18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie świadka

Pantilion • 2022-06-12, 07:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę :D

PsikutaBezS

2022-06-12, 16:01
woytasw napisał/a:

To sprawdzone metody. Dobry- zły policjant.
Gówniara nic by nie powiedziała a tak zaczeła ładnie śpiewać.



To był ten dobry policjant a gdzie ten zły? :)

Winston_Wolf

2022-06-12, 16:02
szwarc_one napisał/a:

przecwe*ili frajerze zaj***ny ;*



Frajer cie robił j***na cioto i szmato

szwarc_one

2022-06-12, 16:12
Winston_Wolf napisał/a:

Frajer cie robił j***na cioto i szmato



ch*j ci w cycki geju

Lu...........sy

2022-06-12, 17:37
Koleżanka pouczy, bo on nie umie czytać

skoorviel

2022-06-12, 17:48
k***a afera za byle co, trochę przekleństw, szarpania i zaraz zwolnienie dyscyplinarne, ja pie**ole..
Za moich czasów brali na dołek i zanim zaczęli przesłuchanie to wpie**ol, nie raz i nie dwa dostałem blondyna po goleniach i k***a jakoś żyje. Widać na każdym kroku że te państwo schodzi na psy i nawet krzywo spojrzeć na kogoś to zaraz donos bo przecież tak nie wolno..

miedzianek

2022-06-12, 17:52
kiedys mialem taka akcje, ze szedlem ze sklepu z 3 browarami w torbie+jakies tam zarcie. Psiarnia zatrzymala mnie i chciala wpieprzyc mandat za picie alkoholu. Nagrywalem wsio telefonem, bo padaly hasla, ze oni maja to w dupie, czy pilem czy nie, ma sie im zgadzac liczba mandatow, ze jak nie przyjme to zajma sie mna na pace, ze mamusia mnie nie pozna i takie tam.

Oczywiscie tweardo stalem ze chcecie to mnie zabierajcie, ale nie bede podpisywal mandatu za cos, czego nie zrobilem i ze sie ich nie boje(swoja droga troche osob z bloku lazilo naokolo wiec jakcys swiadkowie by sie znalezli).

Nie wiem, czy sie skleili, ale odpuscili mandat za picie, a poprosili o telefon, zeby sprawdzic, czy nie kradziony. Wpisalem im recznie kod na IMEI, sprawdzili, cos jeszcze popie**olili i pojechali

Pech chcial, ze telefon mi sie zresetowal i nagranie poszlo sie jebac...a bym z checia udostepnil dla puokuatuy


Nie zebym bronil czy policji, czy dziewczyny, ale jakby ona tak do nich powiedziala to by dostala zarzuty. Od kiedy policja to swiete krowy?

mazga50

2022-06-12, 18:36
A bo wy myślicie, że grzecznie i uprzejmie coś się da wyciągnąć od patusiary?

tranzystor

2022-06-12, 19:02
Policjanci mają rację. Jakiś gówniarz rozwalił komuś samochód, a gówniara go kryje i kłamie. Powinni jej doj***ć zarzuty jeszcze. Patola

Sklozgos

2022-06-12, 19:45
Jak slysze jak kobieta rozmawia w taki sposob to juz wiem, ze ma cos na sumieniu. Zapamietajcie Panowie sposob mowienia tej dziewczyny. Gdyby tak nie zostala poyraktowana, nie powiedziala by nic. Teraz jeszcze chce zrobic kolo dupy policjantom. Gad sie nigdy pokory nie nauczy.

n1ck.ee

2022-06-12, 19:53
Z drugiej strony z tym współczesnym bydłem bo młodzieżą bym tego nie nazwał, człowiekiem tym bardziej trzeba krótko, po prostu społeczeństwo nam się za bardzo wyzwoliło.

Zgniatacz23

2022-06-12, 21:13
Ale to nie jest tak, że w tej sytuacji na protokole rządamy zapisu że zeznania pod groźbami i przymusem i mogą sobie w dupę je wsadzić?

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-12, 21:25
No ktoś napisał 18 letnia nastolatka. Spokojnie, nie przesądzając ale ona może mieć 3 dzieci z trzema różnymi facetami i więcej ku*asow widziała w różnych sytuacjach jak ci co "efukta" namiętnie oglądają. Karyny i Julki u nas to lepsza patola jak u Ruskich czy w UK, do tego szpetniejsze hehe.

silwerbalk

2022-06-12, 21:27
Dobra ściema to połowa sukcesu druga to dobrze ją sprzedać .... 8-) znam nie znam przypadkowo byłem w sumie to się w klubie poznaliśmy .... I no w ch*j pijany byłem proste .... No i odj***ł ambaras i no tyle potem wysiadłem i poszlem do domu .... Przeciesz macie nagrania to i rejestrację też ...

MIhau_

2022-06-12, 21:43
Kolega/chłopak typiary rozj***ł komuś auto. Nie wiedzieli kim on jest, ale ustalili ją. Jak dla mnie to policjanci powinni mieć wyj***ne, nie chce powiedzieć to niech nie mówi - a co to policjanta auto jest rozj***ne? Na ch*j ryzykować zarzuty żeby zrobic trochę porządku na mieście, wyj***ne.