Z resztą odwoływanie się na przykłady zwierząt nie jest za bardzo prawidłowe bo jak widzisz są różne historie. Swoją drogą to uważasz, że homoseksualizm/biseksualizm jest czymś prawidłowym czy też może można go zaliczyć do chorób psychicznych?

Din

2012-03-19, 22:13
maxs90 napisał/a:

@up tak lepiej bo z wcześniejszej formy Twojego wpisy nasze emocje co do tamtej Twoje wypowiedzi poszłyby w 2wie różne strony



Tumislav

2012-03-19, 22:14
@Din te "up" było do mnie bo wcześniej nie jasno się wyraziłem co do jego komentarza :)

longer1231

2012-03-19, 22:19
grelix napisał/a:


Myślę, że lepszy niż Ty. Wychowasz dziecko na cwe*ka i powiesz mu "nic się nie stało"? Jesteś ostro przegięty.


Ja wychowam? O czym ty gadasz? Ja wychowam go tak, jak będę umiał, ale gdyby mój syn wybrał inną drogę - jego wolna wola.
grelix napisał/a:


Który przeciwstawia się homosiom? Obym się mylił ale powoli zaczynam wnioskować, że sam lubisz od czasu do czasu mieć przetkanego anala i bronisz nie swoich poglądów a swojej orientacji.


To są bardzo dojrzałe argumenty z twojej strony. Nie ma to jak opluć adwersarza, hmmm ? Myśl sobie co chcesz, ja nie mam obowiązku tłumaczyć się przed kimkolwiek.

grelix napisał/a:


Wiara Ci mówi że cwe*enie się jest okej? :roll:


Wiara mi mówi, że nie wolno nikogo dyskryminować!!!!!!!!

grelix napisał/a:


Tak k***a, a największy dotkliwy cios dla gejów był pod zaborami. Ja pie**olę, aż mi Cię szkoda...


Co za troll!! Czy ty w ogóle rozumiesz co ja piszę? Nie zaborcy, tylko hitlerowcy i komuniści! To oni, a zwłaszcza ci pierwszi przelali na Polaków swoją nienawiść do wszystkiego co jest "inne"! Chodziłeś na historię? I co? Czyżby nie uczyli, że RP od niepamiętnych czasów była najbardziej tolerancyjnym krajem w europie? Dla innej narodowości, dla innego wyznania, dla innej kultury. O homoseksualizmie nie wiem, ale też nie wzbudzał pewnie tak negatywnych emocji.

taziu

2012-03-19, 22:22
Szkoda mi już z Tobą gadać, wybacz. Idź sobie popedałuj.

longer1231

2012-03-19, 22:24
grelix napisał/a:

Szkoda mi już z Tobą gadać, wybacz. Idź sobie popedałuj.


Idź sobie pobij trochę gejów ;-)

Tumislav

2012-03-19, 22:24
longer1231 napisał/a:


Wiara mi mówi, że nie wolno nikogo dyskryminować!!!!!!!!


Nie wiem z jaką religią się utożsamiasz ale zakładam, że z chrześcijanizmem. W takim razie jest taki przypis w Biblii:

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli"

oraz:

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"