18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie świadka

Pantilion • 2022-06-12, 07:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę :D

Halman

2022-06-12, 07:24
Pantilion napisał/a:

Zaczynamy gówno burzę



Pantilion

2022-06-12, 07:29
@Halman

Tak wiem, że już za późno, ale poprawiłem ;-)

kr...........ka

2022-06-12, 07:45
Czyli mamy nauczkę że w takiej sytuacji nie nagrywamy telefonem tylko jakimś innym małym urządzeniem schowanym np w majtkach lub w staniku nikt by jej nie grzebał a telefon grzecznie oddajemy

Zbysław

2022-06-12, 07:58
kryska napisał/a:

Czyli mamy nauczkę że w takiej sytuacji nie nagrywamy telefonem tylko jakimś innym małym urządzeniem schowanym np w majtkach lub w staniku nikt by jej nie grzebał a telefon grzecznie oddajemy




znalezli by

stopwar

2022-06-12, 08:02
Pantilion napisał/a:

Zaczynamy gównoburzę




wioletkak

2022-06-12, 08:04
Co przeskrobała ta nastolatka tak w ogóle że jest przesłuchiwana ?

C0C0JUMBO

2022-06-12, 08:29
Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyj***ne jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.

woytasw

2022-06-12, 08:33
To sprawdzone metody. Dobry- zły policjant.
Gówniara nic by nie powiedziała a tak zaczeła ładnie śpiewać.

Karpackiemocne

2022-06-12, 08:59
wioletkak napisał/a:

Co przeskrobała ta nastolatka tak w ogóle że jest przesłuchiwana ?



na nagraniu jest jasno powiedziane, że jej znajomy rozj***ł komuś samochód. powinni jej jeszcze wpie**ol spuścić

0_rafiks_0

2022-06-12, 09:11
C0C0JUMBO napisał/a:

Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Uuuu...widac spore niedoj***nie mozgowe :D

Szakhal

2022-06-12, 09:28
Łapcie linka, bo Autor jakoś się nie kwapi wrzucenia jakiegokolwiek źródła. Bo przecież gównoburza jest najważniejsza :kawa:

https://www.portel.pl/prawo-i-porzadek/skandaliczne-przesluchanie-w-elblaskiej-komendzie-mamy-nagranie/129355

Co do nagrania - racja jest po połowie. Policjanci przesadzili, zaś jeśli by ją pogłaskali po główce i przytulili, wątpię by coś od niej uzyskali. Czy by uzyskali te dane w inny sposób? Możliwe.
Niemniej przy każdej takiej sprawie, każdy wymaga by policja była kryształowo czysta, bardziej jak święci. A prawda jest taka, że każdy z nas ma sk***ysyna w sobie i niezależnie od roboty wykorzystujemy go świadomie lub nie w robocie.

szwarc_one

2022-06-12, 09:40
Mnie gazem po ryju j***li, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w p*zdu

kretowicz14

2022-06-12, 09:43
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju j***li, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w p*zdu


Jak lubisz gdy Ci ktoś ku*asa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.