18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa homoseksualisty z konserwatystką.

Tumislav • 2012-03-19, 00:42
Starcie konserwatywnej publicystki Joanny Najfeld i Jacka Adlera - admina gejowskiej strony w tvn24.

Din

2012-03-19, 20:37
@BongMan
Idąc dalej tym tokiem myślenia, można wywnioskować, że każdy rodzaj aktywności seksualnej, który nie powoduje bezpośredniego zapłodnienia kobiety jest "sprzeczny z naturą". Seks analny, seks oralny itd, itp -WSZYSTKO co nie jest związane z wkładaniem ku*asa do c*pki, wg twojej teorii jest "sprzeczne z naturą".

Inb4 pedał, obrońca pedałów
Nie jestem homoseksualistą. Po prostu uważam, że na wszystkie problemy trzeba patrzyć z obu stron barykady. Nie można myśleć tylko w jedną stronę.

taziu

2012-03-19, 21:02
Uwaga, atakują obrońcy ocierania ku*asem po ku*asie.. Ludzie, przecież to chore, to jest anormalne, sprzeczne z ewolucją, obrzydzające i poj***ne.

fifus92 napisał/a:

Dzięki hejtom na zwykłych gejów



Nie ma zwykłych gejów i niezwykłych gejów, każdy typ homosia to chory człowiek którego albo trzeba skierować na leczenie albo podjąć drastyczniejsze metody. Takie jest moje zdanie.

fifus92 napisał/a:

Całe ciało kobiety jest cudowne



A szczególnie wyjadanie rodzynek :badyl:

longer1231

2012-03-19, 21:02
Banda pieprzonych hipokrytów. ch*j was obchodzi, co kto robi w domu, w łóżku? Kompletnie nie rozumiem nienawiści, jaką co niektórzy tutaj pałają. Jak można wrzucać do jednego worka pedałów (którzy rzeczywiście zbyt mocno afiszują się ze swoją orientacją) z przyzwoitymi gejami, którzy robią to tak, jak zostali stworzeni, w zaciszu swojej sypialni?

Dlaczego tak chętnie wysyłalibyście ich na leczenie? Czy nie potraficie zrozumieć, że oni tacy już są?
Mam znajomego o odmiennej orientacji. Wspaniały facet, o wszystkim można z nim pogadać. Nie chodzi na solare, nie maluje paznokci, nie nosi makeup-a. Wygląda jak normalny chłopak.
Powiedział mi, że on jest taki, od kiedy tylko zaczął dojrzewać. Nigdy nie pociągały go kobiety. I co miał zrobić? Zgłosić się do lekarza na lobotomię? Czy może do plebana, który najchętniej by go wykastrował (artykuł w dzisiejszej gazecie).

Albo jeszcze lepiej. Niektóre wypowiedzi kojarzą mi się jednoznacznie z doktrynami narodowego socjalizmu. Najlepiej wybić!

Żyjcie i dajcie żyć innym. To bardzo prosta zasada.

Odnośnie hipokryzji i wypowiedzi niektórych: Albo tolerujesz homoseksualizm, albo nie! Geje be, ale jak lesby liżą sobie c**y to konia sobie walicie. Wchodzisz, albo wychodzisz! Nie ma stania w drzwiach!

maxs90

2012-03-19, 21:05
dobra geje uspokoić dupy. jesteście wybrykami natury ,ewentualnie nie wiecie jak sie zabrać za dziewczynę,jakby nie patrzeć to jesteście ciotami :)

taziu

2012-03-19, 21:06
longer1231 napisał/a:

Dlaczego tak chętnie wysyłalibyście ich na leczenie?



Bo to chore, obrzydliwe, nienaturalne, anormalne, sprzeczne z biologią człowieka.

longer1231 napisał/a:

przyzwoitymi gejami



CO k***A?

longer1231 napisał/a:

Wchodzisz, albo wychodzisz! Nie ma stania w drzwiach!



To co tu jeszcze robisz?

longer1231

2012-03-19, 21:10
grelix napisał/a:


Bo to chore, obrzydliwe, nienaturalne, anormalne, sprzeczne z biologią człowieka.


Tylko według twojego, średniowiecznego, zacofanego i prostackiego rozumowania. Mnie to jakoś nie razi.
Skoro to dla ciebie obrzydliwe to nie myśl o tym. Proste.
Nienaturalne i anormalne - tutaj mógłbym dyskutować, u wielu gatunków zwierząt stwierdzono homoseksualizm.
Co do ostatniego się zgodzę, ale nie jest to powód do takiej nienawiści.

grelix napisał/a:


CO k***A?


Głośniej! Unleash the motherfucking fury!!
Przyzwoitymi, w kontekście porównania do tych biegających z gołymi dupami na paradach równości.

grelix napisał/a:


To co tu jeszcze robisz?


Nie zrozumiałeś, a szkoda.

fifus92

2012-03-19, 21:13
grelix napisał/a:


A szczególnie wyjadanie rodzynek :badyl:




Widzisz? To nie ja mam tutaj złe wspomnienia :lol:

maxs90

2012-03-19, 21:22
hmmm . powiem tak jak sobie tam te 2 odmieńce siedzą miedzy sobą ,nie afiszują się tym to niech razem gniją w tej chorobie,ale poruszę trochę inną kwestie jakie te patologiczne dziwaki często poruszają. nie dawać im k***a dzieci . był kiedyś chyba nawet na sadolu przykład jak 2 lewe wzięły chłopca w adopcje i zrobiły z niego dziewczynkę. robicie ciotowate społeczeństwo. nie daj "Bożę" wojnę to kto k***a kto na nią pójdzie? dwa pedały za rączkę co byle kebab je zajebie :/

taziu

2012-03-19, 21:26
Cytat:

Tylko według twojego, średniowiecznego, zacofanego i prostackiego rozumowania.



Tak k***a, zmieńmy nasze prostackie i średniowieczne postrzeganie pedałowania i pozwólmy zapinać się gejom na ulicach! Ku chwale rewolucji kulturalnej! Jesteśmy zacofanym narodem bo uważamy że j***nie się w dupę przez facetów i branie do pyska ku*asa kogoś innego jest złe! Weź coś ciężkiego i pie**olnij się w ten łeb.

fifus92 napisał/a:

Widzisz?



Póki co widzę, że wkładasz ryja w odbyt swojej dziewczyny. O ile jest to dziewczyna. Jakie to romantyczne i nie będące dewiacją.

longer1231

2012-03-19, 21:31
maxs90 napisał/a:

gniją w tej chorobie:/


:roll: brak mi słów

Dzieci. Temat zastępczy. Czy ktoś chce im dać możliwość adopcji dzieci? Kto? Nie było i nie ma takiego zagrożenia, a ten temat jest wywoływany tylko celem podsycania ognia nienawiści.

Jeżeli ktoś będzie chciał umożliwić homoseksualistom adopcję dzieci, to ja pierwszy, pomimo swojej tolerancji pójdę protestować na ulice, albowiem dziecko powinno wychowywać się z matką i ojcem.
Ale jak wspominałem - w Polsce nie ma takiego zagrożenia! Na razie nie dzieci im w głowach, ale możliwość normalnego życia, bez szykan i obelg.

grelix napisał/a:



Tak k***a, zmieńmy nasze prostackie i średniowieczne postrzeganie pedałowania i pozwólmy zapinać się gejom na ulicach! Ku chwale rewolucji kulturalnej! Jesteśmy zacofanym narodem bo uważamy że j***nie się w dupę przez facetów i branie do pyska ku*asa kogoś innego jest złe! Weź coś ciężkiego i pie**olnij się w ten łeb.



Jakież to typowe, dla umysłowego troglodyty, jakim niewątpliwie jesteś ;-) Zakrzyczeć, opluć, zasypać obelgami.
Odpie**ol się ode mnie, ok? O jakich ty k***a ulicach mówisz?
Ja mówię tylko, żebyś nie interesował się, co kto robi u siebie w łóżku!

Tumislav

2012-03-19, 21:35
Din napisał/a:

@BongMan
Idąc dalej tym tokiem myślenia, można wywnioskować, że każdy rodzaj aktywności seksualnej, który nie powoduje bezpośredniego zapłodnienia kobiety jest "sprzeczny z naturą". Seks analny, seks oralny itd, itp -WSZYSTKO co nie jest związane z wkładaniem ku*asa do c*pki, wg twojej teorii jest "sprzeczne z naturą".


idąc tym tropem, tylko ludzie i chyba z tego co pamiętam to delfiny uprawiają seks dla przyjemności. reszta zwierząt po to, aby się rozmnażać. więc jeśli seks dwóch homoseksualistach nie ma na celu rozmnażania się, nie można tu mówić o normalności pod tym względem.

taziu

2012-03-19, 21:35
longer napisał/a:

Dzieci. Temat zastępczy.



To nie temat zastępczy tylko jeden z postulatów homosiów - legalne związki i adopcja dzieci.

longer napisał/a:

Jakież to typowe, dla umysłowego troglodyty



I co jeszcze? Homosie niech założą sobie jakiś kraj na bezludnej wyspie i niech tam się jebią. I ciebie też ch*j obchodzi kto co robi w łóżku dopóki nie okazałoby się, że Twój synek pewnego dnia oświadcza ci, że pedałuje. Odpie**ol się od moich poglądów i jeżeli jesteś taki pro-cwe*om to załóż sobie konto na jakimś homo portalu.

sauerps

2012-03-19, 21:37
fifus92 napisał/a:



A jak żonka mężowi wyliże rowa, albo pobawią się w anal to im się zabiera prawo do wychowywania? Tak pytam


Jesteś niedorozwojem, że zadajesz takie głupie pytania?

maxs90

2012-03-19, 21:37
longer1231 przytoczyłem temat dzieci bo był kiedyś tutaj ten artykuł i tak mi sie przypomniało. co do homoseksualizmu to jest on patologią i podobno jak pedofilia uważany za chorobę i jak już pisałem niech żyją ze sobą jeżeli nie mają patologicznego wpływu na otoczenie i nei chcą dzieci to niech sobie gniją w tym. nikt mi nie wmówi ,że pedałowanie jest ok. moze mam "zacofany" rozum ,ale na pedalstwo, islam i jehowe sie nei otworze bo wiem jakie zniszczenie ze sobą niosą, nie wszytko co inne trzeba tolerować bo taka moda. dzieki temu zacofaniu nie mamy takich sytuacji jak niektore kraje

Tumislav

2012-03-19, 21:40
maxs90 napisał/a:

dzieki temu zacofaniu nie mamy takich sytuacji jak niektore kraje


zacofanie? przecież to dobrobyt XX wiecznej tolerancji :DDD