18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa homoseksualisty z konserwatystką.

Tumislav • 2012-03-19, 00:42
Starcie konserwatywnej publicystki Joanny Najfeld i Jacka Adlera - admina gejowskiej strony w tvn24.

maxs90

2012-03-19, 13:22
czy mi sie wydaje czy same pedały się oburzyły ? :D

ci...........ki

2012-03-19, 13:30
Rozumiem ,że ręki mu nie podała bo nie dotykała męskiego ciała. Jest lesbijką czy jak?

cycu19922

2012-03-19, 13:32
Pedał nie wiedział jak się wybronić, dobrze gada kobieta!

black88

2012-03-19, 13:34
j***ne pedały :) ) i dosłownie i w przenośni

Mockba

2012-03-19, 13:48
Chyba portal dzis zacznie sie cieszyc duza popularnoscia i wroze z kulek analnych ze moze zostac tymczasowo zablokowany ruch.

turas86

2012-03-19, 14:01
dobrze gada polać jej :D

Sl...........nx

2012-03-19, 14:15
k***aRomantyk napisał/a:


ch*jowe argumenty pokroju Adolfa H. Wszystko co inne - be. A co do tego, że tylko geje się z tym afiszują - k***a, znasz chociaż jednego poza Biedroniem z telewizji? Że niby hetero faceci nie szczycą się kogo to nie zaliczyli? Orientacja nie gra tu roli, bo wszędzie znajdą się debile.



Ja znam jedną parę homosiów, których nigdy bym o to nie posądził i w sumie jak się dowiedziałem, nie poczułem obrzydzenia. Nie chodzą na parady, nie afiszują się, ale także się nie wstydzą. Są homosiami i im z tym dobrze, nie potrzebują manifestować tego wszem i wobec.
O to k***a chodzi, bo wszystko, co kobitka napisała, uprawiają pary hetero, ale nie chwalą się tym, bo seksualizm człowieka to jego prywatna sprawa. Homoseksualiści są, byli i zawsze będą, nigdy nikomu nie przeszkadzali. Natomiast takie pedały to osoby, które chcą ze swojej odmienności uczynić argument. Powiesz im, że to co robią jest nienaturalne (bo jest) to cię nazwą homofobem. Taka jest różnica, że moi koledzy geje sami mówią, że to jest nienaturalne, ale nie są w stanie z tym walczyć i chcą sobie żyć spokojnie.
Porównaj Biedronia - Pedała do Niedźwieckiego - Geja, a zobaczysz, na czym polega różnica.

da...........za

2012-03-19, 14:24
Dobrze powiedziala, z tą reką.

Tumislav

2012-03-19, 14:25
Slonx napisał/a:


Porównaj Biedronia - Pedała do Niedźwieckiego - Geja, a zobaczysz, na czym polega różnica.


Albo do Poniedziałka. Był u Kuby Wojewódzkiego wraz z Koterskim. W porządku facet.

Robajson

2012-03-19, 14:32
Nie bójmy się używać słów.
Pedał to pedał a nie żaden gej.

taziu

2012-03-19, 14:41
Wpadacie w sidła gejów - to oni sami postawili tezę pedał != gej przez co wy dajecie przyzwolenie społeczne do j***nia się dwóch spoconych facetów w kakao bo nie paraduja z tym na ulicach. O to im właśnie chodzi, żeby ludzie traktowali gejów normalnie. Jak nie będziecie tego tępić a tylko potwarzać ich hasła "gej!=pedał" to za dwadzieścia lat życzę wam gangbangu przez kilku żądnych waszej dupy murzynów w polsce biedronia (tak, polska w tym przypadku specjalnie z małej).

k***a, do czego to doszło... Żeby facet faceta w dupę...

@Down - uderz w stół a nożyce się odezwą :goatse: Homoś to homoś. Czy to gej czy to pedał liżą sobie rowy i pakują w dupę ku*asy. I TACY LUDZIE CHCĄ MIEĆ PRAWO DO WYCHOWYWANIA DZIECI?

No k***a... :samobojstwo:

kajtol

2012-03-19, 14:55
Ich trzeba leczyć, a nie tolerować. Gdyby pedalstwo było normalne i naturalne to by dzieciaki mogli mieć.

Nie rozumiem tego całego szumu i tolerancji. Nic do pedałów osobistego nie mam, znam paru, ale dziwne jest to, że nie traktuje się tego jako choroby czy patologii, skoro pewnym zboczeniem na pewno jest.

Zjuq

2012-03-19, 14:57
Jestem w szoku, widzę że na sadisticu teraz pedał pedała pogania :roll: Nie chłopcy nie mamy zamiaru zrozumieć pedałów, jest nie zgodne z naturą, wynaturzenie. Kwalifikuje się pod chorobę psychiczną i tak też powinno być traktowane, leczenie, leczenie i jeszcze raz leczenie. A jak chcecie się pchać w dupsko to załóżcie sobie jakiś zasrany gejland, nie komunikujcie się ze społeczeństwem tylko dupczcie. Ciekawe jak długo będziecie prosperować bez dzieci? Zaraz jeden z drugim bd lesby brać.