18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc matki alienacja

To_m_ek • 2019-01-04, 17:14
#tematdlauwagi
Spotkanie po długiej rozłące...

21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro...

Film nagrany 22.12.2018r. na parkingu przed Galerią handlową Leszno.
Córka mogła mnie zobaczyć po 28 miesiącach, była bardzo szczęśliwa...

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.

Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.


madufo

2019-01-04, 18:48
Po co cały dym. Zrób jak mój kumpel, zabierasz dziecko i jedziesz do Szwajcarii, nie ma jurysdykcji i po temacie. Inna sprawa nie widziales jej 28miesięcy bo ? Sąd zdecydował na jakiejś podstawie, że nie miałeś prawa do widzeń przez 2,5 roku...

To_m_ek

2019-01-04, 19:02
@madufo sąd zdecydował, że mam widywać dziecko 4 raz w miesiącu. To matka zdecydowała, że nie widuje dziecka!!!

Wojtass84

2019-01-04, 19:08
Nie słuchaj debili wyżej, którzy pewnie nie wiedzą nawet jak się robi dziecko. Walcz o nie i się nie poddawaj. Dokumentuj wszystko bo to na pewno się przyda. Powodzenia

PGY

2019-01-04, 19:11
czemu zrobiłeś dziecko takiej jebni*tej suce? i kiedy się zorientowałeś w co się wj***łeś? szkoda Młodej tylko ;f

skywalker75

2019-01-04, 19:17
Nie do końca pochwalam wrzucanie tego do netu, bo to raczej dziecku nie pomoże. Nagrałbym raczej mamusię, jak robi ci problemy i ja puścił. Ale chyba musisz być zdesperowany. Powodzenia

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-04, 19:19
Nie miałeś cukierka to nie otworzyła... Sorry taki mamy klimat, do małej dziewczynki tylko z cukierkiem...
Sorry k***a ale to sadistic i mimo wszystko nie licz na wsparcie, tylko na szyderę ;)

~PowerBoBass

2019-01-04, 19:23
MaszAyahuaskę napisał/a:

Obserwuję na fb "Dzielny Tata", widziałem to chwilę temu... Profil powinien się nazywać "p*zda, nie Tata..." Tu prawo nie pomoże, tu trzeba działać samemu... ;) Pozdro.



Samemu to sobie możesz zdziałać sądowy zakaz zbliżania się, także nie pie**ol.

mygyry

2019-01-04, 19:37
Największą patologią są te pie**olone sądy rodzinne, gdzie ojca traktuje się jedynie z perspektywy płatnika alimentów a mamusie wiecznie pokrzywdzone p*zdy, którym wszystko się należy i pod byle pretekstem może ci zabronić kontaktu z dzieckiem. Powiem tak jeżeli matka zabrania kontaktu z dzieckiem automatycznie powinna się zrzekać alimentów.

inż_Karwowski

2019-01-04, 19:52
Stary, życzę powodzenia... Ja również w takiej sytuacji jestem... Ale w końcu karta się w moją stronę odwróciła... W sądzie zacząłem przedstawiać fakty, nagrania itp... Przeciwko słowu matki. Pierwsza jej adwokat zrezygnowała, teraz jak przedstawie dowody kłamstwa napisanego przez drugiego adwokata to liczę ze zakończy współpracę z klientką.
Swoją drogą ja złożyłem zawiadomienie do prokuratury rejonowej możliwość popełnienia przestępstwa tj. znęcaniu się psychicznym nad córką z art. 207 § 1 przez matkę i pierwszą rozprawę mam za sobą... Czekam na kolejną rozprawę i kolejne nieprawdziwe historie nie poparta żadnym dowodem, zmiany zeznań itp...

~Velture

2019-01-04, 20:11
Masz 20 piwo i idz na główną.
Jutro w pracy jak mi sie będzie nudziło to poczytam vownoburze w komentarzach.

zeus6

2019-01-04, 20:18
Sąd powinien natychmiast odebrac prawa rodzicielskie tym rodzicom.

impressa88

2019-01-04, 20:20
Cóż dużo jest przypadków że sąd daje możliwość widzenia się z dzieckiem ojcu ale matka z jakiś tam powodów nie pozwala. Ludzie często wzywali policję ale policja jedynie rozkłada ręce. Sądy są oczywiście po stronie matki. Nic z tym już nie zrobimy. Tu jest oczywiście pokazane czyste sk***ysynstwo po stronie matki. Można to załatwić w normalny sposób jak pisali wyżej koledzy. Np pójść do parku kawiarni itp. Niestety dziecko przeżywa bo to jest teraz taki wiek gdzie bardzo potrzebuje swojego ojca. Sytuacja jest trudna z pewnością,ale myślę że mamy 21wiek możliwość nagrywania telefonem sądy też nie są do końca tak obojętne. Pamiętajcie ludzie sie potrafią zmienić o 180 stopni. Na początku było pięknie a później wyszło piekło.

modoc

2019-01-04, 20:25
Nie płacz kiedy odjadeeeee. :-P

son_of_urza

2019-01-04, 20:27
Kawał ch*ja z tego gościa.

Rozjebie

2019-01-04, 20:30
Coś mi tu nie pasuje. Mimo pozwolenia na 4 widzenia w miesiącu, nie widziałeś córki przez 28 miesięcy? Czyli matka odmówiła Ci spotkania 112 razy? I dopiero teraz się obudziłeś i wrzucasz do neta filmik, który potencjalnie narobi przypału małej? Dlaczego po, powiedzmy, trzeciej czy czwartej odmowie nie zgłosiłeś sądowi, ze matka nie przestrzega postanowień?