18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc matki alienacja

To_m_ek • 2019-01-04, 17:14
#tematdlauwagi
Spotkanie po długiej rozłące...

21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro...

Film nagrany 22.12.2018r. na parkingu przed Galerią handlową Leszno.
Córka mogła mnie zobaczyć po 28 miesiącach, była bardzo szczęśliwa...

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.

Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.


hfbnmiuytp

2019-01-05, 01:19
trochę kiepski ten tekst "chodź ze mną, mam dla ciebie prezent", w sądzie mogą na to opacznie spojrzeć :idzwch*j:

kuba7575

2019-01-05, 02:09
Nie rozumiem czemu nie mozesz pojsc do sadu i podac ja o uniemozliwianie ci spotkan z dzieckiem?
Skoro jest wyrok sadu to mozna uzyc policji do egekwowania go. Czesto sady (tak zrobili mojemu tacie) daja konkretne dni/weekendy na odwiedzanie dziecka, wiec wtedy jedziesz bierzesz dziecko a jak nie to wzywasz policje.

ag...........th

2019-01-05, 07:48
Masz rozgłos, już blisko pół miliona wyświetleń w 2 tygodnie. Powodzenia w sądzie.

~DMT

2019-01-05, 08:51
PowerBoBass napisał/a:



Samemu to sobie możesz zdziałać sądowy zakaz zbliżania się, także nie pie**ol.



Bobasku, mam ze sobą 2 córki, level 13 i 10, sprawę załatwiłem po swojemu, także Ty mi tu nie pie**ol... ;)

W sądzie nie ugrasz nic, trzeba wszystko mądrze postawić na jedną kartę... ;)

WieprzowinkadlaMuslimka

2019-01-05, 09:00
Też znałem podobna sytuacje: "facet" a tak naprawdę ostatnią p*zdą spod Krosna, pisał o alienacji itd . A o mało nie doprowadził do samobójstwa dziecka , mając przy tym. Mocne zapędy pedofilskie. Koniec końców wyszli po 2 latach piekła, że tak naprawdę ma mocno nierówno pod sufitem, a cały ten cyrk robił tylko po to by wyciagnac kasę dla siebie i swojej mamuśki. Więc jak widzę takie materiały to wuem, że umieszcza to zwykle ktoś kto ma nierówno pod sufitem i powinien być stosowany od społeczeństwa. Słowem jak to już wyżej ktoś napisał: p*zdą nie facet..

Justynka99

2019-01-05, 09:43
Właśnie dlatego lepiej się wstrzymać z oceną i od tego jest sąd. Może faktycznie matka znęca się nad dzieckiem nie dopuszczając ojca, a może po prostu ojciec to zwyrol, trwają sprawy sądowe i stąd taka reakcja.

~Velture

2019-01-05, 10:30
Ja bym chciał zobaczyć dziennikarską prowokację (ale powtórzoną kilka razy) gdzie są 2 przypadki:
1) ojciec uniemożliwia matce kontaktu z dzieckiem
2) matka uniemożliwia ojcu kontaktu z dzieckiem

Oczywiście wszyscy znamy z góry wynik takiego eksperymentu.

Podobnie jak faceta by na ulicy jakaś kobieta macała za dupsko i by prosił o pomoc to śmieszki heheszki, że o ch*j mu chodzi i niech przestanie być taką p*zdą... no ale jakby facet obcą babę złapał za dupsko na ulicy i ta by prosiła o pomoc bo molestowanie.... UHUHUHUHU! HURR DURR!!!

pankruk

2019-01-05, 10:31
Zachowaj prywatność, jak córka dorośnie to sama Cię odnajdzie.

Adrian92

2019-01-05, 10:45
zlewychowany napisał/a:

ja pie**ole co za j***na znieczulica czaje jakiej tematyki jest ten portal ale typ ma problem i nie widzi rozwiązania to wystawia filmiki do internetu żeby się ktoś tym zainteresował "rozumiem ze większość z sadistica osób by to w inny sposób załatwiła tak zwana gim-baza " ale naprawdę w Polsce jest popie**olone prawo nie powinno być tak ze jedna ze stron zabrania kontaktu dziecka z rodzicem bo to k***a jest chore współczuję ci typie głowa do góry i musisz więcej takich akcji robić walcz o dziecko może ktoś to zauważy może nawet twoja była i zrozumie ze robi krzywdę dziecku a nie tobie



To nie znieczulica, tylko po prostu 90 % uzytkowników tego portalu nie dorosło do takich tematów.
Bo wiadomo, można mieć wyj***ne, jego życie, jego problemy, przewijam dalej. Ale te zbędne komentarze, coś tam najeżdżają na typa, ze c**a a sami się zachowują jak płaczki, co płaczą bo ktoś ma czelność takie materiały wstawiać na sadistica.

Zrozumcie to ameby, że sadistic to hard, a główna to główna, niczym sie nie różni od kwejka i innych tego typu portali. Dotarło? I przestancie zgrywac tych bezdusznych sadolów bo jesteście zwykłymi internetowymi nieudacznikami a nie sadolami.

JURNADZIDA

2019-01-05, 10:49
Gdzie była policja ja sie pytam, mops i PCPR ? A z resztą w domowym zaciszu te brudy proszę prać !

Heathen

2019-01-05, 11:08
Żeby mała jakoś strasznie się stęskniła to nie zauważyłem.
Co do byłej żony to współczuję.

grauper

2019-01-05, 12:29
Po filmiku ch*j znajet jaki był tatuś.

Możliwe ze był poj***nym psychopatą napie**alającym żonę i dziecko a teraz zgrywa "dobrego tatusia".

Też możliwe że filmik pokazuje prawdę i że to mamusia ma naj***ne w głowie.

No ale cóż. Po filmiku nie polecam oceniać nikogo bo gówno mówi o ich życiu wcześniejszym czy czymkolwiek. Ot tania sensacja tylko z jednej strony.

+ takie sytuacje nie biorą się ot tak z niczego. Jakiś powód musiał być.

ponuryklecha78

2019-01-05, 15:51
stary znam Twój ból... Życzę cierpliwosci i powodzenia. Szczerze trzymam kciuki !!!

Dawno nie płakałem, ale dzis tak.

Syndrom PAS...

jehehej

2019-01-05, 17:40
Co za p*zdeczka. Bierzesz córkę i wyjeżdżasz za granicę.

~PowerBoBass

2019-01-06, 06:21
MaszAyahuaskę napisał/a:



Bobasku, mam ze sobą 2 córki, level 13 i 10, sprawę załatwiłem po swojemu, także Ty mi tu nie pie**ol... ;)

W sądzie nie ugrasz nic, trzeba wszystko mądrze postawić na jedną kartę... ;)



To pomóż gościowi zamiast jakieś suche przechwałki siać w komentarzach. Zobaczymy, co warte są Twoje słowa.