18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie świadka

Pantilion • 2022-06-12, 07:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę :D

ktototakianunaki

2022-06-12, 12:05
Bardzo fachowe przesluchanie w wykonanoi Panow z policji. widzieli na kamerach te j***na placzaca szmate z tym patusem to dojechali ja tak jak trzeba bylo zeby zaczela gadac. to nie byla niewinna dziewczyna, tylko j***na cwaniara patusiara. ch*j w takich ludzi.

Henboh

2022-06-12, 12:12
k***a, tak źle i tak nie dobrze.

Jak zleją temat i umorzą z powodu niemożliwości zidentyfikowania winnego, źle. Jak postraszą na przesłuchaniu by znaleźć, też źle.

Najlepiej niech zlikwidują w ogóle policje i wszyscy będą robić co im się święcie podoba.

Bul_od_bytu

2022-06-12, 12:21
k***a, to tylko świadek, a kulsony myślą, że złapali zabójcę Papały. Chciałby posłuchać wersji z oskarżonym

Myxxer

2022-06-12, 12:36
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju j***li, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w p*zdu



fajnych masz rodziców

djpyza

2022-06-12, 12:54
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju j***li, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w p*zdu



jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napie**alają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !

Kędzior

2022-06-12, 12:55
kretowicz14 napisał/a:

Jak lubisz gdy Ci ktoś ku*asa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.



No chyba że byłbyś właścicielem rozj***nego samochodu

daro7557

2022-06-12, 13:19
Policja to bandyci w granatowych mundurach. Tańczą tak jak im Kamiński zagra.

Male_jajko

2022-06-12, 13:26
Laska zostala zatrzymana z patusem , bo rozj***li komus auto po alko a na drugi dzien udaje, ze go nie zna xD policjant mial prawo sie wkuric.

Prosty

2022-06-12, 13:47
Heliar napisał/a:

Proponuję doj***ć za ukrywanie przestępcy. Przestanie udawać głupią.
Co za debil



Idź k***a nie wiem małolatów psą ponaganiaj żeby się mogli wyżyć bo to przecież słuszne. k***a klaun

Sm_Jaca

2022-06-12, 14:24
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyj***ne jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Ty wiesz tyle o komunie co student o pracy...

TylkoPiSResztaToKurwy

2022-06-12, 14:32
Kręćcie gownoburze ruscy wydają kupę rubli żeby takie sytuacje miały miejsce, to jest trybunał praw człowieka, zgłaszajcie do BSW piszcie o tym wszędzie będzie beka jak się k***y wj***ły

Zupson

2022-06-12, 14:43
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyj***ne jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



No nie powiedziałbym nie chciała mieć przej***ne a bawienie się w złego policjanta to dobra gra, kryła jakąś k***ę co rozj***ł komuś samochód, (pan policjant dobrze powiedział "a jakby twojemu ojcu rozwaliłby samochód" także nie obwiniaj nikogo (on tylko swoją robotę wykonuję lol) dziękuje.

szwarc_one

2022-06-12, 14:57
djpyza napisał/a:

jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napie**alają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !



Czy ty z ch*ja spadłeś czy naprawdę jesteś taki niedoj***ny Johny ?

djpyza napisał/a:

jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napie**alają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !



Z resztą mi pies powiedział że dostałem bo sp***alalem a bidulek musiał biegać i szukać

vifon125 napisał/a:

fajnych masz rodziców



Za to bym ci wyjurwil w czajnik ale na necie nie ma co się napinać dz**ko bez szkoły

CObyNIEbyło

2022-06-12, 15:52
W Piekarach śląskich jeszcze gorsi są ! Tylko karać i gnębić obywateli...

Beka_XD

2022-06-12, 16:00
Psiarnia bardzo dobrze postąpiła z 18-letnią Karyną, która kryła swojego patologicznego kolesia, który uszkodził samochód taksówkarzowi. Powinni jeszcze sprzedać te klapsy na pysk gówniarze za cwaniakowanie i utrudnianie śledztwa i posadzić na dołek na 48h, to by j***ną gówniarę trochę przytemperowało i nauczyła by się życia w zgodzie ze społeczeństwem.

Wy tam pedały w rurkach szczekające na psiarnie ścisnąć srom!Życie to nie j***ny tefałen!!

Sprawa wyjaśniona, dziękuję, dobranoc. Można się rozejść,