18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc matki alienacja

To_m_ek • 2019-01-04, 17:14
#tematdlauwagi
Spotkanie po długiej rozłące...

21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro...

Film nagrany 22.12.2018r. na parkingu przed Galerią handlową Leszno.
Córka mogła mnie zobaczyć po 28 miesiącach, była bardzo szczęśliwa...

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.

Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.


igorenko100

2019-01-04, 21:53
Won z grubą świnią! Matka dziecka widać, że sama nie wie czego chce i dalej brnie w to gówno, w które zaczęła wchodzić i nie wie jak się wycofać z twarzą. Wspaniała rodzina i koleżanki manipulują nią, a ona jak osioł za marchewką podąża ślepo. Bang! :evil: :!: :!: :!:

alumdark

2019-01-04, 21:53
Zbyt wiele lat przepracowałem jako kurator, ten film niczego nie dowodzi, no może jedynie otwarty konflikt rodziców. Nie znamy podłoża i nikogo nie oceniam. Ten film przypomina film z interwencji Policji. Chlopie masz podstawy, walcz o swoje. Co więcej służę Ci merytoryczna pomocą. Jednak myślę, ze to nie jest idealny portal na umieszczenia takiego nagrania. Jeśli mam być obiektywny, publikując wizerunek córki robisz dokładnie to samo, co matka dziecka za pomocą „cioci” maści różnych. To wizerunek Twojego dziecka! Chłopie ogarnij się!

niemamskarpet.

2019-01-04, 22:06
zastanawiam się coś nabroił, że matka tak zrobiła ?

xv89

2019-01-04, 22:31
@TB303
Dyżurny debil sadistika, jak zwykle powiedział co wiedział...

artiee

2019-01-04, 22:33
Tak to jest z tępymi k***iszonami, zawsze prawo po jej stronie.

@up up wystarczy żę mamusia poczuje innego bolca w cipsku i tak się potem dzieje. Znam to.

InnyName

2019-01-04, 22:42
Co to za dzik wpadł :D

Swoją drogą, nie znamy całej historii, może koleś jeździł co 2 dni na k***y w przerwach w chlaniu i napie**alaniu żony?

artiee

2019-01-04, 22:42
czakalakax napisał/a:

Powaleni jesteście razem !!! Dziecko krzywdzicie, to jest szantaż emocjonalny co będzie pewnie skutkował tym, że mała kiedyś dostanie jakąś depresję albo Was razem znienawidzi. Zachowujecie się jak rozwydrzone dzieciaki co nie mogą dostać cukierka, jedyną krzywdę jaką komuś robicie to swojemu dziecku, bo widzę sami świetnie się bawicie. Dlaczego nie widziałeś dziecka 28 miesięcy ? Dlaczego jako osoba odpowiedzialna nie dogadasz się z tą kobietą ? Żeby dziecko miało oboje rodziców ? Nawet po rozwodzie ? DEBILE!!!!!! Biedna dziewczynka, moja córcia ma 9 lat, nigdy w życiu bym Jej na taką próbę nie wystawił ...



Poczekaj jak Cię żona na próbę wystawi, nawet najsilniejsi psychicznie siadają i srają pod siebie z niemocy

Tu jako facet nie możesz nic, jedynie się pociąć. Sądy, policja i inne sp***olone instytucje, które mają na celu pomóc rodzinie, są z góry nastawione że facet to ch*j.

Lukaszdg

2019-01-04, 23:00
Gościu wrzuci filmik w którym rzuca jakimiś sztucznymi i wyuczonymi wcześniej tekstami i wszyscy płaczą, mógł już dawno temu zrobić dziewczynce wodę z mózgu i dlatego dziecko tak reaguje - mówcie co chcecie, ale w większości podobnych przypadków to własnie ojciec jest j***ną niszczącą życie p*zdą. Posłuchajcie w jaki sposób mówi do córki, no k***a nawet Maciek z Klanu jest lepszym aktorem.

Elerad

2019-01-04, 23:04
Moze twoja ex nie chce zeby ojciec jej corki byl taka j***na ciota . Wychoduj sobie jaja pedale to moze odzyskasz corke .

TB303

2019-01-04, 23:07
BDrummer napisał/a:

TB303 o k***a jaki twardziel, jak skończysz walić w skarpet to się wypowiadaj j***ny cieciu


xv89 napisał/a:

@TB303
Dyżurny debil sadistika, jak zwykle powiedział co wiedział...



Wytrzyjcie c*pki, bo wam coś pociekło.

dr_dex

2019-01-04, 23:09
Mialem kiedys dobrego kumpla: nazwijmy go Rafi. Rafiemu w zyciu nie wyszlo, dupa zerwala z nim w najmniej odpowiednim momencie wiec Rafi zwiazal sie z kolejna (powiedzmy Kryska) ktora miala dzieciaka z pierwszego malzenstwa. Rafi mial dobre serce wiec zarowno Kryske jak i dzieciaka traktowal OK. Ojciec dzieciaka (powiedzmy Zenka) jak tylko sie dowiedzial, ze Kryska ma kogos nowego i ze Zenek zaczyna budowac relacje z "nowym tata", nagle zapragnal wrocic do Zenka zycia. Wczesniej widywal sie znim raz na rok, teraz zaczal walczyc w sadzie o widzenia 2 razy w tygodniu. Rafi nie raz opowiadal, jak koles sledzil ich z kamera, nagrywajac jakies glodne kawalki (moze dla Policji, moze na jakis pedalski kanal YT) pokazujace (rzekomo) jak matka zaczela manipulowac Zenkiem. Rafi akceptowal sytuacje i (raczej) nauczyl sie zyc z tym cieciem co to mu milosc do dzieciaka wrocila po kilku latach....

A teraz moral tej historii (dosc swiezy, bo niechcaco widzialem sie z Krycha w czasie swiat): Rafiego nie ma juz z nami - rozj***l sie motorem w styczniu zeszlego roku. Krycha od tamtego momentu nadal nikogo innego sobie nie znalazla. Ojciec Zenka magicznie od lutego zeszlego roku ograniczyl kontakty z mlodym: podobno znalazl nowa prace, ulozyl sobie zycie, kupil psa, cokolwiek ....

ps: kto chce niech wierzy, kto chce niech pie**oli ze to glupota. Pamietajcie jednak ze kazdy moze nagrac jakis wyciskajacy lzy lub pokazujacy niesprawiedliwosc filmik. Nie bronie tej p*zdy z tego filmiku - po prostu w kazdym wypadku nalezy brac poprawke.

ps2: do autora filmu: jesli rzeczywiscie zachowywales sie fair przez caly czas: rozjedz ta p*zde i odzyskaj dzieciaka. Ale jesli odpie**alasz jakas maniane "pod publiczke" jak wspomniany koles z opowiesci o Rafim: ch*j ci w dupe ...

:kawa:

kamuha

2019-01-04, 23:13
Kumpel to przechodził. Matka corki nie zezwalała na widzenia, to samo jej rodzicie. Robili wszystko aby zniechecic go do córki i w drugą stronę. Walczył w sądzie i wygrał. Sąd przyznał mu opiekę nad dzieckiem. Wczesniej chcial jedynie widziec dziecko, nawet jesli byloby to widzenie pod opieką matki. Teraz ma zasądzoną opiek na córą tydzień i dwa weekendy w miesiacu. Matka musiała to zaakceptowac.
Kolego nie poddawaj się.

wowku

2019-01-05, 00:34
Poważnie to usuń to dla dobra córki i zbierz więcej dowodów w tym stylu w razie sprawy.

kardaszian1

2019-01-05, 00:47
Takie pseudo kobiety to tylko walcem rozjeżdzać