18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie świadka

Pantilion • 2022-06-12, 07:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę :D

trebles121

2022-06-12, 22:40
kretowicz14 napisał/a:

Jak lubisz gdy Ci ktoś ku*asa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.



w wiekszych miastach jeszcze przejdzie ale w wiekszosci miast prokuratura ma powiazania z policja i powiedzmy policjanty dostaly by wezwanie akurat na Ciebie bo sie z kims klocisz nie wiem poszarpales sie z rowerzysta i wzywaja - ktos wskazuje na ciebie palcem oni podchodza chca dowód jeb cie na glebe i co wysmaruja ci oczy gazem, zgłaszasz to i co dostajesz jeszcze do zapłacenia za to, że śmiesz sie przeciwstawić więc i tak byś nic nie zdziałał hojrak jesteś ale jak nie masz dowodów nie nagrywasz tego to ciężko będziesz miał ugrać cokolwiek, co innego jeśli masz dowód i jak cie wk***ia jeszcze raz to dajesz wszystko

koolowsky

2022-06-13, 00:11
I ch*j. Maja ch*ja co rozj***ł auto. Skuteczność. A w ogóle to j***ć psy.

Eryk88896

2022-06-13, 02:10
Prosty napisał/a:

No chyba cie poj***ło typie....
Za k***a nic bili nas, karali pałami, gazowali , bo pato rodzice i co też k***o mnie na dołek albo na sledczak za to że stary się mój w gangsterkę bawił??? Za czyje bledy ta dziewczyna ma placic ?? Nie chce gadac ?niech nie gada
ma k***a prawo. Oni nie mają prawa się cwe*u znęcać nad cywilami by popchnąć śledztwo. "Maja tam kamery itp" to juz na k***a kamery zdjecie drukowac do telewizji podac a nie dzieci dreczyc sk***ysynu.Mam nadzieję Psie ze zrobia z tobą to co z tym psem z pewnego miasta w Polsce co dręczył małolatów bo mu się córka k***ila po prostu zajebią na służbie. A co do policji nic nie mam ale jebac takie psy jak ty k***o



jak znecac oni ratowali jej zycie, co to jest pokrzyczec 5 minut, w porownaniu do tego gdyby skladala falszywe zeznania a ma obowiazek mowic prawde, to dostala by kare wiezienia.

Zasysacz

2022-06-13, 03:46
No nie ładnie , z drugiej jednak strony w h*ja z nimi gra bo dobrze wiedzą że ma potrzebne informacje.
Ja nigdy nie spotkałem się ze strony policji jakąkolwiek przemocą naciskiem zawsze grzecznie profesjonalnie "czy mógł by pan" "tak proszę pana". Wystarczy mówić prawdę odnosić się tak jak sami byśmy chcieli zostać potraktowani i nie strugać pawiana, doświadczony policjant na oko widzi kto chce go w h*ja zrobić.

Goonzi2018

2022-06-13, 07:58
j***ć k***y policyjne! :-D

Avionic15

2022-06-13, 09:24
Prawda jest taka że byle kto na takie przesłuchania nie trafia. Musieli mieć info ze jest zamieszana w jakieś gówno. Takie życie patusa

Krzychuj123

2022-06-13, 11:43
Plus dla. Policji. Jakby z wszystkimi tak jechali to patologia szybko by zniknęła, a tak to k***a rozprzestrzenia sie jak zaraza.

djpyza

2022-06-13, 15:54
szwarc_one napisał/a:

Czy ty z ch*ja spadłeś czy naprawdę jesteś taki niedoj***ny Johny ?
Z resztą mi pies powiedział że dostałem bo sp***alalem a bidulek musiał biegać i szukać
Za to bym ci wyjurwil w czajnik ale na necie nie ma co się napinać dz**ko bez szkoły



ty to pewnie ten prawilniak co jp na 100% j***ć biedę , j***ć k***iszony,szony,lachony! wiem z kim mam do czynienia ! więcej nie trzeba słów !

miskolargol

2022-06-13, 16:55
Byłem za małolata na przesłuchaniu w charakterze świadka.

Jak tylko zamykają się drzwi świat całkowicie się zmienia.
Chamy i gestapo.
Wtedy niestety jeszcze smartfonów nie było.

szwarc_one

2022-06-13, 17:49
skoorviel napisał/a:

k***a afera za byle co, trochę przekleństw, szarpania i zaraz zwolnienie dyscyplinarne, ja pie**ole..
Za moich czasów brali na dołek i zanim zaczęli przesłuchanie to wpie**ol, nie raz i nie dwa dostałem blondyna po goleniach i k***a jakoś żyje. Widać na każdym kroku że te państwo schodzi na psy i nawet krzywo spojrzeć na kogoś to zaraz donos bo przecież tak nie wolno..



Dokładnie policja nie jest od trzymania za rączkę

djpyza napisał/a:

ty to pewnie ten prawilniak co jp na 100% j***ć biedę , j***ć k***iszony,szony,lachony! wiem z kim mam do czynienia ! więcej nie trzeba słów !



Się nadajesz do tarcia chrzanu pozdrawiam

djpyza

2022-06-13, 18:19
szwarc_one napisał/a:

Dokładnie policja nie jest od trzymania za rączkę
Się nadajesz do tarcia chrzanu pozdrawiam



a ty na światełko od kobajna ! i nie pozdrawiam kij ci tam gdzie światło nie dochodzi !

Genius510

2022-06-13, 19:02
Jak by jej nóżki połamali to zaraz by wszystko ładnie wyśpiewała

sjp

2022-06-13, 19:52
Zimny browar dla nastolatki za jaja jakie pokazała, nagrywając tych sk***ieli.

Mors_Nigra

2022-06-14, 12:33
Szakhal napisał/a:

Łapcie linka, bo Autor jakoś się nie kwapi wrzucenia jakiegokolwiek źródła. Bo przecież gównoburza jest najważniejsza
Co do nagrania - racja jest po połowie. Policjanci przesadzili, zaś jeśli by ją pogłaskali po główce i przytulili, wątpię by coś od niej uzyskali. Czy by uzyskali te dane w inny sposób? Możliwe.
Niemniej przy każdej takiej sprawie, każdy wymaga by policja była kryształowo czysta, bardziej jak święci. A prawda jest taka, że każdy z nas ma sk***ysyna w sobie i niezależnie od roboty wykorzystujemy go świadomie lub nie w robocie.



Oby cię kiedyś tak wezwali i tak załatwili, żebyś do końca życia kaleką był i powiedzieli, że sam to sobie zrobiłeś, a prokurator przyklepie. Brudne bydło w tym kraju żyje, dla którego wolność i prawa to jest abstrakcja.

mazga50 napisał/a:

A bo wy myślicie, że grzecznie i uprzejmie coś się da wyciągnąć od patusiary?



Jak się ma mózg to można. Jak się nie ma mózgu i żyje się w państwie bezprawia gdzie społeczeństwo jest bydłem któremu to pasuje, to nie trzeba.

squach

2022-06-14, 15:11
To się nazywa szybka resocjalizacja. Nachlała się do nieprzytomności i co? To ją zwalnia z obowiązku? :D Szalała, teraz płacze.