18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie świadka

Pantilion • 2022-06-12, 07:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę :D

Driver19cm

2022-06-12, 09:45
Mi wsadzali do ryja, j***li, gwałcili i jakoś nie latałem po

prokuraturach. Może dlatego, że mi się podobało

C0C0JUMBO

2022-06-12, 09:47
0_rafiks_0 napisał/a:

Uuuu...widac spore niedoj***nie mozgowe



Morda patolu 500+ ... Nie wstyd Ci?

Sztruks

2022-06-12, 10:02
„Racja po połowie?” Że wyciągają „sztukę” i straszą ze włożą jej do skarpety i będzie miała z tego przypał ? To czyste sk***ysyństwo
Szakhal napisał/a:

Łapcie linka, bo Autor jakoś się nie kwapi wrzucenia jakiegokolwiek źródła. Bo przecież gównoburza jest najważniejsza
Co do nagrania - racja jest po połowie. Policjanci przesadzili, zaś jeśli by ją pogłaskali po główce i przytulili, wątpię by coś od niej uzyskali. Czy by uzyskali te dane w inny sposób? Możliwe.
Niemniej przy każdej takiej sprawie, każdy wymaga by policja była kryształowo czysta, bardziej jak święci. A prawda jest taka, że każdy z nas ma sk***ysyna w sobie i niezależnie od roboty wykorzystujemy go świadomie lub nie w robocie.


szwarc_one

2022-06-12, 10:02
kretowicz14 napisał/a:

Jak lubisz gdy Ci ktoś ku*asa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.



Nie chciałem im powiedzieć skąd mam trawę to mnie napie**alali dzbanie j***ny a też wtedy miałem 18 lat i nie płakałem jak p*zda. A co do ku*asa w mordzie to współczuję bidulku że cię tak przecwe*ili frajerze zaj***ny ;*

zwierzak30

2022-06-12, 10:11
Nie wiem czy w Polsce jest miasto podlejsze od Elbląga.Swojego czasu miało miano "wioski olimpijskiej".Co drugi łaził w dresach i wyglądał jak gumbas z Mario Bros.Maluśkie mózgi z wielkimi ciałkami .Zagęszczenie patusów w tym mieście jest przeogromne.
Stałem kiedyś tam na bramce w "Kazamatach". :)

szwarc_one

2022-06-12, 10:13
zwierzak30 napisał/a:

Nie wiem czy w Polsce jest miasto podlejsze od Elbląga.Swojego czasu miało miano "wioski olimpijskiej".Co drugi łaził w dresach i wyglądał jak gumbas z Mario Bros.Maluśkie mózgi z wielkimi ciałkami .Zagęszczenie patusów w tym mieście jest przeogromne.
Stałem kiedyś tam na bramce w "Kazamatach".



Ciężka praca mówisz ? ;>

Pan_Cernik

2022-06-12, 10:13
No to psy będą miały nauczkę jak się z takimi gówniarzami postępuje.

Najpierw poprosić o telefon a jak gówniarz nie odda to na 24 za cokolwiek i sami sobie wezmą. A jak będzie jeszcze szczeniak pyskował to na 3 miechy do śledczego że podejrzenie współpracy, matactwo czy tam coś innego. I od razu mu przejdzie cwaniakowanie...

NataliaW

2022-06-12, 10:24
Ciekawe o co chodziło, czy o znalezienie jakiegoś domorosłego dilera. I w tym przypadku winne jest państwo bo narkotyki powinny być zdepenalizowane. A pies jak pies chce się wykazać.
Czy chodziło o znalezienie jakiegoś kmiota ktory np zgwałcił inna dziewczynę, a ta "niewinna 18latka" go przyprowadziła... W takim wypadku żeby wyśpiewała kto to jest to nawet pręta nagrzanego do czerwoności mogliby jej w cipe wsadzić i nie byłoby mi jej szkoda.
Wiedz rada dla sadoli, nie osądzajcie jak gówno wiecie.

Ciekawe o co chodziło, czy o znalezienie jakiegoś domorosłego dilera. I w tym przypadku winne jest państwo bo narkotyki powinny być zdepenalizowane. A pies jak pies chce się wykazać.
Czy chodziło o znalezienie jakiegoś kmiota ktory np zgwałcił inna dziewczynę, a ta "niewinna 18latka" go przyprowadziła... W takim wypadku żeby wyśpiewała kto to jest to nawet pręta nagrzanego do czerwoności mogliby jej w cipe wsadzić i nie byłoby mi jej szkoda.
Więc* rada dla sadoli, nie osądzajcie jak gówno wiecie.

Prosty

2022-06-12, 10:32
Pan_Cernik napisał/a:

No to psy będą miały nauczkę jak się z takimi gówniarzami postępuje.
Najpierw poprosić o telefon a jak gówniarz nie odda to na 24 za cokolwiek i sami sobie wezmą. A jak będzie jeszcze szczeniak pyskował to na 3 miechy do śledczego że podejrzenie współpracy, matactwo czy tam coś innego. I od razu mu przejdzie cwaniakowanie...



No chyba cie poj***ło typie....

Za k***a nic bili nas, karali pałami, gazowali , bo pato rodzice i co też k***o mnie na dołek albo na sledczak za to że stary się mój w gangsterkę bawił??? Za czyje bledy ta dziewczyna ma placic ?? Nie chce gadac ?niech nie gada
ma k***a prawo. Oni nie mają prawa się cwe*u znęcać nad cywilami by popchnąć śledztwo. "Maja tam kamery itp" to juz na k***a kamery zdjecie drukowac do telewizji podac a nie dzieci dreczyc sk***ysynu.Mam nadzieję Psie ze zrobia z tobą to co z tym psem z pewnego miasta w Polsce co dręczył małolatów bo mu się córka k***ila po prostu zajebią na służbie. A co do policji nic nie mam ale jebac takie psy jak ty k***o

:!:

trytodie

2022-06-12, 10:40
Normalne działanie policji
Gówniara chciała przycwianiakowac i kryć jakiegoś łebka nastoletniego patusa.
Krzywdy jej nie zrobił, trochę nakrzyczał bo inaczej nic by nie powiedziała.
Powinna dostać zarzut za składanie fałszywych zeznań i za współpracę z oskarżonym.
No i ku*asa do buzi.

szwarc_one

2022-06-12, 10:56
To jest k***a przesłuchanie a nie takie pie**olenie kotka za pomocą młotka


Mietek7567

2022-06-12, 10:58
trytodie napisał/a:

Normalne działanie policji
Gówniara chciała przycwianiakowac i kryć jakiegoś łebka nastoletniego patusa.
Krzywdy jej nie zrobił, trochę nakrzyczał bo inaczej nic by nie powiedziała.
Powinna dostać zarzut za składanie fałszywych zeznań i za współpracę z oskarżonym.
No i ku*asa do buzi.



JPRDL i później mamy w kraju podwójne standardy przez takie osoby jak ty.
Pies przez całe przesłuchanie powinien zwracać się do niej per pani i nie odważyć się jej dotknąć ani nawet podnosić na nią głosu.
Osoby z takich służb czy sądownictwa powinny być przykładnie karane zawsze najwyższym wymiarem kary przewidzianym w KK/KW.
To nie jest jakaś Brazylia czy inna afrykańska dzicz żeby policjant czy ktokolwiek inny sobie na takie coś pozwalał.

tarpan

2022-06-12, 11:37
Pies nie poradził sobie z emocjami. Do tej pory mandaty za brak maseczki wystawiał a tu nagle takie wyzwanie. Te służby były, są i będą skompromitowane na zawsze. 99% to nieudacznicy pracują, bo dziadek i tata był w milicja. Ja też będę stróżem prawa.

Heliar

2022-06-12, 11:45
Proponuję doj***ć za ukrywanie przestępcy. Przestanie udawać głupią.

Prosty napisał/a:

No chyba cie poj***ło typie....
Za k***a nic bili nas, karali pałami, gazowali , bo pato rodzice i co też k***o mnie na dołek albo na sledczak za to że stary się mój w gangsterkę bawił??? Za czyje bledy ta dziewczyna ma placic ?? Nie chce gadac ?niech nie gada
ma k***a prawo. Oni nie mają prawa się cwe*u znęcać nad cywilami by popchnąć śledztwo. "Maja tam kamery itp" to juz na k***a kamery zdjecie drukowac do telewizji podac a nie dzieci dreczyc sk***ysynu.Mam nadzieję Psie ze zrobia z tobą to co z tym psem z pewnego miasta w Polsce co dręczył małolatów bo mu się córka k***ila po prostu zajebią na służbie. A co do policji nic nie mam ale jebac takie psy jak ty k***o



Co za debil :idzwch*j:

dżonyłojlker

2022-06-12, 11:56
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyj***ne jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Oj synek synek :facepalm: