18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc matki alienacja

To_m_ek • 2019-01-04, 17:14
#tematdlauwagi
Spotkanie po długiej rozłące...

21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro...

Film nagrany 22.12.2018r. na parkingu przed Galerią handlową Leszno.
Córka mogła mnie zobaczyć po 28 miesiącach, była bardzo szczęśliwa...

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.

Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.


Metyl30

2019-01-04, 20:31
gosciu tez dobrze zj***ny do dziecka wychodzi z argumentem ze ma prezent to wiadomo dziecko zawsze sie wznieci bedzie chcialo isc ,stary tempy ch*j bo nie fair gra,a dziecku tylko bardziej przykro.

czakalakax

2019-01-04, 20:34
Powaleni jesteście razem !!! Dziecko krzywdzicie, to jest szantaż emocjonalny co będzie pewnie skutkował tym, że mała kiedyś dostanie jakąś depresję albo Was razem znienawidzi. Zachowujecie się jak rozwydrzone dzieciaki co nie mogą dostać cukierka, jedyną krzywdę jaką komuś robicie to swojemu dziecku, bo widzę sami świetnie się bawicie. Dlaczego nie widziałeś dziecka 28 miesięcy ? Dlaczego jako osoba odpowiedzialna nie dogadasz się z tą kobietą ? Żeby dziecko miało oboje rodziców ? Nawet po rozwodzie ? DEBILE!!!!!! Biedna dziewczynka, moja córcia ma 9 lat, nigdy w życiu bym Jej na taką próbę nie wystawił ...

lysout

2019-01-04, 20:34
@up
Pewnie dopiero wytrzeźwiał i wymyślił plan działania.

Dupaapud

2019-01-04, 20:38
@autor debil z ciebie jakich mało. Opublikowałeś wizerunek swojego dziecka. Nie zastanawiałeś sie nad tym jakie to bedzie miało konsekwencje? To ci powiem:

h*ja zobaczysz a nie dziecko! Każdy sąd Ci to wypomni.

Własne dziecko na sadolu, na k***a sadolu....


Co za pojeb. Na harda wrzuc poj***ncu!!!!

vulkodlak

2019-01-04, 20:48
Taka moda się u nas zrobiła, że mąż to bankomat a dziecko to zabaweczka mamusi. Moje córy są ze mną ale łatwo nie było, trzymam kciuki.

gustav665

2019-01-04, 20:51
na oko to jeszcze z 12 lat czekania panowie

BDrummer

2019-01-04, 21:04
TB303 o k***a jaki twardziel, jak skończysz walić w skarpet to się wypowiadaj j***ny cieciu

jbone

2019-01-04, 21:13
czemu wspomniał mi się film "tato"?

ZajętyPelikan

2019-01-04, 21:16
Bez kitu tak się Was czyta i można dojść do wniosku, że większość z was to debile.

Nie wiecie jak wygląda prawo w Polsce... Praktycznie każdy z was, na jego miejscu zapewne wpie**oliłby matce dziecka... czy też siłą zabrał. To teraz za pierwszy czyn, już więcej byście dziecka nie dostali pod opiekę, sąd by wam zabrał możliwość widywania się z dzieckiem. Drugi czyn skutkowałby tym samym, tylko że to byłby zarzut uprowadzenia. W pierwszym wypadku tylko pobicie = zawiasy, w drugim zawiasy / odsiadka.


Rozjebie

2019-01-04, 21:24
Dla mnie to jest niepojęte, ze przez prawie 2,5 roku nie osiągnąłeś sądownie NIC żeby córkę jednak widywać. Przecież to szmat czasu, można było dużo zrobić w tej kwestii. Udowodniłeś wrzuceniem tego filmu (który może zaszkodzić małej), ze nie chodziło Ci o jej dobro, tylko o Twoje. Pytanie - masz nową laskę? Bo wg mnie to jest wołanie o atencję wśród damskiej części widowni, a córka jest tylko narzędziem

werther

2019-01-04, 21:29
Nikolka? jprdl...

jazeck

2019-01-04, 21:30
Film już miesiąc temu widziałem na innym z portali. Szkoda dziewczynki przez to że nie zamazałeś jej twarzy. Może się to odbić później na niej niestety...

Cara_Al_Sol

2019-01-04, 21:44
Velture napisał/a:

Masz 20 piwo i idz na główną.



Administracjo, jak banujecie odzywki typu: "Wsiadaj, jedziemy na główną",
to i banujcie taki infantylny tekst.
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Velture - Wielu sukcesów w pracy.