18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bugusław Wolniewicz o islamie

m-a_r-i_u-s_z • 2010-05-11, 18:16
Dobrze mówi!!!


Rh...........ox

2010-05-12, 10:26
Pojeździłem trochę po świecie i liznąłem innych kultur. Byłem w Egipcie i, w odniesieniu do tego tematu, nasuwa mi się jeden wniosek; gdyby nie ropa to kraje muzułmańskie byłyby na poziome Zimbabwe. Oni mają strasznie autodestrukcyjną mentalność i wszystko wokół tego się kręci.

BTW. Zauważyliście że ludzie bardziej wykształceni, profesorowie, doktorzy, mają dziwne światopoglądy i w ogóle są dziwni (delikatnie mówiąc)?

niejakub

2010-05-12, 11:02
kebep bułka, kebap ciasto? sosem łagodnym ci ostlym??? KAAAARWA MAĆ!!!!!
Nie dość że to brudasy to jeszcze wyjątkowo "ROZRYWKOE" chłopaki... Bummmm :)

HAL-9000

2010-05-12, 11:04
Bardzo dobrze gada, precz z tymi brudasami... To jest jeden z niewielu pozytywnych aspektów życia w naszym kraju - żadko kiedy z nimi się spotykasz. Człowiek może wydawać się dziwakiem ale porusza realne problemy z jakimi niebawem może ścierać się Europa. Zapamiętajcie sobie dzieciaki z baniami zasranymi jakimiś hippisowskimi ideami, że niebawem może dojść do tego że we własnym narodzie/mieście staniecie się mniejszością narodową - tak już jest w Berlinie.

Nie ma też co porównywać terroryzmu islamskiego do ETA czy IRA.... Zresztą... Czy słyszeliśmy ostatnio o jakichś atakach na taką skale na jaką dokonały ataków organizacje z islamem w tle?

Precz z brudasami i tyle.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-12, 18:50 ]
1

Kadi

2010-05-12, 11:38
Jako, że Europa, w tym Polska (wy wszyscy) finansuje nieudaczników, fala imigrantów - szczególnie muzułmanów - jest nieunikniona. W momencie, kiedy muzułmanin ma 5 "żon", z których w świetle prawa tylko jedna jest jego żoną a 4 pozostałe kochankami, które dostają wasze pieniądze w postaci zasiłku dla samotnych matek, nie ma co się dziwić, że ciągną tu tabunami. Raj na ziemi.

Dlatego ja głosuję na Korwina-Mikke. Jeden, który zrozumiał jak to działa.
http://wiadomosci.onet.pl/2165523,11,korwin-mikke_prawo_glosu_powinna_miec_tylko_jedna_osoba,item.html
O imigrantach mniej więcej w połowie.

Co do wcześniejszej dyskusji i inwazji, to dodam tylko, że chrześcijanie byli gorsi. Łatwo się mówi "pchają nam się do kraju, chrześcijanie są pokojowi a oni to terroryści i siłą chcą nas zmuszać do islamu" w momencie kiedy przez setki lat chrześcijaństwo PRZEMOCĄ zdobywało wpływy i teraz ma pozycję dominującą przez co może odgrywać teraz rolę "religii miłości" - ja się pytam co się stało ze Światowidem?! Za kilka wieków w Europie rolę Światowida przejmie Jezus, a rolę Jezusa przejmie Mahomet.

Nie pałam nienawiścią do muzułmanów, chrześcijan ani wyznawców innych religii. Jeśli ktoś jest uczciwym, zaradnym obywatelem to może być i wyznawcą Pastafarianizmu. Nie podoba mi się postawa, która opiera się na reprodukcji i ciągnięciu zasiłków (w której przodują niestety muzułmanie).

Jestem ateistą, żyję w państwie świeckim, wk***ia mnie, że istnieją kraje w których prawo oparte jest na Koranie (tak samo wk***iało by mnie prawo oparte na każdej dowolnej innej bajce z pseudomorałem np. Biblii). Jeśli tendencja demograficzna się utrzyma (a utrzyma jeśli Europa będzie finansować muzułmanów z 10 dzieci tylko z tego powodu, że mają dużo dzieci :|) to w końcu dojdzie do momentu, że większość, zgodnie z prawem, bez rewolucji, wprowadzi i w Europie prawo oparte na Koranie.
Ci, którzy myślą, że to niemożliwe bo "mamy konstytucję" niech się zastanowią czym ona jest i kto i kiedy może ją zmienić.

Stachu Wichura

2010-05-12, 12:24
WaterJetPenis napisał/a:

To się nam zamieni z kościoła katolickiego na islamski i przymajmniej nikt dzieci r*chał nie będzie. Swoją drogą na jedno i drugie ch*j kłade :P


za to któregoś pięknego dnia w centrum Warszawy wypie**oli cię autobus- pułapka :mrgreen:

Wg. mnie nie potrzeba więcej u nas muzułmanów a tym bardziej żadnych meczetów. Wystarczy popatrzyć co się dzieje na zachodzie Europy...

jedrek

2010-05-12, 14:03
squibb napisał/a:

Brawo k***a. Teraz ludzi którzy są negatywnie nastawieni do islamu będzie kojarzyć się ze starym dziadem który się zachować nie potrafi. Ale co się dziwić po kimś kto jest profesorem filozofii... I jeszcze się to to tytułowania domaga.


ciołku, matołku. nie domaga sie tytulowania, tylko baba zle zaakcentowala i ja poprawil :facepalm2:
mowi to,co mysli wielu inteligentnych i racjonalnie myslacych ludzi. a jak ktos slusznie zauwazyl w takich mediach jak rm ma szanse sie wypowiedziec. linia programowa innych mediow na to nie pozwala. poobserwujcie media. fukcja informacyjna nie jest nadrzedna.

Dorian007

2010-05-12, 14:28
1/4 z was to niewdzięczne pojeby! Jakoś jak 10 % społeczeństwa polskiego wypie**ala za granice to k***a jakoś nikt nic nie mówi. Tak wam k***a przeszkadza że osoby z innych krajów przyjeżdzają do nas? a jak na przykład w Irlandii na pocztach otwierają specjane okienka dla polaków bo jest ich tam tylu, to jakoś każdy uważa że jest to całkiem normalne. To jest właśnie takie poj***ne myślenie większości osób, że wszyscy źli tylko my zajebiści. Najlepiej niech każdy z tych co ma rodzine za granicą karze jej wrócic do domu a dopiero wtedy mów, że Polska dla Polaków! :psycho: :psycho: :psycho: :psycho:

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-12, 18:52 ]
2

Uriz

2010-05-12, 14:59
Najbardziej mnie bawią te gimbusy-ateiści , co się nigdy nie zastanawiały na temat religii i innych wierzeń i tylko bluzgają na wierzących powtarzając już oklepane tekściki bo to jest w modzie. Szkoda tlenu dla takich osób(nie mam nic przeciwko myślącym ateistom , żeby nie było ) Co do tematu to po części muszę się zgodzić z panem profesorem. Przykładem jest chociażby Francja , gdzie Arabowie domagają się coraz więcej praw sami nic nie robiąc i tylko żerując na innych (oczywiście tutaj generalizuje) , albo takie Niemcy.Turcy już są w tym kraju tak bezczelni , że żądają nadawania nazw ulicom w dwóch językach. Co do ich wierzenia , to prawda jest taka , że prawie każda religia źle zinterpretowana będzie prowadzić do sporów. Nie można mówić , że terroryzm to tylko i wyłącznie domena islamu.Przecież przed terroryzmem islamskim był terroryzm chrześcijański(przykładem jest IRA) To USA chce , abyście tak myśleli ,bo w końcu łatwiej jest walczyć wrogiem przez wszystkich znienawidzonym.Amerykanie tylko potrzebowali wymówki jaką była "walka z terroryzmem" by przejąć ich rope. Można by mówić , że Chrześcijaństwo robiło dokładnie to samo , ale na Boga , TO BYŁO W Średniowieczu.Skoro akceptujecie islam w Polsce , to musicie się liczyć z tym , że wprowadzicie od nowa średniowiecze , bo właśnie na takim poziomie są ichnie(islamskie) poglądy.

kucu19

2010-05-12, 15:06
zastanówmy się czy chcemy u siebie więcej meczetów. :homer:


Sk...........el

2010-05-12, 15:08
Uniquelo napisał/a:

Kolejny katol ktory uwaza swoja religie za najdoskonalsza i chetnie by zaj***li wszystkie inne religie oraz niewierzacych. Do tego typ moim skromnym typ nawet nie umie dobrze sie wyslowic oraz sie powtarza. "My nie umiemy sie zachowac? Co za glupoty pani opowiada" = "Wszyscy wyznawcy islamu to terrorysci" aha.


k***a kolejne stereotypowe pie**olenie pseudo ateisty :homer: a to ze rezimy stalinowskie,pol pota itp. to sie juz k***a zapomnialo :fiufiu:

dolarpl

2010-05-12, 15:36
j***ć ich....

nawet gdyby ataki terrorystyczne były planowane na Polskę... pamiętajcie, jesteśmy niepokonani, KTOKOLWIEK CHCE NAS ZAATAKOWAĆ, NIECH PRZYGOTUJE SIĘ NA PORAŻKĘ....

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-12, 16:47 ]
ale nie drzyj się

Tom'Ash

2010-05-12, 15:41
mam wierszyk: islam islam, wypie**alaj...

Ja bym postawił tu meczet dopiero wtedy gdyby oni u siebie postawili kościół.. albo 20. I płód im w oko!

i meczet tylko dla tych co kebaby robią bo ja lubie. reszta niech sp***ala. cyganie do cyganii czy jakos tak.. xD

Kadi

2010-05-12, 15:48
Uriz napisał/a:

Można by mówić , że Chrześcijaństwo robiło dokładnie to samo , ale na Boga , TO BYŁO W Średniowieczu.Skoro akceptujecie islam w Polsce , to musicie się liczyć z tym , że wprowadzicie od nowa średniowiecze , bo właśnie na takim poziomie są ichnie(islamskie) poglądy.



No cóż, inkwizycja trwała w zasadzie między początkiem XIII a początkiem XIX wieku, więc nie nazwałbym tego średniowieczem. Nie rozumiem oburzenia chrześcijan na "metody propagowania wiary" muzułmanów, skoro to właśnie dzięki analogicznym metodom w Polsce jest teraz 95%(?) chrześcijan zamiast pogan (do których mam duży szacunek). Jak już napisałem, łatwo się mówi o pokojowym szerzeniu wiary, skoro wcześniej przez prawie 1000 lat zdobyło się religijny monopol siłą.

Uriz

2010-05-12, 16:03
Kadi napisał/a:



No cóż, inkwizycja trwała w zasadzie między początkiem XIII a początkiem XIX wieku, więc nie nazwałbym tego średniowieczem.



A jak inaczej nazwać twierdzenia religijne , które nakazują walkę z 'niewiernymi' , która najczęściej kończy się śmiercią a za samo posiadanie biblii grozi chociażby śmierć?

Kadi napisał/a:



Jak już napisałem, łatwo się mówi o pokojowym szerzeniu wiary, skoro wcześniej przez prawie 1000 lat zdobyło się religijny monopol siłą.



Jest takie ładne powiedzenie "Człowiek mądry po fakcie"
Chrześcijanie przynajmniej wyciągnęli wnioski z takiego postępowania a Islam jest na tym samym poziomie , na którym było Chrześcijaństwo w średniowieczu.