18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc matki alienacja

To_m_ek • 2019-01-04, 17:14
#tematdlauwagi
Spotkanie po długiej rozłące...

21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro...

Film nagrany 22.12.2018r. na parkingu przed Galerią handlową Leszno.
Córka mogła mnie zobaczyć po 28 miesiącach, była bardzo szczęśliwa...

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.

Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.


Wiewór

2019-01-04, 17:16
Rodzinne brudy pierze się w domu a nie publicznie

Mt...........72

2019-01-04, 17:26
Obawiam się ze córka odwdzięczy się matce.
Będzie miała kilkanaście lat zacznie się piekło...

Druga sprawa jak coś wrzucisz do internetu to nie zniknie, serio chcesz aby jej koleżanki i koledzy ze szkoły widzieli jak ma poj***nych rodziców?

~DMT

2019-01-04, 17:38
Obserwuję na fb "Dzielny Tata", widziałem to chwilę temu... Profil powinien się nazywać "p*zda, nie Tata..." Tu prawo nie pomoże, tu trzeba działać samemu... ;) Pozdro.

DEADmanPL

2019-01-04, 17:39
Serio? Specjalnie konto tu zakładasz żeby się pożalić? Co my z tym fantem mamy zrobić? Żałować Cię, zj***ć twoją żonę ku twojej uciesze? Weź się w garść człowieku.

Nattttsjel

2019-01-04, 17:43
Na fejsie może i znalazłeś współczucie ale teraz źle trafiłeś :P Tutaj Cię wyr*chają za bycie p*zdą. Swoją drogą szkoda strzępić ryja.

Cara_Al_Sol

2019-01-04, 17:51
Jak tak mówią...
"Nie żeń się chłopie".

P.S. Nie poddawaj się.
Pozdrawiam.

TB303

2019-01-04, 17:52
A co mnie to, k***a, obchodzi? Twoje życie, Twoje problemy - Twoje sprawy, które musisz rozwiązywać sam, a nie próbujesz tym zainteresować ludzi, których ten problem nie dotyczy.

KANIBAL22

2019-01-04, 18:10
a jaki k***a syf w tym samochodzie jakby ktos zawartosc smietnika wj***l tam gdzie sie nogi trzyma

zlewychowany

2019-01-04, 18:20
ja pie**ole co za j***na znieczulica czaje jakiej tematyki jest ten portal ale typ ma problem i nie widzi rozwiązania to wystawia filmiki do internetu żeby się ktoś tym zainteresował "rozumiem ze większość z sadistica osób by to w inny sposób załatwiła tak zwana gim-baza " ale naprawdę w Polsce jest popie**olone prawo nie powinno być tak ze jedna ze stron zabrania kontaktu dziecka z rodzicem bo to k***a jest chore współczuję ci typie głowa do góry i musisz więcej takich akcji robić walcz o dziecko może ktoś to zauważy może nawet twoja była i zrozumie ze robi krzywdę dziecku a nie tobie

Lucian201

2019-01-04, 18:25
Rodzinne brudy pierze się w domu ,tak samo jak żonę ...

TB303

2019-01-04, 18:26
zlewychowany napisał/a:

ja pie**ole co za j***na znieczulica czaje jakiej tematyki jest ten portal ale typ ma problem i nie widzi rozwiązania to wystawia filmiki do internetu żeby się ktoś tym zainteresował "rozumiem ze większość z sadistica osób by to w inny sposób załatwiła tak zwana gim-baza " ale naprawdę w Polsce jest popie**olone prawo nie powinno być tak ze jedna ze stron zabrania kontaktu dziecka z rodzicem bo to k***a jest chore współczuję ci typie głowa do góry i musisz więcej takich akcji robić walcz o dziecko może ktoś to zauważy może nawet twoja była i zrozumie ze robi krzywdę dziecku a nie tobie


Nie zesraj się tam p*zdo, a przede wszystkim - naucz się pisać analfabeto.

Essent

2019-01-04, 18:35
Rozumiem, że rodzice mają coś do siebie.Może jedno się k***iło drugie piło, wyj***ne.Ale czemu dziecko cierpi nad tym ? Mógłbym się rozpisać dużo na ten temat ale szkoda pisania.Rozumiem również ojca tej małej.Próbuje ją przekonać na swój sposób,nawet prezentami co dziecko łyka jak pelikan, ale niech mi ktoś łaskawie wytłumaczy kim jest ta k***a ciocia,gruba tępa świnia z jej gorylem co łapią dziecko za rękę i zmuszają fizycznie do tego żeby szła z nimi mimo tego, że rodzicielka idzie obok, a jej ojciec podąża ich krokami??? Z tego co zrozumiałem jest jego dzień widzenia z Natalką,jego córką.Na początku tępa dzida powiedziała coś o blokowaniu przejazdu czy przejścia dla pieszych co można zinterpretować, że to ojciec ich w jakiś sposób chciał autem dogonić i zablokował przejazd.Z mojego punktu widzenia widzę, że prawdopodobnie obydwoje by się dogadali w jakiś sposób i poszli na tą j***ną kawę i z dzieckiem na to j***ne ciasteczko gdyby nie ten twór kobiecopodobny. Szkoda Natalki :szloch:

To_m_ek

2019-01-04, 18:38
Jako będzie milion odsłon na YT to może ktoś się zainteresuje problemem alienacji. Moja córka jest za mała żeby walczyć z matką, a ja siłą nic nie mogę zrobić...